Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2012 o 01:16, Nightdew napisał:

przechodzić 20 h to nie wiem co musiałbym tam robić.


Uwierz, mógłbyś robić dużo rzeczy :) Ja dzisiaj skończyłem pierwszy akt, na Normalu i zajęło mi to - aż z ciekawości sprawdziłem - 15h ;)

Tyle tylko, że ja przez większość czasu czyściłem lochy z mobów i bawiłem się coraz to ciekawszymi ustawieniami skillów i tym podobnymi rzeczami; fabułę odkładałem często na bok.

Tak więc można, ale ja podchodzę już pod raczej skrajny przypadek, bo to w jaki sposób ja gram solo nie musi każdemu przypaść do gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja myślałem że wolno gram :D trochę ponad 13h przegranych bohaterem (w które muszę wliczyć przerwy obiadowe czy na kolację) i już jestem pod koniec 3 aktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 jest łatwe. Padasz duża ilość razy ale lajtowo przejdziesz. Goscie 4 dni po premierze niedługo będa diablo cisnac. Juz sa w Akcie 4. Ja sam juz koncze Akt 3 na hellu. I nie jest trudno uwiez mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano nie jest trudno, troszkę to rozczarowuje. ;/ Zobaczy się na najwyższym poziomie trudności.

A recenzja z Polygamii nie taka tragiczna, chłop wymienia wady, które wielu ludzi również zauważyło. No bo co takiego nawymyślał? Rzeczywiście tryb sieciowy mógłby być czymś więcej niż kopią multi z Diablo 2 (przecież już kupa czasu minęła, a w grach sieciowych się dużo zmieniło - o to chodziło recenzentowi gdy przytaczał inne sieciówki), zwłaszcza że już widzę że gra nie ma tego samego replay value co poprzedniczka (niestety, na lata to mi nie starczy na pewno). Tego się raczej powinno wymagać po godnej kontynuacji najpopularniejszego hack''n''slasha, hę? Pierwszy poziom trudności rzeczywiście jest zbyt łatwy i zrobiony dla kompletnych żółtodziobów, drugi powinien być dostępny od samego początku. Losowe generowanie lokacji działa dokładnie jak on to przedstawił, porażka. Jeżeli chodzi o loot nasze opinie również częściowo się pokrywają - z tym, że tym razem ''zwykłe'' przedmioty są przynajmniej czasami przydatne, to zmiana na plus. Z rozłożeniem długości na etapy gry się nie zgodzę, bo podobnie było w Diablo 2, akt 4 był bardzo krótki w porównaniu z poprzednimi. Pod żadnym pozorem jednak nie wystawiłbym grze takiej oceny, bo choć rozczarowuje, to jest naprawdę miodna (tak na 8/10). Jestem ciekaw czy w przypadku bardziej staroszkolnego Torchlight 2 również będzie tak narzekał, czy będzie rozpływanie się nad tym jak gra jest nieskończenia lepsza od Diablo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 03:23, Niflheim napisał:

Ano nie jest trudno, troszkę to rozczarowuje. ;/ Zobaczy się na najwyższym poziomie trudności.

A co dla Ciebie piekło to również pestka ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 02:46, Skuner napisał:

Diablo 3 jest łatwe. Padasz duża ilość razy ale lajtowo przejdziesz

:3. Ciekawe zdanie.

EDIT:
Kto ma na teraz nieskazitelny topaz!!! xD faast!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normal jest przewch...ten tego latwy :P przechodze z palcem w pupce. Mam nadzieje, ze nightmare bedze wymagajacy choc troche. Obecnie, grajac DH, uzywam tylko myszki i shifta (do stania i napierdzielania jak z karabinu) do zabijania mobow :/ klawiszy 1-4 nie uzywam wcale... a o czyms takim jak potiony to zapomnialem :P ani razu ich nie uzylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh, chyba wreszcie zrozumiałem dlaczego ludzie narzekają na serwery...Dochodzę do finałowego bossa, Diablo a tam "Server shutdown in 10 minutes". Ale zdążyłem! :D

No i tak co do poziomu trudności czy długości normala - z tego co zauważyłem to bardzo dużo zależy od postaci. Mnichem czy Barbarzyńcem to po prostu można tankować skille bossów i tyle ale klasami magicznymi już jest nieco trudniej (lighting inferno Diablo czy jeden ze skilli Azmodana zdejmuje 1600-1700 hp w ciągu sekundy...a ma się na tym etapie z 2.5k hp), te 30% więcej otrzymywanych obrażeń + gorsze staty obronne jednak robią wyraźną różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 04:26, Ichvander napisał:

Normal jest przewch...ten tego latwy :P przechodze z palcem w pupce. Mam nadzieje, ze
nightmare bedze wymagajacy choc troche. Obecnie, grajac DH, uzywam tylko myszki i shifta
(do stania i napierdzielania jak z karabinu) do zabijania mobow :/ klawiszy 1-4 nie uzywam
wcale... a o czyms takim jak potiony to zapomnialem :P ani razu ich nie uzylem.

