Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2012 o 21:03, vegost napisał:

AA to tak grasz hmm.. Trochę to nie wygodne. Trzeba się specjalnie schylać i wygląda
to tak jak byś robił blow''a XD Chyba, że masz na dużym kiju :D

E tam niewygodne :D po prostu siedzisz i gadasz... nie trzeba się do niczego nachylać xD.... jak coś to zawesze można czułość mikrofonu zwiększyć i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znaleźliscie już jakieś legendarne przedmioty? ja już znalazłem 2, nie wiem, czy mam takie szczęście czy to po prostu legendarne sątylko z nazw y- pech chciał, że oba dla DH a ja mnichem pykam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, ile postów w tym temacie od chwili premiery tej gry. Jak zobaczyłem relację z premiery i ilość ludzi, jaka czekała na swoją wersję gry to mnie zatkało. Jak oceniacie tą grę po premierze? Choć tak wiem, że będzie trudno o obiektywną ocenę, ze względu na wiele czynników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wie ktoś jak mogę zagrać więcej niż z jednym graczem ? Dołączałem do gier publicznych ale tam tylko udaje mi się wbić do gry gdzie jest jeden gracz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 21:43, Ryan-Kam napisał:

Jak zobaczyłem relację z premiery

Można linka do tej relacji ?:P
Chcę zobaczyć ile to luda się cisnęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzięki jednemu z forumowiczów , dana jest mi szansa zagrać w Diablo 3 w wersję testową , ale jest problem , otóź gdy włączam Diablo 3 setup , pojawia się Aktualizacja plików i gdy dochodzi do końca , wtedy cofa się mniej więcej na połowę i tak w nieskończoność już tak od 1h. Nie mam pojęcia co z tym zrobic , proszę o pomoc.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że polska wersja trzyma poziom i to bardzo wysoki poziom. Głosy są bardzo dobrze dobrane, klimatyczne. Aktorzy na szczęście nie są sztywni jak szczotki od kija i nie czuć, że grają. Błędów w napisach też póki co nie wyłapałem. Pare w instrukcji, ale to szczegół. ;)

Nie wiem jak ja jutro będę spokojnie mógł pracować... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 22:30, HumanGhost napisał:

Błędów w napisach też póki co nie wyłapałem. Pare w instrukcji,
ale to szczegół. ;)


A ja znalazłem nawet screena zrobiłem. :) Póżniej go zamieszcze (mam na drugim kompie), ale faktycznie wersja PL trzyma jakis poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 21:43, Ryan-Kam napisał:

Hah, ile postów w tym temacie od chwili premiery tej gry. Jak zobaczyłem relację z premiery
i ilość ludzi, jaka czekała na swoją wersję gry to mnie zatkało. Jak oceniacie tą grę
po premierze? Choć tak wiem, że będzie trudno o obiektywną ocenę, ze względu na wiele
czynników :)



Ma wszystko to co Hack''n''Slash powinien miec, a nawet i wiecej :) Po skonczeniu gry dzisaj jedyny nie dosyt jaki mam to z powodu fabuly, wedlug mnie nie byla ona az tak dobra co w Diablo 2, spodziewalem sie po niej o wiele wiecej, w koncu spedzili nad tym tyle lat. Nie mniej jednak giera wymiata, jeszcze dzis zaczne Nightmare :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No panowie dochodzę do Leryka i jest niezła sieczka :) Co prawda strasznie mnie irytuje w Polskiej wersji dubbing do Lea - Barbara Kałużna eh.. Na prawdę nie było aktorki z młodszym głosek ? To trochę tak dziwnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa wam dom aukcyjny?Nieważne co klikam do wyszukania to i tak wyświetla mi komunikat, że nie znaleziono przedmiotów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele...

Spoiler

Po jaką cholerę oni zabili Caina!? Jak ja nienawidzę takiej sztucznej dramy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 22:42, vegost napisał:

No panowie dochodzę do Leryka i jest niezła sieczka :) Co prawda strasznie mnie irytuje
w Polskiej wersji dubbing do Lea - Barbara Kałużna eh.. Na prawdę nie było aktorki z
młodszym głosek ? To trochę tak dziwnie :D

Nie wiem czego chcesz, głos idealnie dopasowany do obecnego wieku dziewczyny.
W ogóle polska lokalizacja miło mnie zaskoczyła. Planowałem natychmiast po zakupie ściągnąć angielski dubbing, po czym posłuchałem i poczytałem trochę polskiego... i już taki zostawiłem. Naprawdę, polska wersja trzyma poziom. Dawno nie widziałem tak dobrze dobranych aktorów. To samo w nowym Risenie 2, ale to już inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 22:59, Darkstar181 napisał:

Nie wiem czego chcesz, głos idealnie dopasowany do obecnego wieku dziewczyny.


Ona jest młoda a aktora, która podkłada głos ma głos starej kobiety. Wsłuchaj się. Albo to mi po graniu w grę, gdzie własnie podkładała starym postacią głos po prostu mnie przewraca zawsze, gdy ją słucham. Dla mnie nie pasuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciacho

Dnia 16.05.2012 o 22:59, Darkstar181 napisał:

Nie wiem czego chcesz, głos idealnie dopasowany do obecnego wieku dziewczyny.
ciacho


A ja sie zgadzam z Vegostem. Leach ma zbyt poważny głos jak na dziewcyznę, która ma około 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z Aktem II i misją Krew i Piasek / Blood and Sand.

Gdy wchodzę do kryjówki zdrajcy, pozyskać krew po około 3 minutach wyrzuca mnie z gry, a logując się ponownie zaczynam od wejścia, gram barbarzyńcą. Ktoś może mi powiedzieć co jest nie tak, i czy ktoś z was również miał taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się