Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2012 o 12:11, Kafar napisał:

Własnie napisałem tak by nie spoilerować a podkreślam czytać WSZYSTKIE rozmowy nie tylko
ze złotnikiem i CO quest wszystkie osoby przepytać (zresztą są za to osiągniecia:P) i
mogę się ząłozyć że dodatek będzie o tym co piszę gdyż to TAK dosadnie jest pokazane
(nawet złotnik prosi gracza o pomoc i wyruszenie w nową przygodę).


To bardzo prawdopodobne. Aczkolwiek dodatek może nie skupiać się tylko na tym, lecz w ogóle na followerach. Lyndonowi też postać obiecuje, że mu pomoże, a i Templar ma ciekawy wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 11:19, Atreides napisał:

Jesli chodzi o dalszy ciag historii, to na pewno nie jest koniec.

Spoiler

Diablo po smierci
wypuszcza kamień, który spada razem z nim, mniemam na ziemię. Jeszcze go zobaczymy :-D



Spoiler

Do tego matka Leah jest na wolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 12:14, Kafar napisał:

> Jesli chodzi o dalszy ciag historii, to na pewno nie jest koniec.

Spoiler

Diablo po smierci

> wypuszcza kamień, który spada razem z nim, mniemam na ziemię. Jeszcze go zobaczymy
:-D



Historia DIABLO "trylogii" się zakończyła. Kolejne gry będą z tego świata i mogą wspominać
o tych wydarzeniach ale nie będą miały do czynienia jako tako z samym Diablo.


Zakończyła się, bo ty tak piszesz? Masz jakieś tajne informacje? Jak pisałem

Spoiler

końcowy film pokazuje co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 12:27, Rizzan napisał:

> Jesli chodzi o dalszy ciag historii, to na pewno nie jest koniec.

Spoiler

Diablo po smierci

> wypuszcza kamień, który spada razem z nim, mniemam na ziemię. Jeszcze go zobaczymy
:-D



Spoiler

Do tego matka Leah jest na wolności.



A no właśnie, tego też nie zauważyłem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 12:14, Kafar napisał:

Historia DIABLO "trylogii" się zakończyła. Kolejne gry będą z tego świata i mogą wspominać
o tych wydarzeniach ale nie będą miały do czynienia jako tako z samym Diablo.

Zapominasz o dodatku(ach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 12:50, Jeggred napisał:

Zapominasz o dodatku(ach).


Warto dodać, że ilość tych dodatków będzie ogromna, biorąc pod uwagę sprzedaż Diablo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 12:52, Pudzilla napisał:

Warto dodać, że ilość tych dodatków będzie ogromna, biorąc pod uwagę sprzedaż Diablo
3.


Szczerze czekam na dodatek, w którym dodadzą chociażby klasę Paladyna, ot co. I szczerze? Taki dodatek pojawi się na pewno, tak samo jakbyło to w przypadku WoW''a . DK również od razu nie zbudowano. :)
Czekam też nad rozbudowę linii fabularnej po pokonaniu Diablo, bo mimo wszystko czuję delikatny niedosyt. Ale to chyba normalne, doświadczyć tego po grze na którą tak długo się czekało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 13:50, bulaselduppo napisał:

Mam pytanie - kim jest ten tajemniczy Rosjanin, o którym mówią niemal wszystkie postaci
niezależne w Diablo?

Ciagle tylko ten Nefalenko...


Przejdź raz grę na normalu, dowiesz się wszystkiego. Inaczej trzeba sporo zaspojlować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 08:16, Ring5 napisał:

Ja pier... Jak Ty żeś to zrobił? O_o DWIE postaci 50+?

Wizard: 30 godzin 59 minut.
Demon Hunter: 28 godzin 58 minut (teraz już ma 8.9k dps-u, pograłem nim nieco).

I wspomniałem już że Diablo III mam od 17 maja a nie 15? A 60 godzin w 5 dni to chyba jeszcze nie no-lifenie a zaledwie 12 godzin dziennie ;( Athene grał 24 pod rząd w końcu. Po prostu nie mogłem się zdecydować czym wolę grać więc wybrałem dwie klasy postaci.
Dzisiaj mam nadzieję skończyć 2 akt jako DH i zacząć go jako wizard. Ewentualnie skończyć cały Hell jako DH.

Dnia 22.05.2012 o 08:16, Ring5 napisał:

Ja spędzam każdą wolną chwilkę nad D3 i dopiero wczoraj 40 wbiłem pierwszą postacią.

Studia. Zwłaszcza że z okazji Euro mam nieco skrócone we Wrocku i jedyne co zostało to ze 2 egzaminy końcowe do których się zresztą uczyłem jeszcze przed premierą.

Dnia 22.05.2012 o 08:16, Ring5 napisał:

Przy okazji - ten DH to jakiś Protoss jest?

