Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2012 o 15:36, darkwind21 napisał:

I super, podczas tworzenia postaci możnaby kliknąć opcję single albo battlenet, postać
battlenetowa byłaby tak jak teraz przechowywana, a singlowa zapisywana na kompie i nie
można by jej w multi używać.
Mniej nerwów, ludzie zadowloeni, mocniejszy wiaterek nie wpływa na grę... aaallleee nieee.

Też mnie to dziwi, dlaczego nie mogę sobie dokładnie teraz pograć bo jest info o błędzie #33 ,i że wszystkie gry online Blizzard obecnie nie działają bo coś tam robią z serwerem. Sorry,ale co mnie to obchodzi ? Gram sobie single aktualnie od premiery, i na razie nie mam nawet zamiaru grać z przypadkowymi ludżmi. No to czemu nie można zrobić t/j chociażby w D2 ,czy Sacred 2 ,postaci tylko single player,bez opcji logowania do BN ? Każdy gra jak chce, a to troche dziwne jest.Poza tym "drobiazgiem" gra zacna.Wsiąkłem nieżle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 15:51, vegost napisał:

Mniej najbardziej zdziwiła walka z tym bossem w drugim akcie XD Po prostu afekty, pierwsza
klasa ;p

Spoiler

Belial

chyba tak ? :P Ale zakończenie biedne jak na Diablo. I niestety tego
nie mogę pożałować.

Eeee a o funkji spoiler to się zapomniało ;/?
A co do

Spoiler

Beliala

to na mnie też niezłe wrażenie zrobił. Największe ze wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, akutar jak mam wolne to oni walneli w dzien przerwe, norma...Moze dadza nerfa do Barbow w koncu bo ta klasa to zart ;)


Edit : W dodatku jest niedziela wiec pelno osob ma pewnie wolne. Zero uprzedzenia wczesniej, czegokolwiek to juz troche przegiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 15:45, Braveheart napisał:

Spoiler

IMO Belial z całej tej sielanki jest najbardziej prze-uj w walce [te jego "niuki"
ehh :P] i zrobił na mnie największe wrażenie jeśli chodzi o wygląd i jego "Demoniczność".



Spoiler

Dokładnie tak. Naprawdę ciekawie zaprojektowany boss. W porównaniu z knypkami z dwójki, Belial robi wrażenie. I chyba jako jedyny boss w całej grze podniósł mi ciśnienie - bardzo dosłownie. Serducho mi ostro waliło, jak skończyłem z nim walkę. Może to brzmi śmiesznie, ale dawno już tak nie przeżywałem żadnej potyczki w jakiejkolwiek grze.


Dnia 20.05.2012 o 15:45, Braveheart napisał:

Spoiler

O samym Diablo to już nie ma co wspominać;/ myślałem, że będzie chociaż większy.



Spoiler

Mnie najbardziej rozwalił filmik przed Aktem IV, w którym Diablo, po potyczce z Imperiusem, idzie w kierunku Diamentowej Bramy (czy jak to tam na polski przetłumaczyli). Moment, w którym Diablo przeszedł przed "kamerą" kręcąc tyłkiem - bezcenny. Ok, ja rozumiem, że tym razem nosicielem była kobieta, ale, jak rany, gdy nosicielem był wątły Albrecht, Diablo nadal by kawałem nieźle przypakowanego sk%*#$syna.


Dnia 20.05.2012 o 15:45, Braveheart napisał:

2 barbów to "wariactwo" w dobrym słowa tego znaczeniu :)


Nawet jeden barb to już coś. Tyle tylko, że chyba tak nie powinno być. Każda postać powinna mieć równe szanse na pokonanie każdego bossa, a tymczasem z tego, co widzę na różnych forach, barb może stać w miejscu, brać "na klatę" obłędne ilości dmgu, tłukąc przy tym bossów ile wlezie i wygrać! Dla mnie to lekkie przegięcie. Ja rozumiem, że teoretycznie ta klasa to tank, ale, jak rany, bez przesady. DH musi się nabiegać jak głupia, żeby choćby trochę zdrowia uszczknąć, a ten po prostu olewa ciosy przeciwników i ich masakruje. Mam nadzieję, że trochę to zmienią w jakimś patchu.

Dnia 20.05.2012 o 15:45, Braveheart napisał:

WoW nieźle ciśniesz :D. 60 już na karku to Gratuluję :) chyba sporo wolnego czasu masz


Ta... tak to jest, jak się myśli o jednym, a pisze co innego. Nightmare, oczywiście. NIGHTMARE, nie Inferno :/ Nie mam pojęcia, skąd mi się Inferno wzięło, pewnie to typowy przykład "głodnemu chleb na myśli". A na marginesie dodam jeszcze, że przejście Normalu zajęło mi jakieś 40 godzin. Ok, z tego może 2-3 komp idle'ował, bo akurat miałem parę rzeczy do zrobienia, powiedzmy więc, dla równego rachunku, że 35. Całkiem nieźle. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że chcę jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 15:55, Braveheart napisał:

Eeee a o funkji spoiler to się zapomniało ;/?
A co do

Spoiler

Beliala

to na mnie też niezłe wrażenie zrobił. Największe ze wszystkich!