Jedni piją inni nie, ale nie sztuka przejść gry jednym skillem :P. Dla mnie koszmar jest w sam raz. Itemów też nie mam jakiś mega wypas choć przydałaby się lepsza trochę broń a ja mam pecha w takich grach i nie moge dorwać od dłuższego czasu nic lepszego... ehhh ;/. AH aktualnie też offline a miałem tam 10 takich sobie rare itemsów wystawionych.. Wczoraj na złomie 16k zarobiłem :) ale co do ani jednego nie spitego potiona mhhhmmm jakoś nie chce mi się wierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to chyba ja mam takiego pecha, że u mnie normal jest w paru miejscach trudny. Dopiero dobijam barbarzyńcą do 20 poziomu, ale jeszcze nie skończyłem nawet pierwszego aktu. Zwyczajnie ostatni boss jest dla mnie za mocny.

Może to też wina mojego stylu gry, bo lubię wpadać w środek zbieraniny wrogów i walczyć jak Rambo z opcją last stand. Do 13 poziomu najczęściej przeciwnik wygrywał, potem szczęście się od niego odwróciło, ale i tak przy większych zgromadzeniach, z moim hp jest ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 05:28, Heartbreaker napisał:

No to chyba ja mam takiego pecha, że u mnie normal jest w paru miejscach trudny. Dopiero
dobijam barbarzyńcą do 20 poziomu, ale jeszcze nie skończyłem nawet pierwszego aktu.
Zwyczajnie ostatni boss jest dla mnie za mocny.

To ty się zamęczysz w ten sposób i zanudzisz na tym pierwszym akcie xD Po prostu namów kogoś z gramu kto ma wyższy level żeby na moment dołączył i ci pomógł utłuc bossa, zajmie z minutę a ty dojdziesz sobie do drugiego aktu gdzie zaczną wypadać nieco lepsze itemy (a prawda jest taka że jak ma się farta co do dropu to można potroić swój damage w ciągu kilku chwil...albo przez pół aktu mieć ten sam chłam ^_^) a zanim pojawi się kolejny większy przeciwnik, to trochę czasu minie. Z tego co kojarzę to ja Butchera (tak, wiem, nie jestem patriotą bo gram w angielską wersję gry i nie znam polskiego nazewnictwa skilli i przeciwników xD) zatłukłem na 15 levelu, mój brat z kolei już na 13.

Jak chcesz, to sam mogę ci pomóc, mój battletag to Forneas#2244 ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 05:48, ziptofaf napisał:

> Kurde... przerwa techniczna. Wie ktoś ile potrwa ? :D

Jeszcze 15 minut.


Aha, to fajnie. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 05:49, Pawlikj napisał:

> > Kurde... przerwa techniczna. Wie ktoś ile potrwa ? :D
>
> Jeszcze 15 minut.

Aha, to fajnie. Dzięki :)


Nie chcę dodawać kolejnego posta, dlatego edytuje tego. Wie ktoś jak mogę pobawić się PvP?

Kurcze... niechcacy dodalem nowego... efekt niewyspania xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ano nie jest trudno, troszkę to rozczarowuje. ;/

Poziom "normal" powinien się raczej nazywać "easy" (to wersja niezłośliwa) lub "very easy" (to wersja złośliwa). W pierwszym akcie zginąłem może ze dwa razy - raz przez przypadek, bo zadzwonił telefon i grając jedną ręką dałem się otoczyć podczas naparzania w coopie (towarzysze mi ciut uciekli i nagle zostałem sam - a wiadomo, że w coopie stworki się skalują w zależności od liczby graczy), drugi raz, bo akurat lag był. Hehe, także "troszkę rozczarowuje" to delikatnie rzecz ująłeś ;-)

>

Dnia 19.05.2012 o 03:23, Niflheim napisał:

A recenzja z Polygamii nie taka tragiczna,


De facto jest to recenzja z Gamecornera przelinkowana na Polygamię.

chłop wymienia wady, które wielu ludzi również

Dnia 19.05.2012 o 03:23, Niflheim napisał:

zauważyło.


No otóż to. Sam bym lepiej tego nie ujął - po prostu recenzja nie jest pisana na klęczkach, a autor nic sobie nie robi z hajpu, siły marki i dobrej opinii Blizzarda wśród graczy i ocenia jak oceniłby każdy inny tytuł. Nie ze wszystkim bym się zgodził, bo dla mnie np. coop jest MEGA MIODNY , nie nudzi ani trochę i wsysa jak bagno, ale pod resztą generalnie bym się podpisał. Nie wiem więc o co tak nasze forumowe Rejtany ;-) rwą szaty, przecież ta recka i tak się nie będzie liczyć do średniej na metacritic, nie zatrzyma hajpu i sprzedaży, etc. Dobrego samopoczucia też nie powinna nikomu popsuć - jak ktoś chce laurki to zapraszam na metacritic - tam linki do "10", "9" i "8" - te ostatnie to dla fanbojów Blizza już pewnie profancja ;-)

No bo co takiego nawymyślał?

No jak to co :) ? Śmiał wytknąć wady, za które każda inna produkcja zostałaby zjechana z góry na dół, no ale przecież to gra Blizzarda, a tych jak powszechnie wiadomo krytykować nie wolno:

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/05/259877dea1ba512a8f43266d56bb44b1.png?1337234101

^^ Ot i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczaczki, Diabełek mi crashuje niemiłosiernie.

Konfiguracja - AMD Athlon 5000+, Geforce 8800GTS 512, 2 GB RAMu.

Sterowniki oczywiście najnowsze, po około 10-20 minutach gry pojawiają się artefakty (Nowe Tristam, szukam korony aktualnie). Do tego momentu było w porządku. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się