Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2012 o 17:12, Kafar napisał:

Dlatego będziesz ginał, i tu nie ma nic do kręcenia czy nie AH to nie laska. Kupujesz
co Ci potrzebne tak jak u npca.

Widzę że pod tym względem D3 to jest bardziej WoW niż Diablo, ja jakoś byłem bardziej przyzwyczajony do systemu jaki był w D2.

@Redjevel
Przecież o to w tej grze chodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 17:10, Kryhuu napisał:

> Chyba nie zrozumiałeś: Na jednego hita to padał, ale ten DH, a nie Belial ;)
Nie jestem kretynem, chodziło mi bardziej o to, że na tym samym momencie gry gość miał
2200dmg i 5khp gdy ja miałem 800dmg i 7 czy 8k hp.


Broń mająca 100+ dps-u + Radiant Ruby + wszystkie możliwe ity dające tyle dexterity ile tylko się da + wpakowanie w nie perfect/flawless Emeraldów + ringi dające dmg (w praktyce ring dający +4-5 damage = +60-70 do ogólnego damage''u). 900 dexterity i 250 vitality. Tyle dobrego że chociaż wsadził Radiant Amethysta (+10% hp) w hełm bo miałby z 4.5k .

Dnia 20.05.2012 o 17:10, Kryhuu napisał:

@Selv
Aaaa, takie buty. Mnie to w ogóle nie kręci, wolę jakoś biegać w rzeczach które sam wydropię
czy wytrejduję ze znajomymi :p


Ja to wszystkie znalezione żółte itemy bądź te których samemu już nie używam sprzedaję na AH. Za kilkanaście-kilkadziesiąt tysięcy golda sztuka. Zwłaszcza że obecnie rynek jest śmieszny i warto przy kupowaniu ograniczyć cenę do max 30k (mowa o itach poziomu Nightmare), nierzadko są równie dobre co te za 100 tysiaków i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2012 o 17:15, Akoss-94 napisał:

Na dodatek kowalstwo pochłania wręcz fundusze. Tragedia D:
Ja jadę na resztkach 5-9k, a słyszę że inni mają po 150k ;_;


Nie wiem czy jest sens inwestować w kowalstwo na dłuższą metę. Lepiej kupić coś na AH gdzie statsy będą w większości zgodne z tym czego oczekujesz (czasami za grosze) niż wtopić tone złota na coś co może być kompletnie bezużyteczne. Kowal to trochę jak Gheed z d2 a ja tego pajaca nie znosiłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiałem. Zawsze biegało się i zbierało kasę, a po 10 000 prób wychodził item który był wart więcej niż cały mój dotychczasowy dorobek. mlask :D

Na AH jest ten problem że ty kupisz 3x drożej niż sprzedasz. Jest tego tam tyle, że ciężko wyszukać coś dobrego w atrakcyjnej cenie. Na dodatek jak tam wchodzisz to siedzisz z 30-40 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 17:33, Akoss-94 napisał:

Na AH jest ten problem że ty kupisz 3x drożej niż sprzedasz. Jest tego tam tyle, że ciężko
wyszukać coś dobrego w atrakcyjnej cenie. Na dodatek jak tam wchodzisz to siedzisz z
30-40 minut...

Dlatego ja tam tylko sprzedaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przy sprzedawaniu na AH nie pobierana jest prowizja jakowaś z ceny, którą sobie zażyczyliśmy?

Pytam, bo nie mam pojęcia, kiedyś coś słyszałem, ale to było dawno i nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 17:38, gemGreg napisał:

Ma ktoś może jeszcze podarować guest passa? jeśli tak to będę wdzięczny
gemgreg@o2.pl

Zaraz wyślę jeden.
Juz nie mam kodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 17:38, gemGreg napisał:

Ma ktoś może jeszcze podarować guest passa? jeśli tak to będę wdzięczny
gemgreg@o2.pl

e-maila sprawdź :P. Wysyłać , czy kolega wyżej podał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 16:01, vegost napisał:

A po co ? O

Spoiler

Belialu

i tak się dowiemy, czytając książki albo słuchając Decarda.

A zapomniałeś o ludziach którzy nie mają zielonego i bladego pojęcia o D3? nie mówiąc już o serii D :P
I nie mają zamiaru dowiadywać się z neta niczego [chociażby nazwy bosów] ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 17:38, Renzov napisał:

A przy sprzedawaniu na AH nie pobierana jest prowizja jakowaś z ceny, którą sobie zażyczyliśmy?

Tak, 15%. Sam Diablo po prostu trzyma rynek aukcyjny żelazną ręką i za tą kasę kupuje broń która później dropi z mobów.

Aha, też mam 1 guest key na zbyciu, jak ktoś chce to pisać na ziptofaf1[małpa]gmail.com ;)
EDIT Już nie mam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 17:43, ziptofaf napisał:

Tak, 15%. Sam Diablo po prostu trzyma rynek aukcyjny żelazną ręką i za tą kasę kupuje
broń która później dropi z mobów.

