Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dzis ukonczylem diableka na normalu(solo) jupi juhu teraz gram tylko publicznie na koszmarze, gram barbarzynca mam w tej chwili 34 lvl jak jest ktos chetny to pisac razem bedziemy lupac bo te randomy to takie nie ogarny ze pała mieknie, 4 osoby z tego 2 w miescie siedzi a 2 biega i jeszze zamiast razem biegac to sie rozdzielamy. jak cos to moj battletag: Malcu88#2923

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 13:39, Reinvented napisał:

>

Właśnie z tym AH, ja również mam problem. Ostatnimi czasy, nie działa wogóle. A już wcześniej
narzekałem że przedmioty z wyszukiwarki długo się ładowały. Może jest to spowodowane
tym że już wkrótce odpalą AH za prawdziwe pieniążki, no i całkiem możliwe że jest to
z czymś powiązane.



odpalenie ah za prawdziwe pieniadze jest wlasnie z tego powodu znowu przesuniete, teraz na 30 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 14:01, ziptofaf napisał:

No to tak:
- Normal rzeczywiście jest prosty. Sporo tutaj zależy od postaci prawdę mówiąc...no i
oczywiście itemów. Niektórymi rzeczywiście można facerollować i stać bossowi na głowie.
Ale próbowanie tego np. magiem z pasywem Glass Cannon (zadajesz 15% więcej obrażeń ale
otrzymujesz też o dodatkowe kilkanaście % więcej) który za dużo żywotności nie ma może
się skończyć nieciekawie (finałowy boss drugiego aktu mnie skosił ze dwa razy ^_^).



Bah i to potwierdza, że tu wszystko zależy od gracza.
Bo mi np takim DH gra się bardzo średnio, za to Wizzem dosłownie stałem w miejscu przy większości walk z bossami [ofc poziom normal no i siedzę dopiero w drugim akcie - magia eksploracji :)]

Aczkolwiek wróże tej grze szybki zgon w momencie odpalenia AH za prawdziwą kasę, jak by nie patrzeć D3 jest skonstruowany tak a nie inaczej bo Blizz chciał gdzieś upchać znudzonych i wykruszających się graczy WoWa.
Farmerzy i pojebusy stworzą tam iście "miodne" community, co już poniekąd widać na oficjalnym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie co do iskatu. bije go teraz na koszu, na normalu zabilem go tez z problemem. te addy maja sie caly czas spawnowac czy da sie to jakos zatrzymac ? bo nie moge sobie teraz z nim poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 14:22, Pietro87 napisał:

Bo mi np takim DH gra się bardzo średnio


Przez 99% rozgrywki DHem grało mi się świetnie (szczególnie używając Elemental Arrow i runy Ball Lightning - zmiata wszystko na swojej drodze), natomiast problemy zaczynały się przy walce z

Spoiler

Belialem i Diablo. W tym pierwszym przypadku raz padłem (nie doceniłem zasięgu łap drania), potem już byłem mądrzejszy i zamiast zwierzątka, pod "dwójką" miałem Vault, dzięki czemu unikałem większości jego ataków. Natomiast walka z Diablo to był koszmar. Pierwsza część jeszcze jakoś szła, ale gdy trafiłem do Land of Terror, czy jak to się tam zwie, ginąłem prawie natychmiast, zabity przez mojego "cieniowego" odpowiednika. Po kilku próbach uznałem, że mam dosyć, dołączyłem do gry drużynowej, w której było dwóch Barbów i walka była krótka... To chyba świadczy o tym, że trochę cienko z balansem w grze

.

Obecnie zacząłem Inferno DHem, ale niestety, musiałem na trochę przerwać zabawę, a teraz nie mogę do niej wrócić, bo kłania się Error 37.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 14:30, conan8 napisał:

Też teraz nie możecie wejsc do gry? niby przerwa techniczna..


Yep, serwery się zakrztusiły i najwyraźniej coś z tym robią właśnie, skoro komunikat się zmienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 14:30, conan8 napisał:

Też teraz nie możecie wejsc do gry? niby przerwa techniczna..


