Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2012 o 18:00, Pietro87 napisał:

Wystarczy zablokować jeden klawisz i już ni bata nie będziesz afk bo postać będzie się
ruszać :)

Lol jak to zrobić ? :>
Działa to również jak gra jest zminimalizowana ? :>
O widzę, że jakiś banan poleciał :) gniew wyczuwalny w powietrzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 18:04, Beh0lder napisał:

Mam do Was moi drodzy pytanie - czy Edycja Kolekcjonerska naprawdę jest tak epicka i
warta całej tej uwagi? Na chwilę obecną moja czeka na odbiór i sam nie wiem czy mam ją
dla siebie zachować czy co, w szczególności patrząc na to co się dzieje z EK na allegro.
Doradźcie plz!


Wejdź sobie na mój gramsajt i obejrzyj unboxing, może Ci pomoże podjąć decyzję. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 17:31, Malevyn napisał:

okrzyk wojenny: increased obrazenia

zabij rzeznika on koszmarnym poziomie trudnosci

wspaniale tlumaczenia

Dlatego ja już na ENG wersji jadę :).
Po ukończeniu norma wróciłem na uniwersalny język BNu :)
Teraz moja Wizardka brzmi jak należy!!! ;-)

PS: Nie jestem twoim "synusiem" =.=

EDIT:
Widzę, ze troll CiRi0 w końcu dostał za swoje uprawianie trollingu :)
Nasi czuwają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musze wam powiedzieć ze ze plynosc diablo 3 zalezy tez od neta gralem na cyfrowym polsacie mialem lagi przestawilem na wi-fi net 2gb dom gram plynie co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 18:20, Assassin3 napisał:

musze wam powiedzieć ze ze plynosc diablo 3 zalezy tez od neta gralem na cyfrowym polsacie
mialem lagi przestawilem na wi-fi net 2gb dom gram plynie co o tym myslicie?

Bo ma wpływ - część gry jest odpalana zdalnie na serwerze a nie z Twojego komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 18:21, Henrar napisał:

Bo ma wpływ - część gry jest odpalana zdalnie na serwerze a nie z Twojego komputera.


heheh ;p bo juz myslalem ze cos tu nie halo taki mocny komp a diablo 3 laguje xd przeciez ta gra nawet nowego silniku nie ma xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 18:12, Arande napisał:

Wejdź sobie na mój gramsajt i obejrzyj unboxing, może Ci pomoże podjąć decyzję. ;p

Dzięki za odp, ale bardziej interesuje mnie odpowiedź fanów niezrzeszonych z gram, którzy ten produkt macali. I słuchali płyty. I oglądali artbook. itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 18:20, KofeinowyPablo napisał:

Są jeszcze chętni na GuestPass? Myślałem że rozdam po rodzinie ale cwaniaki kupiły pełną
wersję ^^.


Ja bym bardzo pięknie prosił :) mail: L3chu21@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 18:32, Beh0lder napisał:

Dzięki za odp, ale bardziej interesuje mnie odpowiedź fanów niezrzeszonych z gram, którzy
ten produkt macali. I słuchali płyty. I oglądali artbook. itp


To na yt sobie poszukaj, jak ludzie rozpakowują edycję kolekcjonerską. Pytasz na forum gram.pl ludzi, którzy tu się nie wypowiadają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 18:32, Beh0lder napisał:

Dzięki za odp, ale bardziej interesuje mnie odpowiedź fanów niezrzeszonych z gram, którzy
ten produkt macali. I słuchali płyty. I oglądali artbook. itp


No to właśnie tam masz filmik, jak macam i oglądam... Ale skoro chcesz czyichś opinii, a nie samemu decydować, to imo stanowczo warto. Kolekcjonerka jest przepięknie wydana, z dbałością o każdy detal. Artbook ma 200 stron, zawiera ilustracje wszystkich klas i miejsc z każdego aktu, ujęcia modeli z gier i kilka zdjęć z powstawania cinematica. Czaszka Diablo z Kamieniem Dusz nie jest zbyt duża (myślałam, że będzie nieco większa), bo ma ok. 4x4x8 cm, ale za to schowana jest w bardzo ładne pudełeczko i stojąc na nim zdecydowanie cieszy oko. Muzyka jak muzyka, zależy od gustu, mi się bardzo podoba i jeśli akurat nie gram, to odpalam sobie płytkę do słuchania w tle.

Co jeszcze dodać... Może to, że jest bardzo dużo osób, które dałyby dużo, żeby mieć tę kolekcjonerkę, a już jej nie dostaną w swoje łapki, także jest to produkt mocno ekskluzywny, co zwiększa satysfakcję z jego posiadania nawet bardziej. ;P

PS. Właśnie też nie rozumiałam, o co Ci chodzi z tymi niezrzeszonymi z gram.pl... Dafuq? To czemu tu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 to gra która naprawdę wciąga ALE od strony techninczej jest strasznie wykonana.

Gram w wersję demo i z niewiadomych powodów straciłem część questów od uratowania dziadka Lei po inne. Nawet te punkty kontrolne zniknęły ... Dlaczego? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 18:57, Azazell napisał:

Diablo 3 to gra która naprawdę wciąga ALE od strony techninczej jest strasznie wykonana.


Gram w wersję demo i z niewiadomych powodów straciłem część questów od uratowania dziadka
Lei po inne. Nawet te punkty kontrolne zniknęły ... Dlaczego? ;/


bo to demo -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 18:29, Assassin3 napisał:

heheh ;p bo juz myslalem ze cos tu nie halo taki mocny komp a diablo 3 laguje xd przeciez
ta gra nawet nowego silniku nie ma xd


Ja mam neta 100MBit/s a i tak mam czasem ping rzędu 300... w sumie to 180-250 mam tak średnio... Chodź dziś coś się poprawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się