Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2012 o 21:06, GanD napisał:

> Niezła beka z tym jest.... xD

To jest pikuś. Choć już pewnie to widziałeś...


Z kolei wy chyba nie widzieliscie tego, oraz tego

To dopiero gratka :c... :D

20120518213014

20120518213144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK otrzymalem o 16.05 15 maja :) dzisiaj padł diablo po 17,5h wg gry :) zabilem go na 30 lvl gdzie moj dps wynosi 190,30 (z buffami 290 :D ) . wiadomo obowiazki,praca i jakies zajecia w domu nie pozwalaja na duzy czas gry. chociaz i tak te 2,5-3h wygospodarowalem :D dzisiaj nawet wiecej bo weekend :D wrazenie jest pozytywne, i wiedzialem ,ze sie nie zawiode gdyz pozna beta spelniala moje nadzieje na dobra kontynuacje. dziwi mnie ,ze ludzie po tylu latach scigaja sie kto pierwszy przejdzie inferno :D od jutra biore sie za koszmar ,ktory mam nadzieje da juz w kosc :D chociaz i na normalu mialem duze problemy chocby z Izualem gdzie zginalem 4 razy i przemyslalem sprawe skili :D tak wiec panowie nie jest zle i czekajmy tylko na rozwiazanie problemu z lagami i reszta bugow a bedzie miod :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minęły dwie dekady od pokonania Najwyższych Złych i wygnania ich ze świata Sanktuarium. Wróć do miasteczka Tristram i sprawdź pogłoski o gwieździe, która spadła z nieba zwiastując schyłek dziejów.

Cytat z głównej strony D3 :D .. nie przypominam sobie, żeby D1 wyszło w 92 roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 20:51, Kapas napisał:

O co chodzi z tym koszem? To jeden z poziomów trudności ?

Koszmar - Kosz (skrót) ;-) Slang BNu. Słowo używane wpierw w D2 :)

Dnia 18.05.2012 o 20:51, Kapas napisał:

Minęły dwie dekady od pokonania Najwyższych Złych i wygnania ich ze świata Sanktuarium. Wróć do miasteczka > Tristram i sprawdź pogłoski o gwieździe, która spadła z nieba zwiastując schyłek dziejów.

Dnia 18.05.2012 o 20:51, Kapas napisał:

Cytat z głównej strony D3 :D .. nie przypominam sobie, żeby D1 wyszło w 92 roku :D


Chodzi tu o dwie dekady ale w grze :P.... matko. W przypiętym poście nawet o tym napisałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 22:15, Braveheart napisał:

> O co chodzi z tym koszem? To jeden z poziomów trudności ?
Koszmar - Kosz (skrót) ;-) Slang BNu. Słowo używane wpierw w D2 :)

Hmm, to mamy BN-slang w wersji PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 22:15, zadymek napisał:

Hmm, to mamy BN-slang w wersji PL?

XD nie wiem co w tym dziwnego. Odkąd gram w D2 po CBN pamiętam ten wyraz :P [Nawet jeśli chodzi o skróty PL] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie czepialbym sie tego ze potrzeba caly czas neta zeby grac w singleplayer gdyby mieli lepsze server skoro juz chca robic z diablo mmo.
ale sa caly czas tragiczne lagi. w ciagu jednej walki z elitami teleportowalo mnie do tylu chyba z 5 razy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej czy ktoś miałby jeszcze ten klucz do bety (triala) Diablo 3 bo chcialem sobie potestowac. Moje gg 7837727

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie. W sumie to taki temat na krótką dyskusję. Zastanawia mnie jedna rzecz.

Czemu Guest Pass w Diablo III nie jest publicznie dla wszystkich dostępny?

Zastanawiałem się nad tym i nie mogę znaleźć żadnego silnego argumentu, przemawiającego za tym, żeby zrobić tak jak jest teraz z guest passem.

Jeśli celem guest passa jest zachęcenie do zakupu gry, to czemu ograniczać ilość osób, które można by podłapać do zakupu gry. Jeśli natomiast nie po to jest guest pass to po co?

Od innej strony można by pomyśleć. Może guest pass jest dostępny dla osób, które kupiły grę w celu jakiejś nagrody za jej kupno, wszak różne gadgety do gier są dodawane. Tylko czy to ma jakiś sens że ja mam klucz do dema, bo przecież pełną wersję też posiadam.
Zastanawiające jest to. No bo chyba nie chcą ograniczyć liczby osób, które ową grę by mogły kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grajac na koszmarze mialem drobne klopoty z poczatku, ale odkad dostalem dropa ktory z 417 dmg zrobil 980 to wiekszosc pada po 2-3 strzalach, a niektorzy nawet po jednym, jest nawet prosciej niz jak na normalu w Co-opie. Co prawda troche dziwnie moja czarodziejka wyglada z palka w reku ;) ale ten Club daje 160 intelektu i takiego kopa do obrazen ze jest o wiele prosciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie by im serwery wybuchły, gdyby był publicznie dostępny. ;p

Demo dla wszystkich za miesiąc, gdy liczba grających spadnie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 22:39, Chlorofil napisał:

Orientuje się ktoś ile czasu zajmuje przejście Diablo III ?
Czy w D III są questy poboczne ?

To zależy. Niedawno ktoś tu się "chwalił" wynikiem 10 godzin i paroma minutami. Dodawał również, że każdą możliwą lokację/mapy zwiedzał dogłębnie - była jakaś jaskinia wchodził i zwiedzał.
Questy poboczne są. W trakcie gry jest dostajemy tzw eventy. Ale czasem Ci się wczyta to a czasem to. Reasumując aby przejść w pełni całą grę chociażby na normie to trzeba ją przejść kilka razy bo losowość map jest różna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 22:52, Cykada85 napisał:

Grajac na koszmarze mialem drobne klopoty z poczatku, ale odkad dostalem dropa ktory
z 417 dmg zrobil 980 to wiekszosc pada po 2-3 strzalach, a niektorzy nawet po jednym,
jest nawet prosciej niz jak na normalu w Co-opie. Co prawda troche dziwnie moja czarodziejka
wyglada z palka w reku ;) ale ten Club daje 160 intelektu i takiego kopa do obrazen ze
jest o wiele prosciej.

No ja sam śmigam z jakiś mieczem co dodaje dmg od błyskawic. [Również kosz] No i DPSa też ma oraz soket w który wsadziłem nieskazitelny rubin który poprawia Dmg.. Jakoś daję radę ale nie powiem juiż ze 2 razy dam zdechłem.
Bosy z moździerzami dają ostro popalić :)
A te z murem i moździerzem to już całkiem :)
PS: mam chyba to samo co Ty. King na koszu nic ciekawego nie dał ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10h to trochę mało jak na rpg :/ Zważając na fakt, że gra tania nie jest . A co można robić jak się przejdzie grę? Można dalej ekspolorować świat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się