Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

gdzie mozna zobaczyc liste aktorow ktorzy podkladali glosy w polskiej wersji ?

wszystkich postaci nie tylko grywalnych klas,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje to, ze po wylogowaniu sie i ponownym zalogowaniu za jakis czas, mapa, ktra odkrylismy znika.. i trzeba wszystko od nowa odkryc. Strasznie to meczace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 03:29, Fanagir napisał:

Wydaje mi się, że jest ich tam co najmniej kilka, choć też mogę sie mylić. A o którą
Ci chodzi? ^^

Wiesz chodzi mi o

Spoiler

Black Soul Stone i dusze znajdujące się w nim hahahah. Jakim niby cudem esencje / dusze się tam znalazły pozostałych demonów ? ;/ Beliala i Azmodana rozumiem... a reszta... Co one sobie tak nagle się znalazły... Albo nie wiem. 20 lat temu gdy bohaterowie zabijali chociażby takiego Duriela czy Andariel to ich dusze sobie tam powędrowały ?? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 01:37, Malevyn napisał:

ja jestem rozczarowany diablo 3 jak na gre ktora robili 12 lat. szalu nie ma. calosc
krotsza od d2. slabo.

A dlaczego zakładasz, że z miejsca po premierze Diablo II zabierali się za Diablo III.... ehh kolejny co to myśli, że gra była robiona tyle czasu =.=..... Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 15:21, EmperorKaligula napisał:

Spoiler

no to chyba oczywiste, czarny kamień miał zostać zniszczony, ale nie został - na ostatnim
filmiku spada przez chmury na ziemię (chyba). Adria ciągle żyje. Czyli kolejna reinkarnacja
w niej właśnie jest możliwa.


Spoiler

Ano widać jak spada kamień w dół.. Co do Adrii to się zgadzam. Diablo powiedział [jeszcze w postaci Leah] aby czekała na rozkazy. Czyli gdzieś sobie tam jest. Ale dodatek i znów Diablo ;/ ?. No i jestem ciekaw czy znów w kamieniu jest tyle dusz ile było. W sumie Diablo w PL wersji woła sam na siebie "Legion"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam wrażenie, że jest trudniej niż w becie? W becie miałem rekordy po 30 i więcej zabitych a teraz raptem po kilkunastu mi się udaje ubić. No i wytrzymałość tych lepszych mobów jest jakby większa. W zasadzie bardzo dobrze, nie żebym narzekał. :-)

Mogę powiedzieć, że mam farta, bo nie trafiły mi się żadne błędy, o których ludzie piszą. Nie mam lagów na 2Mb/s. Nie wywala mnie do pulpitu. Grać nie umierać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 06:14, HumanGhost napisał:

Czy tylko ja mam wrażenie, że jest trudniej niż w becie? W becie miałem rekordy po 30
i więcej zabitych a teraz raptem po kilkunastu mi się udaje ubić. No i wytrzymałość tych
lepszych mobów jest jakby większa. W zasadzie bardzo dobrze, nie żebym narzekał. :-)



Dla mnie normal jest iście żenujący [może dalej będzie lepiej]... dość powiedzieć, że od początku gry wizzem nie użyłem nawet jednego hp pota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 06:58, Pietro87 napisał:

Dla mnie normal jest iście żenujący [może dalej będzie lepiej]... dość powiedzieć, że
od początku gry wizzem nie użyłem nawet jednego hp pota.

A grałeś w co-opie czy sam? ja do Króla Szkieletow grałem sam rzeczywiśice było łatwo. Zabawa zaczyna się w czwórkę:) Przez moment zostałem sam, na Polach Niedoli i śmierć przyszła po mnie dość szybko:)

A tak na marginesie, to męczy mnie trochę wydajność. Wiem, że mojego kompa stać na więcej, tylko nie wiem
jak go do tego zmusić:) Przecież ta gra nie może mieć super wielkich wymagań. Nie wiem o co to w tym chodzi, ale przy innych grach gdy mam 60 fps, działają jakby lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 06:58, Pietro87 napisał:

Dla mnie normal jest iście żenujący [może dalej będzie lepiej]... dość powiedzieć, że
od początku gry wizzem nie użyłem nawet jednego hp pota.


