Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Wreszcie przeszedłem normala. Zajeło mi to ok. 20h. Muszę przyznać, że całkiem przyjemnie się zabija kolejne grupki wrogów. Narzekać nie ma zbytnio na co. No może na słaby drop i niską przeżywalność DH. Ogólnie nie było jakiś większych problemów, ale walki z elitarnymi mobkami, były nie raz cięższe od walk z bossami. Bo te to takie średnie były. Boss, z końca pierwszego aktu, problemem raczej nie był. Walcząć z Azmodanem zginąlem raz, bo moja postać mając full hp poszła na jednego hita. Oberwałem tą kuleczką którą on strzela. Za drugim razem, nie było żadneog problemu, bo już wiedziałem, aby ją omijać szerokim łukiem. Diablo to takie bawienie sie w berka i ostrzeliwanie go z dalszej odległości, a jak podchodzi blisko, to smoke screen i odejście kawałek. Chociaż się wkurzyłem, jak zostało mu z 1k życia, a tu gra mi pokazała, że utracono połączenie z serwerem:D
A ogólnie to jestem zawiedziony ostatnim starciem. Jakoś tak mało epickie.:P
Najsilniejszym Bossem, jak dla mnie jest Belial, ten jego spam, tych zielonych okręgów, to dla DH problem. A o minni bossach to nie warto wspominać. Na normalu schodą w mniej niż minutę. Teraz czas na Koszmar, ale raczej nie będę go przechodził w pojedynkę.

Mój build:
LPM - Nienasycona strzała z runą Zapalająca strzała albo czasami ten skill, co powoduje wybuch.
PPM - Huragan Ognia + Dziesiątkujący ogień
1 - Zasona Dymna + Uporczywa mgła - Cudowny skill do ucieczki lub ostrzału przeciwnika bez obrywania
2 - Strzała żywiołów + Strzała Mrozu - Na spowolnienie przeciwnika
3 - Wartownik + Wieżyczka ogniowa - W sumie nie wiem. Sobie jest narazie.:D
4 - Deszcz zemsty + Nic jeszcze nie mam. - Kolejna umiejętnośc ratująca życie DH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Jak oglądam streamy to wychodzi na to, że dopiero na inferno zaczyna się ostra jazda z Bosami. O ile na noramlu to Diablo jest jednym ze słabszych bosów to na inferno jest najbardziej imba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 20:20, Mikex napisał:

Jaki jest maksymalny level w Diablo? Czy multi ma osobny tryb, czy jest to co-op? I ile
maksymalnie osób może grać razem?


Max lvl 60
Max osob w multi (co-op) 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 20:18, Kafar napisał:

Ja bym chętnie luknal ale jak wpisuje twoj battletag to mówi mi że nie istnieje ;/


Dziwnę, inni mnie normalnie dodali do listy bo grałem już w co-opa :P Spróbuj jeszcze raz. mAnge to ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem AKT I, ale nie zaliczyło mi kilku osiągnięć. Czy jeśli wybiorę w menu Zmien Zadanie 1-szy quest to stracę postęp w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 20:48, mlodyx666 napisał:

Ukończyłem AKT I, ale nie zaliczyło mi kilku osiągnięć. Czy jeśli wybiorę w menu Zmien
Zadanie 1-szy quest to stracę postęp w grze?


A skądże. :) Będziesz mógł później wrócić do ostatniego zadania, jaie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 20:49, Arande napisał:

A skądże. :) Będziesz mógł później wrócić do ostatniego zadania, jaie masz.


Dzięki, już się martwiłem :)

Dziwne też że na czacie ogólnym jest z 10 osób chociaż rozszeszło się kilkadziesiąt tyśiecy egzemplarzy. Nieśmiali ci ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie: co Ty robisz w grze Diablo III? ;) (patrz screen) Na drugim obrazku jest przykład na to, że warto zaglądać do skrzyń i rozbijać pnie, bo coś albo kogoś można znaleźć. W tym przypadku demona. :)

20120519212111

20120519212127

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 21:21, Wojman napisał:

A ja mam pytanie: co Ty robisz w grze Diablo III? ;) (patrz screen) Na drugim obrazku
jest przykład na to, że warto zaglądać do skrzyń i rozbijać pnie, bo coś albo kogoś można
znaleźć. W tym przypadku demona. :)

Haha a pamietna to sesja już wręcz ;-)
Całą noc żeśmy szponcili :P... już wręcz odległą się wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny klejnotów są jakieś dziwneOo
Taniej mnie wyjdzie kupienie klejnotu 6 poziomu, niż z trzech klejnotów 3 poziomu, zrobienie jednego klejnotu 4.
Z tego, co pamiętam, najlepsze klejnoty jakie miały wypadać, miały być 5 poziomu. A na aukcji klejnot 6 poziomu, kosztuje taniej, niż zrobienie takiego. O co z tym chodzi?

