Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Niektórzy się juz tutaj chwalili screenami, że dropią im legendarne itemy... Ja osobiście jeszcze zadnego nie znalazłem hehe pech :). Jendak nie wiem czy to był normal w ich przypadku czy co najmniej koszmar. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2012 o 15:13, darkwind21 napisał:

A przy okazji takie pytanko, wypadł wam na normalu jakiś pomarańczowy lub setowy przedmiot

W trakcie całego normalu dropnęło mi jeden pomarańczowy. A był to toporek "The Executioner".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 15:20, Malevyn napisał:

mi dropnal legendary - korona leoryka - w 3 akcie na normalu



To ciekawe, bo Bllizard twierdzi ze na normalu jest tylko 30% itemow i nie ma legendarnych, chyba ze cos zmienili. Ja zrobilem caly normal, caly koszmar i nie znalazlem ani jednego pomaranczowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 15:21, Cykada85 napisał:

To ciekawe, bo Bllizard twierdzi ze na normalu jest tylko 30% itemow i nie ma legendarnych,
chyba ze cos zmienili.


Musieli coś zmienić, bo ja również mam jeden Legendarny kapelusik, który wypadł mi gdzieś w okolicach początku trzeciego aktu IIRC. Ale był to jeden, jedyny taki przedmiot, nawet Diablo nie dał mi nic lepszego, poza 3 żółtymi itemkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 15:21, Cykada85 napisał:

To ciekawe, bo Bllizard twierdzi ze na normalu jest tylko 30% itemow i nie ma legendarnych,
chyba ze cos zmienili. Ja zrobilem caly normal, caly koszmar i nie znalazlem ani jednego
pomaranczowego.

Mi w drugim akcie na normalu dropnęło legendarny topór, więc jak najbardziej jest możliwe znalezienie tego rodzaju itemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 15:26, Renzov napisał:

Mi w drugim akcie na normalu dropnęło legendarny topór, więc jak najbardziej jest możliwe
znalezienie tego rodzaju itemów.


Widocznie nie mam tyle szczescia. Mam Wizarda na 50 lv, Witch Doctora na 30 i nie znalazlem nic poza zoltmymi i niebieskimi itemkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 15:21, Cykada85 napisał:

To ciekawe, bo Bllizard twierdzi ze na normalu jest tylko 30% itemow i nie ma legendarnych,


Ja też znalazłem dzisiaj legendarny topór "Kat". Słaby ale zawsze legendarny ( III akt na normalu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 14:22, Pietro87 napisał:

[ofc poziom normal no i siedzę dopiero w drugim akcie - magia
eksploracji :)]

Ja tez lubię takową magię :P.... zawsze staram się te minimum 90% danej mapki zwiedzić. No chyba, że jakieś jaskinie czy piwnice.. Są tak małe, ze ta 100% wpada z miejsca.
Jednak posuwam się jakoś do przodu :)

Dnia 20.05.2012 o 14:22, Pietro87 napisał:

Aczkolwiek wróże tej grze szybki zgon w momencie odpalenia AH za prawdziwą kasę, jak
by nie patrzeć D3 jest skonstruowany tak a nie inaczej bo Blizz chciał gdzieś upchać
znudzonych i wykruszających się graczy WoWa.
Farmerzy i pojebusy stworzą tam iście "miodne" community, co już poniekąd widać na oficjalnym
forum.

We will see :)
Kto będzie się w to bawił ten będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2012 o 15:16, EmperorKaligula napisał:

niemożliwe, postacie są przechowywane na serverze. Jak nawet dostaniesz postać offline
to za chiny ludowe blizzard nie pozwoli Ci potem jej wrzucic do battlenetu - w kilka
godzin powstana hacki jak do savów postaci z D2.


I super, podczas tworzenia postaci możnaby kliknąć opcję single albo battlenet, postać battlenetowa byłaby tak jak teraz przechowywana, a singlowa zapisywana na kompie i nie można by jej w multi używać.
Mniej nerwów, ludzie zadowloeni, mocniejszy wiaterek nie wpływa na grę... aaallleee nieee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 15:02, Arcling napisał:

Bardzo dobry link (szkoda tylko, że tak szybko posty w tym temacie zostają pogrzebane).
Ludzie poprzez okulary nostalgii zapominają, że historia lubi się powtarzać a ci młodsi
nawet przy tym nie byli. /ciach/

Dokładnie. Moje ulubione cytaty z tego tematu to:
"This will be the true test of Blizzard''s commitment to quality, and will show if the "evil suit" approach(release games in a buggy state in order to assure sales) has happened to a company that so far(until Diablo 2 anyway) had quality releases."

"So essentially there is no single player game, the single player game experience is really just playing the multiplayer game by yourself."

"I hate to admit it just as much as anyone, but Blizzard''s Game of the Year streak has come to an end."

Praktycznie to samo co ludzie teraz mówią na temat Diablo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 14:28, Ring5 napisał:

Przez 99% rozgrywki DHem grało mi się świetnie

Ciach spoiler.

Spoiler

IMO Belial z całej tej sielanki jest najbardziej prze-uj w walce [te jego "niuki" ehh :P] i zrobił na mnie największe wrażenie jeśli chodzi o wygląd i jego "Demoniczność". Jak go zobaczyłem w drugim starciu to powiedziałem sobie "O K***a ale bydle" ;-). Myślałem, że Azmodan będzie równie wielki bo jest typową spasioną świnią jednak jego wygląd nie zrobił aż tak na mnie wrażenia ale wielki jest.
O samym Diablo to już nie ma co wspominać;/ myślałem, że będzie chociaż większy. Wiedziałem jak wygląda ale że aż tak to będzie wyglądać... kurde no zawiodłem się lekko. Nie postarali się chłopaki. Zdecydowanie wolałem wersję "Bulk" z D2.
A co do tej walki o której mówiłeś.
2 barbów to "wariactwo" w dobrym słowa tego znaczeniu :). Może też mieli też jakieś dobre itemy i w ogóle. Ale podobną sytuacje miałem z Azmodanem. Miałem w teame Monka, którym zajął się "Azi" szybko się usunąłem i załączyłem Arhonta [Final Form z nieskończoną Mocą Arkany] i trzymałem tylko PPM gdzie "laser" go zbijał i zbijał... No Ci powiem life to mu w oczach zszedł i powiedziałem sobie. "już ?" :)

Dnia 20.05.2012 o 14:28, Ring5 napisał:

Obecnie zacząłem Inferno DHem, ale niestety, musiałem na trochę przerwać zabawę, a teraz
nie mogę do niej wrócić, bo kłania się Error 37.

WoW nieźle ciśniesz :D. 60 już na karku to Gratuluję :) chyba sporo wolnego czasu masz :P
Anyway i jak się tam walczy... ? byłeś może w terenie chociaż tą chwilkę ? by zobaczyć trudność ?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe zrobiłem w końcu pierwszy akt i jestem w 100% zadowolony z kupna gry. Jak stare, dobre Diablo.
Martwiło mnie uproszczenie w zakresie skili i statystyk, ale tak szczerze powiedziawszy to tego nawet nie odczułem. Umiejętności jest wystarczająco dużo żeby się nie znudziły a statystyki automatyczne to właściwie pryszcz. I tak bym ładował w to samo. ;]
Gra jest cudna. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 15:51, lis_23 napisał:

U Was też jest obecnie przerwa techniczna i nie da się zalogować do gry?.


"Blizzard annoucment: due to high logging rate we are unable to service all the connections to our servers. Having said that, we want to assure you that our services will be available within approximately 6 hours. We are sorry for the inconvecniance."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się