Chciałeś chyba powiedzieć granie solo. Przy trzech graczach w multi już tak łatwo nie jest nawet na normalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 06:58, Pietro87 napisał:

Dla mnie normal jest iście żenujący [może dalej będzie lepiej]... dość powiedzieć, że
od początku gry wizzem nie użyłem nawet jednego hp pota.


moze jest latwy ja w pierwszym akcie raz zginalem ale przez zly dobor umiejetnosci do szmana (tak na marginesie szaman jest najslabsza jak dla mnie postacia przekonalem sie o tym w becie jak i teraz) i jak mnie horda obskoczyla dookola w pewnej lokacji to nic juz nie moglem zrobivc bo mnie zakleszczyli a mialem kijowe umiejetnosci wiec z przypadku sie zdarzylo ale ogolnie jest latwo


poczekaj na wyzsze poziomy

w sumie d2 tez jakeis trudne nie bylo normal pozniej przechodzilem bez zginiecia a na koszmarze tylko 4 - 5 razy jak kiedys gralem druidem.... ale nigdy nie gralem na piekle wiec tu bedziesz jeszcze mial inferno:)

wiec spoko zginiesz jeszcze nie milosiernie wiele razy na wyzszych poziomach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 07:57, Rizzan napisał:

Chciałeś chyba powiedzieć granie solo. Przy trzech graczach w multi już tak łatwo nie
jest nawet na normalu.


Solo jest trudniej niz w co-pie.Dopiero od 4aktu w 3 osobowym składzie zauważyłem ogromna różnice w przeżywalności mobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem wczoraj Diablo na poziomie normalnym. A raczej ukończyliśmy z kolegą. Łatwo, bardzo łatwo ..
Później włączyliśmy sobie Nightmare, i (delikatną) różnice zauważyłem dopiero przy walce z silniejszymi przeciwnikami. Zwykłe hordy, nie sprawiały większych problemów. Szczerze nie mogę się doczekać

Spoiler

walki z Królem Szkieletów pod koniec pierwszego aktu na poziomie

nightmare :P
Ja tank / barbarzyńca. Mój kolega Łowca Demonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2012 o 08:47, davis87 napisał:

(tak na marginesie szaman jest najslabsza jak dla mnie postacia przekonalem sie o tym w becie jak i teraz)


Albo zwyczajnie nie umiesz nim grać ;) Mnie udało się zginąć dwa razy, ale to przez własną głupotę (za wcześnie rzuciłem jeden ze skillów) podczas tego wyzwania przy Drowned Temple.
Ale w sumie robiłem to wyzwanie pewnie ponad 10 razy (?) i poza tymi dwoma razami ciąłem moby jak nóż masło, więc nie mogę narzekać.

Ba, w normalnej grze, gdzie nie jest się uwięzionym w kwadracie 4x4, to idzie aż za łatwo. Ale na Normalu niczego więcej się nie spodziewałem, przynajmniej jest okazja do testowania wszystkich skillów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może dlaczego na wszystkich czatach na serwerze europejskim jest tak mało ludzi ? W godzinach szczytu 20 osób online przebywających na czacie to dużo, na czatach klasowych np. czat czarowników praktycznie zawsze nie ma żadnych osób online FTW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 09:53, MadoY napisał:

Wiecie może dlaczego na wszystkich czatach na serwerze europejskim jest tak mało ludzi
? W godzinach szczytu 20 osób online przebywających na czacie to dużo, na czatach klasowych
np. czat czarowników praktycznie zawsze nie ma żadnych osób online FTW


Może nie każdy chce dołączać do czatu, lub po prostu gra z kimś i czat ogólny specjalnie go nie urządza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się