Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2012 o 22:20, Bralo napisał:

Dobra działa mi instalka !!. Tylko teraz mam pytanko , czy długo się Diablo wam instalowało
?


Mi z 40 minut jakoś tak. Oczywiście z płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś zakupiłem grę w vobisie za 190zł warto było :) jak ktoś chce to mam 2x kod na wersje próbną jakby co to na maila filip3434@o2.pl :) dla gramowiczów za darmo oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 21:31, HumanGhost napisał:

A ja mam pytanko odnośnie Czarownika. W statystykach jest dmg, prawda? A którego skilla
on dotyczy? Jeśli, jako Czarownik, mam na lewym przycisku myszy magiczny pocisk a na
prawym promień zimna to dmg określony w okienku obok wyposażenia postaci co określa?


Jeśli dobrze mi się wydaje, to wszystkie skille u każdego bohatera opierają swój dmg na dpsie postaci zapisany w okienku ekwipunku. Więc w Diablo 3 nawet wizardom opłacać się będzie latanie z bronią o wysokich obrażeniach.

@Rambos

Popatrz w opcjach.

@Topic
Na stronie głównej diablo 3 jest napisane, że jublier będzie mieć zdolność dodawania gniaz do przedmiotów. Który poziom musi on mieć by to robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy problemach z wywalaniem z gry(błąd 3007) pomaga dołączenie do chatu ogólnego. nie mam zielonego pojęcia co to zmienia ale mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 23:34, Rambos napisał:

W opcjach znajdę czy tylko wydaje ci się że znajde? nie chce na ameryce zacząc ...


20120517233731

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Po pewnym czasie w ogóle przestaniesz podnosić białe przedmioty. Nie dlatego, że są słabe (bo są, ale o tym dalej), ale dlatego że są bezwartościowe, a w D3 jak na razie złoto > wszystko inne. Za złoto kupisz materiały do craftingu, klejnoty, inne przedmioty albo ulepszych swoich rzemieślników (a na nich idzie naprawdę kupa szmalu).
Wziąwszy to pod uwagę - każdy niebieski item jest wart kilkadziesiąt razy więcej sztuk złota niż jakikolwiek biały, już nie wspominając o żółtych (które albo wciskach na AH, albo też sprzedajesz do vendora... bo już po prostu nie ma gdzie tego trzymać).
Jak na razie jestem bardzo zadowolony z tego modelu, w końcu złoto ma duże znaczenie w grze.

A że biały przedmiot jest taki dobrz? Ot miałeś szczęście do dropu i trafiłeś na coś ze zdecydowanie wyższej półki niż Twoja niebieska, już pewnie nie pierwszej świeżości, kusza. To wszystko ;)

Btw. gra zaczyna pokazywać pazurki na koszmarze, niektóre kombinacje potworków elitarnych naprawdę potrafią dać człowiekowi solidnego łupnia (np. frozen i mortar razem - jak ktoś gra postacią zasięgową, to może się nie przejmie, ale w meele... chwila nieuwagi i zgon).

Po przejściu normal solo pograłem też trochę w coop. To jest dopiero zabawa. Byłem tylko ja i znajomy witch doctor. To co się momentami wyrabiało na ekranie... ciężko to ogarnąć, a co to będzie przy czterech graczach. Kiedyś ludzie narzekali, że party zostało zmniejszone z 8 do 4 graczy. No, niech Ci narzekacze spróbują gry przy czterech graczach na raz odpalająych swoje najcięższe armaty w czasie eventu, w którym wrogowie atakują z każdej strony... Oczopląs gwarantowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 23:40, GanD napisał:

Po pewnym czasie w ogóle przestaniesz podnosić białe przedmioty.


Przestałem już dawno, po prostu akurat tu zaciekawiła mnie nazwa (Mastercrafted cośtam), podniosłem, żeby rzucić okiem, patrzę, a tu dmg o kilkadziesiąt procent lepsze. Teraz co jakiś czas losowo podnoszę i oglądam białe przedmioty, bo może znowu jakaś perełka się trafi.

Dnia 17.05.2012 o 23:40, GanD napisał:

w D3 jak na razie złoto > wszystko inne.


I chwała im za to, mam nadzieję, że tak pozostanie i że w dodatku (a nie oszukujmy się - dodatek do Diablo na pewno już powstaje) dorzucą więcej opcji wydawania pieniążków.

Dnia 17.05.2012 o 23:40, GanD napisał:

A że biały przedmiot jest taki dobrz? Ot miałeś szczęście do dropu i trafiłeś na coś
ze zdecydowanie wyższej półki niż Twoja niebieska, już pewnie nie pierwszej świeżości,
kusza. To wszystko ;)


Kusza była sprzed mniej więcej jednego poziomu doświadczenia, więc jeszcze wcale nie taka stara. Niestety, mój błąd, bo nie sprawdziłem, jakie były jej minimalne wymagania (lvl). Natomiast z nową kuszą biegam już drugi poziom i jak na razie sprawuje się świetnie. Znalazłem w tym czasie kilka niebieskich, które następnie opyliłem, bo choć miały dodatkowe statsy, to dmg był sporo niższy. Czyli jednak opłaca się czasem obejrzeć białe przedmioty. :)

Dnia 17.05.2012 o 23:40, GanD napisał:

Btw. gra zaczyna pokazywać pazurki na koszmarze


To dopiero przede mną, na razie jest końcówka Aktu II. Grałem dziś sporą część dnia i nadal całości drugiego Aktu nie przeszedłem, co jest kolejnym plusikiem, jaki stawiam Blizzowi za D3. Bałem się, że gra będzie krótka, a tymczasem po 2 dniach pełnych radosnego mordowania potworków, nie przeszedłem nawet połowy najniższego poziomu trudności. Nie mogę się już doczekać, co będzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 18:29, Braveheart napisał:

Raz drop jest a raz go nie ma :D


Na normalu zawsze z glownych bosow chociaz zolte polecialy. No to bez przesady zeby na Nightmare lecialy itemy ktorych bym nie ubral na 10 levelu nawet, a co dopiero na 40. Jakies biale i dwa niebieskie ktore sa totalnie bezuzyteczne. Moglby chociaz zolty poleciec jak na normalu :P

Dnia 17.05.2012 o 18:29, Braveheart napisał:

Co do Achivów.... tutaj problemów nie mam :)... ale nie jestem pewien czy zaliczyło mi
jak wbiłem lvlv 20
Sam już nie pamiętam czy wyskoczyło czy nie :P.


Mi na Normal tez zaliczal, na Nightmare nagle przestal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO w grze jednak jest nieścisłość fabularna ;/ i rzuca się oraz razi z miejsca.
Chyba, że czegoś nie pamiętam bądź przeoczyłem czytając książki ale raczej w to wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Co się w takiej grze robi po przejściu (tą samą postacią)? Grałem w D1 i 2 i jakoś po zabiciu Diablo kończyłem grę. Co tam jest jeszcze do roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 15:01, Malevyn napisał:

Spoiler

no i co sadzicie o zakonczeniu ? co moze byc w dalszych dodatkach ?




Spoiler

Sporo. Kryształ Shena, Adria, albo Adria szukająca kryształu Shena. Diablo, który się rozpadł na kawałki i trzeba złożyć go do kupy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 01:37, Malevyn napisał:

ja jestem rozczarowany diablo 3 jak na gre ktora robili 12 lat. szalu nie ma. calosc
krotsza od d2. slabo.


12 lat temu to byla czesc druga, co nie oznacza ze trojke robili tyle, pewnie polowe z tego albo i mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się