Chciałem sobie odpalić grę przed pójściem do pracy, a tu lipa... ;/ - łączę się w bólu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 14:49, conan8 napisał:

Mozna gdzieś na necie przeglądać swoje postaci, statystyki, osiągnięcia, czy tylko w
grze?


Z tego, co widzę, to jeszcze nie. Ale ta opcja ma być dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 14:49, conan8 napisał:

Mozna gdzieś na necie przeglądać swoje postaci, statystyki, osiągnięcia, czy tylko w
grze?


Prawdopodobnie w przyszłości będzie funkcjonowało coś na kształt WoW Armory, ale póki co sprawdzanie statystyk jest możliwe tylko w grze ;)

Edit. Zaskakujące, jak bardzo wzrasta częstotliwość pojawiania się odpowiedzi na tym forum za każdym razem, jak serwery są niedostępne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 12:03, Jeggred napisał:

Macie kochasie Diablo 2, poczytajcie jak wasza perfekcyjna gra wyglądała zaraz po premierze:
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5149617219

Bardzo dobry link (szkoda tylko, że tak szybko posty w tym temacie zostają pogrzebane). Ludzie poprzez okulary nostalgii zapominają, że historia lubi się powtarzać a ci młodsi nawet przy tym nie byli. Zresztą nie tylko oni, bo te 12 lat to prawdziwa epoka jeśli chodzi o gry. Wielu może też D2 wspominać lepiej nie tylko dlatego, że byli młodsi, ale też z powodu małej dostępności internetu w tamtym czasie, gdzie był drogi i miało go bardzo mało ludzi (sam w 2000 nie miałem jeszcze w domu dostępu do internetu), przez co nie mogli śledzić for ani się na nich udzielać, więc nie doświadczyli rage po premierze a i był on znacznie mniejszy.

Na marginesie, ostatnio przypominałem sobie pierwsze filmiki z gameplayu: http://www.youtube.com/watch?v=5K0YkUH6r6c
Jednak sporo zmienili, bo nawet spotkanie z Cainem wyglądało zupełnie inaczej. Zrezygnowali też z chodzenia po drabinach oraz skrzynek aktywujących różne mechanizmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2012 o 15:00, Piter1988 napisał:

konkurs do wygrania diablo 3, spróbowac nie zaszkodzi ;]


Punkt pierwszy - na forum obowiązuje zakaz ogłoszeń.
A punkt drugi - mogłeś przynajmniej się pochwalić, że ten link jest Twoim personalnym polecającym, ot:

" Uczestnikowi, który dokona pełnej rejestracji w konkursie, udostępniony będzie również unikalny link służący do polecenia znajomym udziału w Konkursie (dalej: „Link Polecający”). Uczestnik Konkursu polecający udział w Konkursie z wykorzystaniem Linku Polecającego otrzyma punkt (dalej: „Punkt Konkursowy”) za każdego nowo zarejestrowanego i potwierdzonego Uczestnika, zgodnie z zasadami, określonymi w pkt 2.1.-2.4. Regulaminu, który dokonał rejestracji za pomocą otrzymanego Linka Polecającego."

Serio myślałeś, że nikt nie przeczyta regulaminu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że te przerwy wywołają w końcu taki rage, że wprowadzą jednak ten tryb offline.
A przy okazji takie pytanko, wypadł wam na normalu jakiś pomarańczowy lub setowy przedmiot, bo ja na razie jestem w 3 akcie i zupełna posucha.
I jak tam sytuacja z łowcą demonów, tarczą i pomocnikiem, naprawili to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 15:13, darkwind21 napisał:

Miejmy nadzieję, że te przerwy wywołają w końcu taki rage, że wprowadzą jednak ten tryb
offline.


niemożliwe, postacie są przechowywane na serverze. Jak nawet dostaniesz postać offline to za chiny ludowe blizzard nie pozwoli Ci potem jej wrzucic do battlenetu - w kilka godzin powstana hacki jak do savów postaci z D2.

EDIT:

na normalu wiem że lecą legendary, setowe nie wiem. Kończe Hella i nic ponad żółtego nie widziałem jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się