Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2012 o 12:54, KrzychW napisał:

Jak wygląda w D3 dołączanie do gry innych graczy, gdy gram samotnie? Pojawia się jakiś
komunikat, że ktoś do mojej gry chce dołączyć, czy też muszę najpierw w ustawieniach
coś zaznaczyć, że w ogóle się zgadzam? Czy też trzeba od początku zaczynać w kilka osób?


Generalnie ktoś obcy do Twojej gry nie wejdzie. Wejść do niej może ktoś znajomy albo ktoś komu wyślesz zaproszenie. Jak ktoś dołączy do Twojej gry to postać od razu poinforumje, że ktoś dołączył i potwory rosną w siłę. Ponieważ ktoś dołącza do Twojej gry to jesteś dowódcą grupy i możesz taką osobę jeśli Ci się naprzykrza zwyczajnie wyrzucić. Ale ponieważ są to przeważnie znajomi to raczej takiego problemu nie ma. Gracze mogą dołączać i odchodzić z drużyny w każdej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 18:24, CiRi0 napisał:

Dobra, nie zgrywaj ważniaka, bo wcześniej też dowaliłeś jak dzik w sosnę pisząc, żebym
się nie odzywał i wyszedł z tego tematu. Każdy ma prawo do swojej opinii, więc ogarnij.

Nie zgrywam ważniaka tylko ci mówię jak jest.
Wypowiadasz się, krytycznie komentujesz, zapewne nie grałeś [sam pisałeś że nie miałeś styczności chociażby z poprzednimi częściami].
Podsumowywać grę dwoma zdaniami to na serio wieeeeelkie wyrażenie opinii. [I takie rzeczy często właśnie podpina się pod prowokację]
Mała rada na przyszłość. Jeśli się nie ma bladego pojęcia o danym temacie to lepiej się nie wypowiadać bo można stać się obiektem pośmiewiska, kompromitacji oraz całkowitego pogrążenia się. Zdania i teksty też masz na poziomie ludzi z pokolenia Cyrsisa... "Dowaliłeś jak dzik w sosnę"
Dawno tego nie słyszałem.


Tu kolejny przykład/y
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=315&pid=17096
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=315&pid=17116

Z mojej strony EOT

Spoiler

End of topic



Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 13:34, JackXPPL napisał:

Orientuje się ktoś kiedy Diablo III będzie w sklepach?

Śledząc wypowiedzi osób, które dowiadywały się w sklepach, to za jakieś 1-2 tygodnie. Kiszka dla tych, którzy nie dorwali gry w dniu premiery.

Z drugiej strony poważnie się zastanawiam czy to nie był zaplanowany ruch Blizza, aby rozłożyć w czasie napór diablomaniaków i nie pozwolić wszystkim jednocześnie na zarżnięcie serwerów.

Choć być może czytam ostatnio za dużo o teoriach spiskowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahha, weź chłopcze, tak się przejąłeś moim postem, że zacząłeś śledzić moje wypowiedzi w innych tematach? Nieźle, może wpisz sobie mój nick w google, poszukaj moich postów z innych for i też tutaj wklej xD

>Mała rada na przyszłość. Jeśli się nie ma bladego pojęcia o danym temacie to lepiej się nie wypowiadać bo można stać się obiektem pośmiewiska, kompromitacji oraz całkowitego pogrążenia się.

Jeszcze lepsze xD Rozumiem, że pisałeś to z myślą o własnych przeżyciach. Teraz już nie można napisać, że jakaś gra się nie podoba, bo według wielkiego mędrca, mentora forumowego - Braveheart''a zostanie się wyśmianym. Poza tym pisałem wyraźnie, że dla mnie, jako osoby, która w poprzednie części nie grała, Diablo III nie jest niczym niezwykłym i zapewne podobne odczucia mają wszyscy, którzy wcześniej się z tą grą nie zetknęli.

Dnia 17.05.2012 o 13:25, Braveheart napisał:

Zdania i teksty też masz na poziomie ludzi z pokolenia Cyrsisa... "Dowaliłeś jak dzik w sosnę"

Dawno tego nie słyszałem.

O czym ty człowieku teraz gadasz? Fanatyk jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 13:39, Abi_Dalzim napisał:

Śledząc wypowiedzi osób, które dowiadywały się w sklepach, to za jakieś 1-2 tygodnie.
Kiszka dla tych, którzy nie dorwali gry w dniu premiery.


