Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2012 o 14:42, vegost napisał:

Do tego to przydałby się co-op raczej wskazane to jest, inaczej śmierć będzie za każdym
rogiem :) A szkoda, psuć przedmioty :D


w coopie mobki są silniejsze i klasy ranged umierają bardzo szybko. Nie wiem jak monk, ale pozostałe 3 klasy pod kątem umiejetnosci defensywnych w porównaniu do barbarzyńcy są jednostrzałowcami na hellu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 14:35, luzac napisał:

Wytłumaczy mi ktoś dlaczego ziomki na streamie przebierają się przed wykończeniem każdego
championa/bossa?

Wczoraj widziałem jak na 200% ze skrzynki wypada nieraz więcej itemów niż z bosów bez magic find.
EDIT
Właśnie TheGDStudio tak sobie farmi na streamie. Aktywowali kapliczkę +20MF i poszli na mini bossa, pod koniec się przebrali i wypadło 10 itemów w tym 3 yellow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 14:37, Isildur napisał:

Trzech czempionów w grupie
później trzech bossów i znów podobna sytuacja i kilkanaście śmierci gwarantowanych. Łowca
Demonów to ciężka klasa na wyższe poziomy trudności, normal daje jeszcze radę, ale koszmar
to już wyzwanie, boje się co będzie na piekle i Infernie :D


Po prostu do czempionów i innych szkaradztw trzeba podchodzić taktycznie. Jak rzucają jakieś przeszkadzajki to trzeba odejść, a nie stać na nich jak kołek, bo wtedy faktycznie śmierć jest gwarantowana. Nie wspominając o tym, że jak zabijemy grupkę wrogów to nie należy od razu zbierać wszystkich kulek z życiem, a je po prostu zostawić. Jak się zaczyna robić gorąco to najlepiej jest uciekać. Wtedy nie dość, że jest szansa na wywabienie jakiegoś niemilca to na dodatek wiesz, że wcześniej masz przygotowane życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 14:45, EmperorKaligula napisał:

w coopie mobki są silniejsze i klasy ranged umierają bardzo szybko. Nie wiem jak monk,
ale pozostałe 3 klasy pod kątem umiejetnosci defensywnych w porównaniu do barbarzyńcy
są jednostrzałowcami na hellu.


Wiem wiem, że jest skalowanie. Tzn monk ma trochę skilli ofensywnych, że np jestem nieśmiertelny przez krótki czas, ale ten skill można jeszcze ulepszyć. Oraz różne rodzaje mantr, które bardzo się przydają przy grupach wrogów. Oczywiście to nie jest tak, że jest nie do zabicia. Mimo, że ma główny współczynnik zręczność to i tak wytrzymały za bardzo nie jest :) A w grupie można zawsze zrobić balans, np dwie postacie walczące w zwarciu i dwie ranged. Jakoś da radę wyżyć. Poza tym, lepsza zabawa jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 14:37, Isildur napisał:

A ja stwierdzam, że jestem masochistą Łowcą demonów sam kroczę w koszmarze


Nie Ty jeden jesteś masochistą... Ja również planuję sam przemierzać kolejne poziomy trudności jako DH. No, chyba, że okaże się, iż najzwyczajniej w świecie w pojedynkę się nie da, bo będzie się ginęło od jednego trafienia zwykłych mobków. Wtedy odpuszczę. Na razie mam za sobą 2,5 Aktu, jestem po

Spoiler

walce z żywą machiną oblężniczą Azmodana

i nie ukrywam, że "parę" razy zdarzyło mi się już paść. Aż strach się bać, co będzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 15:06, GringoG3 napisał:

Gdzie można kupić/zdobyć Karty Kowalstwa by wyszkolić kowala na wyżny poziom ?

Zwykły drop na koszmarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 14:53, Wojman napisał:

Po prostu do czempionów i innych szkaradztw trzeba podchodzić taktycznie. Jak rzucają
jakieś przeszkadzajki to trzeba odejść, a nie stać na nich jak kołek, bo wtedy faktycznie
śmierć jest gwarantowana. Nie wspominając o tym, że jak zabijemy grupkę wrogów to nie
należy od razu zbierać wszystkich kulek z życiem, a je po prostu zostawić. Jak się zaczyna
robić gorąco to najlepiej jest uciekać. Wtedy nie dość, że jest szansa na wywabienie
jakiegoś niemilca to na dodatek wiesz, że wcześniej masz przygotowane życie.


Nie stoję w miejscu biegam cały czas, albo mnie przyciągają, albo mnie unieruchamiają :)
Daje radę ale wkurzył mnie jeden boss z wampirycznym czymś, zjechałem mu życie prawie do zera i musiałem zwiewać bo od ciosu bym padł, podleczyłem się a ten dziad znów ma połowę życia, chyba z 30 minut z nim się bawiłem, ale utłukłem gadzinę :)
Muszę jakieś lepsze kusze znaleźć, bo te co mam już nie dają rady, na normalu były dobre a tutaj już są słabe. Poziom trudności mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 15:12, zerohunter napisał:

Ile jest aktów?


Cztery akty.

Dnia 19.05.2012 o 15:12, zerohunter napisał:

I tak ogólnie nie warto by było podpiąć drugi post do 1szego w formie linku, zamiast
tak przewijać?


W przyszłości tak się zrobi, spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakaś opcja (albo jest w planach?) zmiany imienia stworzonej postaci?
I jeszcze drugie pytanko - jak to jest z tym krytycznym bugiem templariusza? Zrobili coś z tym? Czy grając czarownikiem powinienem unikać tej postaci czy mogę być spokojny, że dając mu jakiś item posypie mi się gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 15:24, ChrisBgnr napisał:

Czy istnieje jakaś opcja (albo jest w planach?) zmiany imienia stworzonej postaci?


Nie ma takiej opcji i raczej nie będzie, spróbuj napisać do Blizzarda do supportu, może mają takowa opcję.

EDIT: Ja mu zmieniałem i gra mi się nie wykrzaczyła, ale gram teraz i mam innego towarzysza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nadal czuc wyraznie opoznienie, co chwile teleportuje wstecz. kiedy oni zamierzaja ustabilizowac servery ?? w diablo 250 ms to normalka kiedy w wowie mam 30-40 ms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 15:43, LoLo84 napisał:

Diablo 3 na poziomie Inferno skończone :

http://imgur.com/a/7wLWQ#7

To jest twoje konto ? Jeśli tak to gratuluje, jeśli nie, to trochę masz słaby czas reakcji :)
EDIT.
Chyba mój bład. Teraz patrze na chat, streamów diablo i to chyba jest pierwszy diablo pokonany na inferno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 15:47, Mange napisał:

To jest twoje konto ? Jeśli tak to gratuluje, jeśli nie, to trochę masz słaby czas reakcji
:)


Nie to nie moje konto :). Ja nawet Diablo nie mam :D. Jeśli było to sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 15:55, krobert napisał:

kiedy będzie kolejna dostawa diablo 3? Na allegro sami cwaniacy sprzedają ostatnie sztuki
nawet po 300zł...

http://www.gram.pl/news_8APiJ,i7_Pi_pyta_do_Michaa_Gembickiego_zwizanych_z_premier_Diablo_III_8211_kiedy_nowe_dostawy_czy_jest_jeszcze_szansa_na_edycj_kolekcjonersk_i_inne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się