Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Nie ciśnij ludziom nieaktualnego kitu - BMA dla Javy nie są już dostępne do pobrania od grudnia 2011.

@RadeXMaster

Moje oba niestety już rozdane.


======================

Rada dla wszystkich którym zakosili konta - trzeba przestac się dzielić : loginami + hasłami do owych kont, maili itp itd...
Dla bardziej kumatych - można się zacząć logować np poprzez LastPass tudzież KeePass...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 22:41, RadeXMaster napisał:

wiem że juz prosiłem o guest pass i otrzymałem za co serdecznie dziekuje. Jednak ponawiam
prośbe bo potrzebuje guest pass dla mojej kochanej lepszej połowy....bardzo prosze :D
m.radexpl@gmail.com lub na agnieszkajarosz89@gmail.com


Wysyłam :P. Wysłane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sknczylem koszmar zaczynam pieklo barbarzynca 50 lvl jaki sprzet polecacie? miecz 1 reczny + tarcza? jakich skili uzywacie? pasywnych i tych glownych pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 23:08, Piter1988 napisał:

Wlasnie sknczylem koszmar zaczynam pieklo barbarzynca 50 lvl jaki sprzet polecacie?


Polecam reroll na range klasę, dla mojego barbarzyńcy inferno to pole minowe, o ile ze zwykłymi mobami nie maproblemu tak prawie każdy rare pack to prawdziwe igrzyska i walka o health globa :P mam 40 kilka tysięcy życia, 70% redukcji, 14k dpsa i w większości wypadków żyje raptem moment i muszę sie męczyć bawiąc w kiting melee klasą, gdzie w takim momencie dps jest znikomy. Na inferno lepiej nie dać się trafiać, a w tym wypadku range klasa będzie akuratna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 22:50, Pietro87 napisał:

Nie ciśnij ludziom nieaktualnego kitu - BMA dla Javy nie są już dostępne do pobrania
od grudnia 2011.

Nawet nie wiedziałem. Dobrze, że swojego kupiłem z rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2012 o 23:48, Jeggred napisał:

Nawet nie wiedziałem. Dobrze, że swojego kupiłem z rok temu.


Nie będzie do nich już updateów, nie mniej ciągle będą działać.
Ja od siebie dodam jedynie [jak zawsze z reszta], że dobrym nawykiem jest logowanie się trudnym hasłem [80-128bitów o ile się tak długie hasło da utworzyć w danej witrynie/grze/aplikacji] poprzez np LastPass lub KeePass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 23:47, Piter1988 napisał:

A tak bardziej po polsku? :D


Przesiadka na klasę dystansową.
Łowca Demonów, Czarodziej, od biedy Szaman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 23:47, Piter1988 napisał:

A tak bardziej po polsku? :D


Polecam reroll (zmianę) na range (dystansową) klasę, dla mojego barbarzyńcy inferno to pole minowe, o ile ze zwykłymi mobami (potworami) nie ma problemu tak prawie każdy rare pack (grupa elitarnych przeciwników ,żółte niebieskie itp.) to prawdziwe igrzyska i walka o health globa (zdrowie) :P mam 40 kilka tysięcy życia, 70% redukcji, 14k(14 tyś) dpsa (zadawanych obrażeń na sekundę) i w większości wypadków żyje raptem moment i muszę sie męczyć bawiąc w kiting (ataki z dystansu) melee klasą, gdzie w takim momencie dps (zadawane obrażenia na sekundę) jest znikomy. Na inferno lepiej nie dać się trafiać, a w tym wypadku range (dystansowa) klasa będzie akuratna.

@Elhan
Naprawę o grach nie da się pisać po polsku ? :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i koniec. zatrzymalem sie mnichem na 53 lvu w piekle. nie idzie dalej robic. leoryka jeszcze dalem rade zrobic. krolowa pajakow tez ubilem, ogolnie bossowie nie sa zli ale elity sa nie do zabicia.
za slaby dps i za slaba przezywalnosc mnichem. stapanie, ogniste lanuchy, mozdzierz, tajemne lasery i inne, nie do pobicia.

chyba sie przerzuce na barba zeby fejsrolowac z miejscu trzymajac LPM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i koniec. zatrzymalem sie mnichem na 53 lvu w piekle. nie idzie dalej robic. leoryka jeszcze dalem rade zrobic. krolowa pajakow tez ubilem, ogolnie bossowie nie sa zli ale elity sa nie do zabicia.
za slaby dps i za slaba przezywalnosc mnichem. stapanie, ogniste lanuchy, mozdzierz, tajemne lasery i inne, nie do pobicia.

chyba sie przerzuce na barba zeby fejsrolowac z miejscu trzymajac LPM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 00:12, Malevyn napisał:

no i koniec. zatrzymalem sie mnichem na 53 lvu w piekle. nie idzie dalej robic. leoryka
jeszcze dalem rade zrobic. krolowa pajakow tez ubilem, ogolnie bossowie nie sa zli ale
elity sa nie do zabicia.
za slaby dps i za slaba przezywalnosc mnichem. stapanie, ogniste lanuchy, mozdzierz,
tajemne lasery i inne, nie do pobicia.

chyba sie przerzuce na barba zeby fejsrolowac z miejscu trzymajac LPM.


ajtam, najwyższy czas zmienić ekwipunek/umiejętności.
sam gram mnichem i właśnie 30 minut temu wbiłem 60tke na 3cim akcie piekła (pare minut po bosiku). Przyznam mój dps nie jest najlepszy (wtedy jeszcze 6,5k do tego armor 2k i 17k życia), ale przy sprawnym używaniu skilli jestem dość mocno trzymającym się tankiem.

masz dwa skille, które robią cię niewrażliwymi na ciosy, możesz sam się leczyć i to znacząco, oślepiac wrogów i obniżać ich obrażenia przy czym zwiększając swoje, po prostu musisz pokombinować ;)

ps.
mimo, że świetnie mi sie gra mnichem to i tak robię na boku demon hunterke, ot tak dla zabawy i powiem, że ona ma przeogromne obrażenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 00:13, Malevyn napisał:

chyba sie przerzuce na barba zeby fejsrolowac z miejscu trzymajac LPM.


Na ten moment mam 42 lvl barbem, ale wcale nie jest tak łatwo. W tank specu jest nie najgorzej, chociaż bardzo często walki z elitami przypominają kittowanie klasą melee, istny szał macicy. Chcesz rzeczywiście facerollować to bierz DH albo Wizza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo padł po prawie 20 godzinach gry na poziomie normal. DH zmagała się podczas walki z kilkoma zerwananymi połączeniami mojego routera, ale ostatecznie wygrała ;) 32 poziom doświadczenia i 20 godzin gry to niezły wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 19:18, Cykada85 napisał:

To ja tez :)


Masz jakieś podpowiedzi odnośnie tego, jak najszybciej uzyskać taki poziom Int? Mnie, co prawda, do Twojego lvlu jeszcze trochę brakuje, ale na przyszłość chciałbym wiedzieć na jakich przedmiotach powinienem się skupić najpierw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 00:59, darkwind21 napisał:

To ile nóg w końcu miał Wirt?:)


2 nogi jedną drewnianą drugą zwykłą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się