Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2012 o 14:37, vegost napisał:

Paladyn jak święty wojownik mógł by nosić identyczne itemy co barbarzyńca.
No i w końcu byśmy mieli klasycznego wojownika miecz + tarcza + aury.


Paladyn w takiej formule byłby zbyt podobny do Monka, więc jest to zbyt nieprawdopodobne. Chyba, że wprowadziłoby się do nich drobne urozmaicenie, ewentualnie rzuciło klasę Priesta.

Paladyn w nowej formie, po upadku Zakarum, wyrzekłby się walki i stał się typowym hero od buffów/heala i tego typu modyfikacji. Taki Paladyn/Priest działałby na podobnej zasadzie co ta sama klasa w WoWie, bo takiego typowego supportu dla teamu w Diablo nie ma (tak samo jak nie mamy prawdziwego debuffera, więc oba te drzewka byłyby w jednej postaci).
Myślałem o tym sporo i jedyną opcją jest coś takiego albo wprowadzenie zupełnie nowej klasy (choćby korzystającej z siły, jak DarkWolf_PL napisał).
Każda opcja przywrócenia którejś z klas Diablo II byłaby dziwnym pomysłem na pierwszy dodatek, bo elementy Druida/Necro/Amazonki/Assy/Pala są już obecne w WD/DH/Monk i tworzenie klas tak do siebie podobnych w rozszerzeniu raczej nie byłoby ciepło przyjęte przez graczy.

Oczywiście, Blizzard mógłby też nie dodawać wcale żadnej z nowych klas :) Ciekawym pomysłem byłoby po prostu rozszerzenie wachlarzu klas dotychczasowych w ten sposób, że np. WD dajemy Curses, Monk dostaje opcje silnych buffów/healu, DH łapie brakujące aspekty od Amazonki, etc.
Ale to raczej mało realne rozwiązanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 15:26, Mohair napisał:

> Paladyn jak święty wojownik mógł by nosić identyczne itemy co barbarzyńca.
> No i w końcu byśmy mieli klasycznego wojownika miecz + tarcza + aury.



Możliwe, że zrobią "Hero Class" tak jak w Wowie. Brakuje mi klasy podobnej do Rouge z Wowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 13:50, bulaselduppo napisał:

Mam pytanie - kim jest ten tajemniczy Rosjanin, o którym mówią niemal wszystkie postaci
niezależne w Diablo?

Ciagle tylko ten Nefalenko...



pierwszy raz to slysze. chyba chodzi o nefalema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fix na irytujące haczenie zaraz po starcie gry [to związane z kulawym ładowaniem assetów] - niestety tylko dla userów nVidia [chyba, że AMD ma swój odpowiednik opcji o której niżej napiszę].

Wbijamy w panel sterowania nvidia, szukamy opcji Ustaw konfiguracje efektów PhysX, zmieniamy z opcji Wybór Automatyczny na nasza kartę graficzną np GeForce GTX 260/GTX460/GTX590 itp itd...

Od biedy można jeszcze na dokładkę w grze zmienić opcje fizyki z High na Low.
Pograłem kilka godzin z opcja Low, nie wiem albo jestem słępy albo ja nie widzę "zubożenia" realizmu kolizji obiektów fizycznych [aczkolwiek po powyższym triku nie czuję w ogóle już niemiłego stuttearingu więc wróciłem sobie regularnie do opcji High... chyba tylko celem przedłużenia e-peena, bo poważnie za chiny między low a high nie widziałem różnic o.0]

@edit

Jeszcze takie krótkie objaśnienie o co z tym fixem chodzi.
Generalnie wiadomo D3 nie opiera fizyki na Nvidia PhysXie tylko na Havocu, nie mniej od dłuższego czasu sterowniki zielonych ustawione na liczenie fizyki przez GPU podpinają się pod "processing" tejże nawet z innych źródeł niż technologia PhysX.
Widać D3 koślawo liczy ładowane assety i fizykę przy uzyciu CPU [domyslnie] wymuszone w panelu Nvidii na GPU radzi sobie jak widać znacznie lepiej.
Przynajmniej tyle z moich obserwacji jak to logicznie by wyglądało - jak komuś to pomoże na stuttearing [zwłaszcza ten oczojebnie widoczny przez pierwsze powiedzmy 30-45 min grania na świeżo] - dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.
Mam dość pilne pytanie.

