Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2012 o 02:18, lookazh napisał:

U mnie filmy wyglądają świetnie, mają wysoką jakośc, brak pikselozy. Coś masz nie halo...


Tnij cytaty. A tobie chodzi o rysunkowe filmy czy filmy animowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vegost, też odniosłem wrażenie, że w kilku miejscach uderzyła mnie pikseloza przy oglądaniu intra. Rano sprawdzę dokładnie, pewnie tez filmik z końca 1 aktu będę mógł obejrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie straciłem postać Hardkorową tylko dlatego, że mnie rozłączyło z serwerem w nieodpowiednim momencie. Ehhh... gra jest naprawdę fenomenalna, ale te problemy techniczne potrafią niesamowicie napsuć krwi :/ Moim zdaniem to spora porażka Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja na spokojnie mam 26 jak wróce z pracy dobije sobie do końca III akt, gra jak narazie robi ogromne wrażenie. :)
I współczuje europejskim graczą którzy jeszcze się nie połapali że grają na Amerykańskich serwerach, ja sie opamiętałem w porę i wiele nie straciłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja pytanie mam, czy zakładanie postaci jest na takiej samej zasadzie jak w D2? Tzn mogę założyć postać Single player albo połączyć się z Battle.net i grac po sieci nowa postacia? Czy nie ma tego podzialu i zakładam sobie postać którą bd mógł grać na battle.net a jak nie będę chciał to solo?9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 07:04, Rambos napisał:

/ciach/

Nie ma podziału między postacie singleplayer a multiplayer, poniważ Diablo 3 wymaga ciągłego zalogowania na battle.net. Jak chcesz grać solo to grasz solo, jeżeli chcesz grać z kimś to albo otwierasz swoją grę albo do kogoś dołączasz. I robisz to tą samą postacią, jak na zamkniętym battle.net w Diablo 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 06:34, Gniewny1j napisał:

I współczuje europejskim graczą którzy jeszcze się nie połapali że grają na Amerykańskich
serwerach, ja sie opamiętałem w porę i wiele nie straciłem :P



Eeee, co? Jak to sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja apeluje do moderatora zeby niektorych pouczyl bo nie uzywaja spojlera i kurde juz wiem ze

Spoiler

rzeznika

trzeba pokonac;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a teraz mam pytanko jakie sa kolory tych przedmiotow od najgorszego, bo ja narazie doszedlem tylko do zoltego ale jestem w pierwszym akcie:)

- szary - czyli przedmioty uszkodzone
- biały - przedmioty zwykle
- niebieski - p. magiczne
- zołty - i tu nie wiem jak sie one nazywaja ale sa to przedmioty magiczne tylko z wieksza iloscia atrybutow

i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wczoraj wreszcie dało się w miarę komfortowo pograć. Uczucia mam strasznie mieszane (może to właśnie dlatego, że w Diablo 2 grałem na battlenecie latami i pewne przyzwyczajenia pozostały). Gra jest generalnie bardzo miodna i to zaliczam do największych plusów. Oczywiście pazury pokazuje w coopie (granie solo trochę przynudza) - tak to jest stare dobre Diablo :D

Z drugiej strony wszystko jest tak uproszczone, że głowa mała :/ Zginąć jest ciężko (w coopie to wręcz niemożliwe), a gram praktycznie tylko mychą z rzadka dotykając klawiatury. Dać Diablo 3 małpie i wymiatałaby jak szalona, tego jestem pewien. Największy ból jest przy awansie na wyższy level - o wszystkim decyduje automat, a ja mogę jedynie odblokować jeden skill z drzewka talentów... Spory fail IMO, no ale takie czasy ;-)

^^ Generalnie jednak więcej mam wrażeń pozytywnych, choć jestem pewien, że dla mnie nie będzie to gra na lata (chociaż kilka razy zamierzam ukończyć - to na bank). No i to takie pierwsze wrażenia, pisane na gorąco, więcej skrobnę po dłuższym pograniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na normalu w II akcie udało mi się znaleźć 1 legendarny. Używam do teraz, a jestem w III akcie kosza. Kumpel w 1 akcie piekła i nie znalazł ani jednego legendara.

@lordpilot: poczekaj aż dojdziesz do piekła. O inferno nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram demon hunterem i na normie w 4 akcie ginałem całkiem często, grałem sam, odnosze wrażenie, że blizz skoncentrował się na rozgrywce coopowej. Samemu coś zdziałasz ale musisz byc dobry. A sprzęt całkiem ok miałem jak na normal - damage wysoki, prędkość ataku rownież. Teraz mielimy 1 akt kosza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam o tym, jak Wy wszyscy jesteście już na Nightmare, to aż coś mnie trafia ;)
Ja dopiero wczoraj zacząłem grę, grałem ~2h... Miłość do Diablo jest zdecydowanie trudną miłością, zbyt ciężko znaleźć na nią wolny czas niestety :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się