Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2012 o 10:27, Assassin3 napisał:

czytaj dokladniej pisalem ze gram po 3h dzienie od wtorku i jestem w drugim akcie hahah
;D nie umiesz czytac ze zrozumieniem ziomus ;> hahaha xd?


sorryy nie do ciebie mialem pisac chodzilo mi o jinnego kolesia a odpisywalem do ciebie kurde ale walek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 10:31, davis87 napisał:

sorryy nie do ciebie mialem pisac chodzilo mi o jinnego kolesia a odpisywalem do ciebie
kurde ale walek:)


a na jakich detalach grasz i jak gra chodzi ;p? przyrwie czasem leko mi czasami leciutko ale wszystko na full ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na max detalach w 1680x1050 tylko cienie mam wyłączone na geforce 7900 i jedno rdzeniowym procku więc optymalizacja jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 10:20, Lordpilot napisał:

Odblokowuje już runy - nadal twierdzę, że ten system jest słabszy niż ten z dwójki.
Nie ma się co czarować - chodziło o to, żeby pograć mogli też ci, którzy nie wiedzą ile
jest 2+2, bo zwyczajnie nie ma teraz możliwości spieprzenia postaci. Rozumiem to, przyjmuje
do wiadomości, to jest mainstreamowy produkt w końcu. Nie godzę się jedynie i nie będę
godził na zwyczajne wciskanie kitu, że "to nie jest uproszczenie". Jest i to ewidentne
i mnie trochę przeszkadza, ja lubiłem w Diablo 2 kombinować i eksperymentować, nawet
jeśli później było mi ciężko przez nie do końca trafiony build ;-). Różnorodność przynajmniej
była spora i człowiek uczył się na błędach. Tutaj żadnego błędu popełnić się nie da (podkreślam
- dla mnie miało to swoj urok), grę zrobiono po prostu tak żeby nie frustrowała
tych którzy nie lubią kombinować, tylko chcą mieć wszystko podane na tacy.


Z czym ty tam eksperymentowałeś, ze statystykami? Przecież tam też wkładało się punkty w bardzo określony i schematyczny sposób, bo każda postać czerpała z konkretów.

Co do talentów, to nie wiem, czy jesteś tego świadomy, ale teraz jest o wiele więcej kombinacji do przetestowania, jest o wiele bardziej różnorodnie, ponieważ runy często zmieniają całkowicie działanie umiejętności. Policz sobie kombinacje. Do tego kształtujesz postać GŁÓWNIE ekwipunkiem, tak było w wychwalanym przez ciebie D2, i to pozostało. Nie rozumiem, jak można nie dostrzegać, że Blizzard zautomatyzował tak naprawdę tylko dokładanie statystyk, nic więcej. A to miało naprawdę marginalne znaczenie.

Szukasz swobody w kreacji bohatera? Ta seria nie jest i nigdy nie była dla ciebie. Spójrz chociaż na D1, tam mogłeś jedynie rozdzielać staty, nic więcej, a jest to mistrzowska gra. Dodam, że istniały przed tą częścią gry, w których budowa postaci była o wiele bardziej złożona i jakoś nikt z fanów nie narzekał na prostotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 10:33, Magok napisał:

Ja gram na max detalach w 1680x1050 tylko cienie mam wyłączone na geforce 7900 i jedno
rdzeniowym procku więc optymalizacja jest bardzo dobra.

wlacz sb btf3 lub skyrim zobaczymy czy nadal bd tak smigac hehehe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha ale mi sie nudzi w firmie xd wlasnie instaluje diablo 3 na swojego lapka i3 2.6ghz 3gb ram i jakas tam grafa gf 512 mb jak bd to chodzic jak myslicie ;P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tnijcie cytaty... 10 linijek czyjegoś posta i jedna własna...

A co do nowego sekretnego poziomu. Uwielbiam to jak wygląda, jest dokładnie taki jak sobie wyobrażałem gdy tylko zaczął się "flame war" i pisanie petycji na temat grafiki w Diablo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chyba problemy nie z wydajnoscia, a z latency. Bo jest 250-400 i gra sie niekomfortowo. mój internet to UPS 25Mbit, co moge zrobic aby bylo lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 10:50, Pupu2 napisał:

Ja mam chyba problemy nie z wydajnoscia, a z latency. Bo jest 250-400 i gra sie niekomfortowo.
mój internet to UPS 25Mbit, co moge zrobic aby bylo lepiej?


a co net cos ma do wydajnosci gry? chyba nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 10:50, Pupu2 napisał:

Ja mam chyba problemy nie z wydajnoscia, a z latency. Bo jest 250-400 i gra sie niekomfortowo.
mój internet to UPS 25Mbit, co moge zrobic aby bylo lepiej?