A po co ? O

Spoiler

Belialu

i tak się dowiemy, czytając książki albo słuchając Decarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 15:55, Cykada85 napisał:


Moze dadza nerfa do Barbow w koncu bo ta klasa to zart ;)


Ta klasa serio jest takim OP? Słyszałem coś o tym, ale myślałem, że Internet klasycznie przesadza, bo w wypadku innych klas też czesto było słychać to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 15:56, zerohunter napisał:

Ma ktoś jeszcze guest passa?

xD

Mam jeszcze dwa ale nie wiem, czy jest tu jeszcze jakaś kolejka?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 16:02, Mohair napisał:

Ta klasa serio jest takim OP?


Serio.

Spoiler

Próbowałem walczyć z Diablo w pojedynkę jako DH. Po kilku podejściach (i zejściach) odpuściłem i dołączyłem do grupy, w której było dwóch Barbów. Pasek życia Diablo topniał w oczach. Ja musiałem cały czas biegać, by nie dostać jakimś atakiem, który by mnie na miejscu zdjął, natomiast obaj barbarzyńcy po prostu stali i tłukli Diablo, olewając jego ataki

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 16:02, Mohair napisał:

Ta klasa serio jest takim OP? Słyszałem coś o tym, ale myślałem, że Internet klasycznie
przesadza, bo w wypadku innych klas też czesto było słychać to samo ;)


Kolega pokoj obok gra Barbem, walczac na Nightmare z Bossem 3 aktu stal sobie w kauzy krwi i nic z tego nie robil. Walka polegala na staniu w miejscu i spamowaniu klawiszy az boss padl, tak samo zrobil z Diablo. Jest kilka skilli ktore skutecznie regeneruja HP, on nawet buteleczek zycia nie uzywa na Bosach, nie wspominajac just o trash mobach. Dopiero na Hell zaczal sie zastanawiac nad skillami i ekwpunkiem bardziej. Ja dla przykladu mialem 3 k hp wiecej od niego Wizardem, a na Nightmare padalem po 3 strzalach jesli sie pomylilem. Ja rozumiem ze Barb to klasa Mele, ale bez przesady zeby sobie niesmiertelna stala w miejscu i tlukla wszystko. W koncu spamowanie 2 skilli do hp nie wymaga Bog wie jakich umiejetnosci, casual by to zrobil. W moim friend list mam 7 osob grajacych w D3, 6 z nich gra Barbarzynca, jeden nawet zrezgynowal z Wizarda na 52 lv! i zrobil od nowa Barba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wpadłeś na to, że możesz mieć kiepskie itemy? Ja za pierwszym razem padałem na strzała od Diablo ale po zdobyciu lepszej broni i kilku innych itemów zjadłem go w chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tokiem rozumowania inne klasy też są OP. Wymagają jednak myślenia i wybrania odpowiednich umiejętności.

Spoiler

Diablo

na inferno został zabity przez maga, proponuje skasować tą klasę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przechodzę wersję testowo 3x , że jak kupię grę , to żeby wiedzieć jaką profką mi się najlepiej gra.
Tylko czekam na dostawy do sklepu.
Ale jak to jest , że jak przejdę wszystkie akty na normalu , to później od nowa 1 akt , te same lokacje ? tylko , że na wyższym poziomie trudności ? czy może mopki się zmianiają , czy też te same są?.
I nie wiem czy to nie jest trochę monotonne ? jakie jest wasze zdanie , tych co przeszli normal i grają dalej >?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja barbem padałem na normalu z Diablo. Poprostu zły dobór sprzętu i klejnotów. Zaplanowałem postać i dopiero mam problemy na Hellu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 16:06, vegost napisał:

Mohair gdzie się podziała lista z osobami, które chcą Guest Pass ?


Nie wiem ;)
Ja tylko zainicjowałem pomysł, żeby coś takiego zrobić i zrobiłem pierwszą listę. Najwyraźniej któryś z moderatorów uznał, że nie jest ona już potrzebna czy zrobił się na niej zbyt duży bałagan i ją wykasował. Ot, życie.

Ring5 & Cykada85 - skoro jest tak, jak Wy piszecie, to serio coś z tą klasą musi być nie tak. Pewnie Blizzard wprowadzi jakiegoś hotfixa i to załata, tak samo jak usunął exploita dotyczącego Monków jakiś czas temu.
Chociaż i tak to się wydaje dziwne, że żaden z testerów tego nie zauważył podczas gry... Bo jeśli to był zamierzony ruch Blizzarda, to w takim razie cała ta ich koncepcja o wyrównanych klasach rozbije się w drobny mak :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 16:02, Mohair napisał:

>
> Moze dadza nerfa do Barbow w koncu bo ta klasa to zart ;)

Ta klasa serio jest takim OP? Słyszałem coś o tym, ale myślałem, że Internet klasycznie
przesadza, bo w wypadku innych klas też czesto było słychać to samo ;)


Kończę pierwszy akt na piekle z moim kolegą (on monk, ja barb) i kiedy on na paczce championów potrafi dosyć szybko zejść, ja mogę tankować elite moba i championów jednocześnie (arcane enchanted, molten, mortar jednoczesnie), przy czym robię 2 razy więcej dps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się