Taki hełm, ważne że daje ze 140 zręczności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 13:57, Reinvented napisał:

Szczerze czekam na dodatek, w którym dodadzą chociażby klasę Paladyna, ot co.


A to Paladyn przy Mnichu ma rację bytu w ogóle? Moim zdaniem te dwie klasy są do siebie zbyt podobne, aby wrzucić Pala do dodatku ;)
Podobnie sytuacja wygląda z Necromancerem, tyle tylko, iż moim zdaniem WD zapowiada się na o wiele ciekawszą i bardziej dynamiczną postać niż Necro, dzięki czemu już teraz widzę, że większość moich obaw co do niego była nieuzasadniona :)

Dnia 22.05.2012 o 13:57, Reinvented napisał:

Ale to chyba normalne, doświadczyć tego po grze na którą tak długo się czekało.


Dlatego ja sobie fabułę w Diablo dawkuję, jestem dopiero na II akcie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 14:05, Mohair napisał:

A to Paladyn przy Mnichu ma rację bytu w ogóle? Moim zdaniem te dwie klasy są do siebie
zbyt podobne, aby wrzucić Pala do dodatku ;)


Fakt są podobnie do siebie lecz nie są tacy sami. Paladyn jak święty wojownik mógł by nosić identyczne itemy co barbarzyńca. No i w końcu byśmy mieli klasycznego wojownika miecz + tarcza + aury. To co ma mnich (mantry) są trochę z dupy i szybko się kończą. Owszem można podwoić czas trwania mantr, ale tracimy przez to na jednym ze slotów pasywnych to za duży koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 10:49, pkapis napisał:

Fabuła jest fajna, aczkolwiek to co zrobili z niektórymi postaciami

Spoiler

(Cain, Adria,
Leah)

każe mi wierzyć, że to ostatnia część serii. No i wolałbym tak jak w D1 móc
po przejściu stworzyć normalną grę i wejść na dowolny etap, niż przechodzić wszystko
od nowa. Zwłaszcza że jednak żal mi
Spoiler

Leah


Bo to jest ostatnia część serii. Niebiescy sami potwierdzili. Nie wykluczają of kors dodatku/ów :)
Nie ma co przeciągać. Ewentualnie mogliby się bawić w robienie nowych eventów albo tajnych questów jak w D2 "Uber Diablo" czy "Uber Tristram" :)
To byłoby fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 14:37, vegost napisał:

Fakt są podobnie do siebie lecz nie są tacy sami. Paladyn jak święty wojownik mógł by
nosić identyczne itemy co barbarzyńca. No i w końcu byśmy mieli klasycznego wojownika
miecz + tarcza + aury. To co ma mnich (mantry) są trochę z dupy i szybko się kończą.
Owszem można podwoić czas trwania mantr, ale tracimy przez to na jednym ze slotów pasywnych
to za duży koszt.

A Ty znowu z tym paladynem cyz wojownikiem i znowu miecz i tarcza ;/ co cię tak wzięło. Chcesz latać z tarczą załóż mnichowi będzie miał more defa i szanse na blok. To samo jest z z barbem. Sprawa rozwiązana. Wiara Zakarun najwidoczniej upadła i nie ma już paladynów [raczej... chyba]
Nie wiem jaki typ postaci by mieli wymyślić w dodatku.... ale fajnie by było aby coś dali. hmmm nawet jakby był ten paladyn no cóż ale w co ja wierze ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum blizzarda oraz wypowiedzi przed premierą pracowników blizzarda. (dodatki beda ale już pisałem czego się będzie tyczył).

W każdym mieście na dodatek jest miejsce dla nowego craftera :) więc pewnie nowy ziom dojdzie. I wiadomo nowy act. Więc te rzeczy to żadna tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 14:53, Braveheart napisał:

A Ty znowu z tym paladynem cyz wojownikiem i znowu miecz i tarcza ;/ co cię tak wzięło.
Chcesz latać z tarczą załóż mnichowi będzie miał more defa i szanse na blok. To samo
jest z z barbem. Sprawa rozwiązana. Wiara Zakarun najwidoczniej upadła i nie ma już paladynów
[raczej... chyba]


Ej nie tylko ja tęsknie za starym dobrym wojownikiem. Po prostu tęsknie za dobrym klasami. W moim przekonaniu nie ma za bardzo kim grać. Mag, witch doktor, DH toż to klasy nie dla mnie. Paladyn był by w sam raz. A mnich z tarczą nie za bardzo. Teraz noszą dwie bronie dzięki czemu mam większy dmg. Oczywiście poluje na jakieś dobre Daibo. Gdyby wprowadzili Paladyna był bym happy :) Czy ja wiem czy nie ma paldaynów .. Są mnisi to i może są Paladyni. Ale może blizzard czeka z dodaniem go do dodatku. Oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się