Edit:
I jeszcze jedno pytanie. Nie będzie można samemu robić dziur, na klejnoty w przedmiotach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 20:41, vegost napisał:

Jeśli chodzi o pas to proszę mały screen.

Widzę, że już legendara wydropiło Ci :D graty. Ja jakoś jeszcze żadnego nie znalazłem. Pech ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 22:08, Braveheart napisał:

Widzę, że już legendara wydropiło Ci :D graty. Ja jakoś jeszcze żadnego nie znalazłem.
Pech ;/


A no tak, ale nie mam z tego żadnej korzyści bo nie dla mojej klasy. Chętnie się pozbędę :) Ale nikt nie chcę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 19:44, KrzysztofT napisał:

I ukończyłem I akt na poziomie normal. Gram magiem - zdobyłem 33 poziom doświadczenia.
Tak się prezentuje moja postać.

Młot dwuręczny widzę jedziesz ostro po bandzie! :D. Ja może i nie mam mega itemu u swojej Wizardki jako broni ale gdzie dwuręczna broń faaak.. Przeca to pewnie ma low DPSa.... XD nie mówiąc już o starcie jaką ponosić, nie nosząc nic w lewej łapce.. np Książki, kulki, tarcze itp itd :) ale gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 22:10, vegost napisał:

A no tak, ale nie mam z tego żadnej korzyści bo nie dla mojej klasy. Chętnie się pozbędę
:) Ale nikt nie chcę :D

To wystaw na AH zawsze godla wpadnie. Ja już kikra rare itemów takich sobie sprzedałem po te 3K = do max 5K golda zawsze coś. Akurat idę looknąc bo jeszcze z rana miałem 8 aukcji może coś poszło.. Kupować tam zbytnio nie mam zamiariu ale sprzedać coś za godla owszem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 22:12, Braveheart napisał:

To wystaw na AH zawsze godla wpadnie. Ja już kikra rare itemów takich sobie sprzedałem
po te 3K = do max 5K golda zawsze coś. Akurat idę looknąc bo jeszcze z rana miałem 8
aukcji może coś poszło.. Kupować tam zbytnio nie mam zamiariu ale sprzedać coś za godla
owszem :D


Chętnie bym się wymienił za jakiś legendarny dla mniszki ;p Kasę mogę sobie nałykać z mobów :P A takie itemki są rzadkie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 22:04, lRayl napisał:

Edit:
I jeszcze jedno pytanie. Nie będzie można samemu robić dziur, na klejnoty w przedmiotach?


Podobno od 9 lvl Jewelcraftera można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, może było ale chcę się upewnić.

Jeżeli kupię D3 ze strony Blizzarda to otrzymam kod odrazu na email zaraz po zapłacie? Czy tam też muszę czekać te 2 tygodnie czy więcej na kod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 22:34, JackXPPL napisał:

Mam pytanie, może było ale chcę się upewnić.

Jeżeli kupię D3 ze strony Blizzarda to otrzymam kod odrazu na email zaraz po zapłacie?
Czy tam też muszę czekać te 2 tygodnie czy więcej na kod?

Natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 22:34, JackXPPL napisał:

Jeżeli kupię D3 ze strony Blizzarda to otrzymam kod odrazu na email zaraz po zapłacie?
Czy tam też muszę czekać te 2 tygodnie czy więcej na kod?


Kupując D3 bezpośrednio od Blizzard przepłacisz i to bardzo dużo 250 zł to cena za D3 w wersji cyfrowej u nich. Klucz dostaniesz zaraz po przesłaniu pieniążków i nie będzie żadnego czekania. Z ich strony klucze są nielimitowane a poza tym wątpię, żeby ktoś u nich kupował skoro w sklepach detalicznych jest o wiele taniej. Więc kod będzie wysłany od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się