2 tygodnie? Nie no... Co to ma być. :/ Pozostaje grać w Maxa Payne wtedy. Dlaczego tak jest? Każda gra trafia normalnie do sklepów a dziś przeszedłem z 8 sklepów w Gdańsku i nigdzie nie było Diablo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 13:49, JackXPPL napisał:

2 tygodnie? Nie no... Co to ma być. :/ Pozostaje grać w Maxa Payne wtedy. Dlaczego tak
jest? Każda gra trafia normalnie do sklepów a dziś przeszedłem z 8 sklepów w Gdańsku
i nigdzie nie było Diablo 3.


To niestety prawda. Sam wczoraj z wielkim trudem i na uparciucha męczyłem kolesia z Media Markt i w końcu jakoś wygrzebał dwie ostatnie sztuki. Po czym gdy ludzie to usłyszeli to od razu był szturm na pracownika sklepu. :) Ciągle tam krążą ludzie :) Oczywiście moje pierwsze słowo jakie poszło do niego było "Zbawicielu" :) A dostawa też jakoś będzie koło 2 tygodni. A dlaczego nie ma gier ? Tak jak powiedział kolega Abi_Dalzim prawdopodobnie to był ruch blizzarda, żeby nie zamęczyć i tak już na maksa zjechanych serwerów. To im da czas na przygotowanie ich do następnej fali graczy i ulepszenie tego co zepsuli już na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam taką prośbe do kogoś kto ma GP nie potrzebne.. Może mógł by się podzielić.. Chce potestować gre, zanim ją kupie ! meil foture_goku@poczta.fm Srki za zaśmiecanie forum i dzięki za pomoc z góry ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 13:35, Wojman napisał:

Po ostrzeżeniu za niecięcie cytatów dostają Pupu2, Assassin3 oraz davis87.

ostrzezenie to dostalem ale za spojlerowanie to nie dajesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2012 o 11:08, Pupu2 napisał:

Nie wiem czego to wina. FPS mam 60 i mi rwie do 50-55, ale strasznie jest to odczuwalne.
Są lokacje gdzie mam stałe 30 i tez jest rwanie.



Na oficjalnym forum jest cały wątek poświęcony temu konkretnemu problemowi, mi tez czasem tak "haczy".
Takie zjawisko nazywa się "stuttering".
Wina leży albo w fakcie, że na serwerach ludziom dosyć znacznie szaleje ping [latency] albo w samym silniku który w dosyć partaczny sposób doczytuje dane.
Generalnie gry h&s które mają strumieniowanie dane na bieżąco [brak ekranów ładowania w czasie gry] mają takie problemy dosyć często, najlepszy przykład - Titan Quest, który tez w niektórych lokacjach potrafił tak zarywać.
Trzeba czekać na patcha.

P.S.
Swoją drogą dali dupy, Beta tez miała ten problem i olali sprawę kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 14:00, vegost napisał:

A dlaczego nie ma gier ? Tak jak powiedział kolega Abi_Dalzim
prawdopodobnie to był ruch blizzarda, żeby nie zamęczyć i tak już na maksa zjechanych
serwerów. To im da czas na przygotowanie ich do następnej fali graczy i ulepszenie tego
co zepsuli już na starcie.


Blizzarda komletnie nie interesuje czy mozesz grac czy tez nie - to jest korporacja, a dla korporacji jestes cyferka w Excelu i to w najlepszym razie. Brak pudelek = ruch w sklepie Blizzarda, gdzie cena dystrybucji elektronicznej, bez posrednikow jest wyzsza o okolo 30%. Tu chodzi o $ i tylko o $, gracze to portfele (jak da sie ich doic) lub smieci (gdy nie da sie doic). Znam myslenie korporacyne doskonale, decydenci w duzych korporacjach mogliby bez mrugniecia okiem zarzadzac obozami koncentracyjnymi, gdyby przynosilo im to zysk i nie bylo aktualnie bezprawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 13:34, JackXPPL napisał:

Orientuje się ktoś kiedy Diablo III będzie w sklepach?


Dostaliśmy informację, że za 4 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 13:49, JackXPPL napisał:

2 tygodnie? Nie no... Co to ma być. :/ Pozostaje grać w Maxa Payne wtedy. Dlaczego tak
jest? Każda gra trafia normalnie do sklepów a dziś przeszedłem z 8 sklepów w Gdańsku
i nigdzie nie było Diablo 3.


kara za nieskładanie u nas pre-ordera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się