To się wydało, że Diablo to altruista o żelaznej ręce bo z niego samego to ścierwo dropi:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 17:39, Bralo napisał:

> Ma ktoś może jeszcze podarować guest passa? jeśli tak to będę wdzięczny
> gemgreg@o2.pl
e-maila sprawdź :P. Wysyłać , czy kolega wyżej podał ?

hej masz jeszcze tego passa? ja bym poprosił jeśli masz - maurycy69@gmail.com

BTW do kiedy przerwa techniczna wiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 16:55, Mohair napisał:

Lista Battle.Tagów Użytkowników Forum Gram.pl

Proszę mnie dopisać
ISAMU- krecik#2210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 17:27, SmokeY napisał:

Nie wiem czy jest sens inwestować w kowalstwo na dłuższą metę. Lepiej kupić coś na AH gdzie statsy będą w większości zgodne z tym czego oczekujesz (czasami za grosze) niż wtopić tone złota na coś co może być kompletnie bezużyteczne. Kowal to trochę jak Gheed z d2 a ja tego pajaca nie znosiłem :P


Kowal i jubiler są inwestycjami w przyszłość, potencjalnie drogie na początku zwarcają sie w czasie.
Rozbudowując kowala na jednej postaci masz wszytko odblokowane podczas tworzenia innej, co w połaczeniu ze wspolna kasą i schowkiem daje dość dobry start na przyszłośc dla nowych postaci.

Jeśłi chodzi o crafting to cała zabawa polegana efekcie losowym bonusow jaki ma dany przedmiot, bo nie wiesz czy super drogi miecz który ma dośc mocny dmg który własnie chesz wykuć dla barbarzyńcy da Ci +100 siły czy też może +100 inteligencji, a może tylko + 1% do złota od potworów.
Moim zdaniem na tym włąsnie to powinno polegać, podobnie jak hazard w D2.
Poza tym crafting w przeciwieństwie do hazadru wymaga od gracza nieco wiekszego zaangarzowania, bo nie ma tak że ciułasz kase i kupujesz przedmiot "tajemniczy przedmiot". W zamian zbierasz przedmioty magiczne pozyskujesz z nich składniki, szukasz schamatów / kart kowalstwa, ciułasz gotówkę i na końcu mając już wszystkie elemnty klikasz "stwórz". Jeśli efekt Cię zadowala jesteś uradowany i wiesz że zrobiłeś coś pożytecznego jeśli natomiast efeket końcowy jest niezadowalający, cóż należy dalej próbować.

Ps. Na oficjalnej stronie jest napisane iż jubiler może robić dziurki w przedmiotach w celu obsadzenia klejnotów, nich zatem ktoś mi podpowie jak on to ma robić skoro są dostępne tylko 3 zakładki - stwórz klejnot, wyciagniej klejnot z przedmiotu i podnieś poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 17:52, Szalony_Max napisał:

Ps. Na oficjalnej stronie jest napisane iż jubiler może robić dziurki w przedmiotach
w celu obsadzenia klejnotów, nich zatem ktoś mi podpowie jak on to ma robić skoro są
dostępne tylko 3 zakładki - stwórz klejnot, wyciagniej klejnot z przedmiotu i podnieś
poziom.


Nie ufaj stronie Blizzarda:
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5149145075
I wypowiedź jednego z pracowników Blizza:

Artisans cannot add sockets to items. That information about the jeweler in the game guide of our website is erroneous and we''re in the process of updating it.

Socketing was a feature that was in the game very early on, but ultimately it didn''t end up enhancing the play experience as we had hoped. Instead it just kind of felt like a chore. It''s a really good feeling to see an upgrade drop, equip it, and keep moving on. When adding sockets to items was inserted into that equation, it made it feel mandatory to return to town every time an upgrade dropped to pull the gem from your current item, add a socket to the new one, and carry your gem forward.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już przy rzemieślnikach jesteśmy to co myślicie o Mysticu? Czy ta postać ma jeszcze szansę powrócić w dodatku? Bardziej by pasowało jakbyśmy dostali 3 rzemieślników tak jak towarzyszy ;) Szkoda, że jej wątek został całkowicie wycięty, bo najwyraźniej miał być z nią związany jakiś quest tak jak ze Shenem i Haedrigiem. O ile usunięcie enchantów i run jako przedmiotów zdaje się być dobrym posunięciem (bo wprowadzałoby to tylko dodatkowe latanie do miasta przy każdym nowym przedmiocie aby je ponakładać) to już szkoda trochę wyciętych wątków.

No i póki co kowal wydaje mi się bezużyteczny. Zrobiłem już trochę drogich przedmiotów a przez tą losowość statów powstały same niepotrzebne. Gram Witch Doctorem a otrzymuję staty jak dla Barbarzyńcy albo DH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się