Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2012 o 15:16, Wojman napisał:

W co-op potwory są silniejsze i leci za nie zancznie więcej expa. Po za tym jest dużo
ciekawiej niż w singlu, szczególnie jak znajomych ma się na skype i na bieżąco omawia
się co się akurat dzieje. Dzisiaj trochę w co-op też pograłem i moim zdaniem w co-op
jest znacznie ciekawiej niż w samotnej grze.


Ja wiem czy duzo wiecej expa. Ja skonczylem normal z kumplem przy pierwszym podejsciu w Co-Op, zagladalismy w kazdy kat, niczego nie opuscilismy i skonczylismy gre, ja na 32 lv, a on na 30. (roznica z powodu itemow dajacych bonus do xp). Patrzac na Friend List koledzy i kolezanki grajac w pojedynke koncza normal na 30-32 lv, czyli tak samo. Niby wiecej expa a jednak slabo widac ta roznice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 14:48, Pietro87 napisał:

Ja osobiście na sprzęcie C2D E8400 [oc na 4.0] GTX 260, 3.25 GB Ram DDR2, Win XP SP3
- śmigam na full.
Wszystko ustawione na maks, cienie na średnim [bo wysoki jest dupnie zoptymalizowany
i tu dropy klatek potrafią się już pojawiać dosyć horrendalne] i rozdziałka natywna mojego
monitora 1440/900.


Ja gram na wysokich detalach, rozdzielczosc 1920x1080, wszystko na High, lacznie z cieniami i nie doswiadczylem zadnych przycin. Sprawdzajac fps ciagle jest 59-60, nigdy mniej, nigdy wiecej. Mam Intel Core Duo E8400 @3Ghz, Radeon XFX 6970 2048 mb, 4 giga ramu, Win 7.

Jedynie co mnie neka to sporadyczne lagi i archivmenty nie zaskakuja czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak gracie Witch Doctorem?
Ja przez cały normal miałem następującą kombinację, ale na nightmare zaczyna troszkę kuleć.

Skille
1. Strzałki
2. Nietoperze
3. Soul harvest
4. Niewidka
5.Gargantuan
6.Kwas
(kolejność troszkę losowa, musicie wybaczyć)

Styl gry
Wbijałem na niewidzialnym i starałem się jak najwięcej zeżreć dusz ( zazwyczaj full wchodzi ) potem spam nietoperzami aż zejdzie mana, spam strzałkami i jak sie odnowi mana to na zmianę kwas i nietoperze. Gargantuan tankuje.

Przepraszam za Polskie nazwy itd. bo nie chce mi się narazie angielskiego clienta ściągać. Bardzo prosiłbym o jakieś porady i jak coś jest nieścisłe to pisać. Proszę o pomoc bo wydaje mi się, że można by z niego wyciągnąć więcej i wydaje mi się, że marnuję jego potencjał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 17:16, Rambos napisał:

Jak zidentyfikowac przedmiot? Mam 8 poziom :p


Kliknij na niego prawym przyciskiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując Diablo 3 można powiedzieć jedno - jeśli miał bym oceniać grę z normalnej strony to bym dał 9/10 jednak patrząc na to z tej strony ile blizzard miał czasu na zrobienie tej gry to bym dał 2/10 ponieważto to co oferuje gra a jaka jest jej cena nie jest zdecydowanie tego warte i nie rozumiem kto w blizzardzie wpadł na takie głupie uproszczenia jakie posiada ta gra.

Wojman ty za słowo synek dajesz bana? No chyba, że miał on wcześniej ostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 15:24, Azazell napisał:

No a jak przejdziesz grę w co-op na inferno ? co dalej? przecież to się może znudzić
:D


Robisz nową postać albo biegasz i szukasz przedmiotów. W D2 3 lata w ten sposób przegrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 17:48, Magok napisał:

Wojman ty za słowo synek dajesz bana? No chyba, że miał on wcześniej ostrzeżenia.

A ja mam dosyć Twojego trollowania, koniec BAN ale tym razem stały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie mozna zobaczyc liste aktorow podkladajacych glosy w polskiej wersji? wszystkich postaci nie tylko grywalnych klas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dziwo, grając solo moim barbem jest mi znacznie łatwiej niż w drużynie. Szkoda, że w coop-ie nie dostaje się więcej XP niż samemu. Mogli by to zmienić w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was moi drodzy pytanie - czy Edycja Kolekcjonerska naprawdę jest tak epicka i warta całej tej uwagi? Na chwilę obecną moja czeka na odbiór i sam nie wiem czy mam ją dla siebie zachować czy co, w szczególności patrząc na to co się dzieje z EK na allegro. Doradźcie plz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 16:55, Malevyn napisał:

tez mam lagi, przy 250 latency teleportuje mnie co jakisz czas do tylu.


Dobrze wiedzieć że to nie tylko u mnie się to pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 18:05, Jarden napisał:

Dobrze wiedzieć że to nie tylko u mnie się to pojawia.


Ping czasami rośnie do 1100 ms ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się