Na UPS 25 Mb to powinno hulać niczym huragan Katrina. Swoją drogą jesteś pewna że to latency ? Bo ja miałem wczoraj coś około 260-360 (czyli mniej więcej taki przedział jak twój) i grało się bez ścinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać coś jest nie tak ponieważ ja posiadam 10Mbit i ping to 25 w góre jednak nie tak duży jak twój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 10:52, Assassin3 napisał:

a co net cos ma do wydajnosci gry? chyba nie ?

Ma więcej niż Ci się wydaję. Wiesz dlaczego na premierze Cod Black Opsa były ogromne problemy z płynnością gry ? Bo były lagi spowodowane przez latency i STEAMa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 10:54, Darkstar181 napisał:

Ma więcej niż Ci się wydaję. Wiesz dlaczego na premierze Cod Black Opsa były ogromne
problemy z płynnością gry ? Bo były lagi spowodowane przez latency i STEAMa.

no ale jak np gram sb sam nie to tez ma wplyw na plynosc gry bo ja mam dobry dosc sprzet grafike 560ti chula wszystko ale czasem zdarzaja sie spadki lekie pol sekudowe oczywiscie gram na max detalach a gralem w bardziej wymagajace gry niz diablo 3 i nie bylo nawet rzadkich leciutkich spadkow wec moze to byc przez neta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Stary, ale pozwól, że to jednak je będe decydował co jest dla mnie a co nie ok ? Po premierze trójki zapanowała jakaś dziwna moda wśród fanbojów Blizzarda, żeby teraz koniecznie hejtować cześć drugą i "udowadniać" jaka to ona kiepska była i źle zbalansowana. Przy całej tej krytyce jeszcze się sypie jak z rękawa zwyczajnymi kłamstwami jak to w Diablo 2 były "trzy słuszne buildy na krzyż", ewentualnie - "wszyscy grali jedynym słusznym, inne się nie sprawdzały".

Tutaj mały link - zalecam lekturę posta nr 55 i następnych tego samego autora. Ja zapamiętałem to dokładnie tak samo:

http://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=12085658&N=1

Zalecam też trochę przystopować z tą "obroną Częstochowy" - mnie się Diablo 3 podoba, świetnie się przy nim bawię i pewnie jeszcze długo bawił będę. Są jednak rzeczy, które mi do końca nie podeszły, a nie mam w zwyczaju udawać, że ich nie widzę. Z tymi uproszczeniami da się żyć, ale nie widzę powodu, żebym miał łykać marketingowy bełkot i nazywać uproszczenia ósmym cudem świata. Nie, dla mnie to są po prostu uproszczenia. Gry z tego powodu nie zamierzam wyrzucać, nazywam natomiast pewne rzeczy po imieniu. I tyle. Nie wiem po co te ataki, to w końcu jest tylko gra - no chyba, że jesteś jednym z tych "zahajpowanych bezkrytycznych", to przepraszam w takim układzie, ale dalsza wymiana poglądów nie ma sensu, skoro już na samym początku próbujesz mnie ustawiać, co jest grą dla mnie, a co nie jest - LOL :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2012 o 10:58, Inquis1t0r napisał:

Może dowiedz się czegoś o grze, o której piszesz zanim zaczniesz się wypowiadać ?


wow to mial byc diss? daruj sb ziomek hahahaha smieszny jestes ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 09:49, Undertaker napisał:

To się nie samowicie wleczesz. ;) W 9h ukończyłem wszystkie akty na normalu. Samemu.


jakim cudem w 9 godz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 10:33, Assassin3 napisał:

a na jakich detalach grasz i jak gra chodzi ;p? przyrwie czasem leko mi czasami leciutko
ale wszystko na full ;p


juz napisalem do wlasciwej osoby:0

gram wszystko na maksa
mam qore 9550 gtx460 4gb ramu
nic nie scina
nie wiem o co chodzi z pingiem ale mam zazwyczaj od 180 do 220ms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 11:05, davis87 napisał:

nie wiem o co chodzi z pingiem ale mam zazwyczaj od 180 do 220ms


ani troche zero ;p? to nie wiem moze to przez neta ze tak mam lub mam cos zle skonfugorwane w sprzecie zreszta dam kompa informatykowi by wgral wszystko jak nalezy bo ja sie na tym osobiscie tak db nie znam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się