Czy przy rejestracji angielskiej wersji gry na Battle Netcie można pobrać polską (tak jak jest to u nas z brytyjską)?

W przypiętym poście jest opisana ta druga sytuacja. Czy to samo jest w drugą stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile to jest angielska wersja europejska to zakładam, że raczej bez problemu. Powinno to przecież na logikę działać we wszystkie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 16:24, Cykada85 napisał:

Ja wlasnie zaczalem Hell, mala zmiana w Dmg od wczoraj, z buffami oczywiscie, poki co
nie jest trudno ;)


Uwaga na elity, niektóre są nieprawdopodobnie mocne. Jak ci się trafi jakieś combo pokroju vortex immortal minions mortar (przyciągnięcie do siebie, nieśmiertelne moby i trzeba najpierw ich lidera zabić + moździerz) to czasem łatwiej po prostu przejść obok aniżeli się z tym męczyć ^_^ Ale sami bossowie fabularni i zwykli przeciwnicy na hellu nie są tacy straszni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam nie olewać białych przedmiotów - wśród noch są czasem schematy. Kumpel na takim schemacie zrobił masę tarcz i zarobił na nich już z 300 tysięcy na AH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 17:42, ChrisBgnr napisał:

Co to za item? Wie ktoś może? Wypadło prawie na samym początku gry gdy testowałem nową
postać...


Spoiler

To chyba jeden ze skladnikow zeby otworzyc sobie przejscie do sekretnego levelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale się ciężko gra w III akcie. Jestem jakoś w połowie chyba 3 aktu, w tych demonicznych wrotach i ginę co chwile. Gram barbarzyncom, sutawilem sobie dwie jednoeczne bronie. Jeden miecz zółty ma 29,4 obrażen plus duperele, drugi niebieski miecz ma 28. I kurde nie daję rady normalnie :( Mam 28 lvl i na tym poziomie zbytnio chyba lepszej broni nie dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 18:43, Ziggy napisał:

Kurde ale się ciężko gra w III akcie. Jestem jakoś w połowie chyba 3 aktu, w tych demonicznych
wrotach i ginę co chwile. Gram barbarzyncom, sutawilem sobie dwie jednoeczne bronie.
Jeden miecz zółty ma 29,4 obrażen plus duperele, drugi niebieski miecz ma 28. I kurde
nie daję rady normalnie :( Mam 28 lvl i na tym poziomie zbytnio chyba lepszej broni nie
dostanę.

Na tym poziomie przy dwóch broniach miałem topór 47 dmg i młot 36dmg, więc lepiej rozejrzyj się za czymś lepszym (nawet w AH). Z tymi broniami przeszedłem przez 3 akt jak gorący nóż przez masło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 17:29, Kapas napisał:

A ja polecam nie olewać białych przedmiotów - wśród noch są czasem schematy. Kumpel na
takim schemacie zrobił masę tarcz i zarobił na nich już z 300 tysięcy na AH.


Tzn. te schematy sa znajdowane po zniszczeniu przedmiotow czy razem z podniesionym przedmiotem dostaję jakiś schemat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2012 o 18:47, KofeinowyPablo napisał:

Na tym poziomie przy dwóch broniach miałem topór 47 dmg i młot 36dmg, więc lepiej rozejrzyj
się za czymś lepszym (nawet w AH). Z tymi broniami przeszedłem przez 3 akt jak gorący
nóż przez masło.

Ok dzięki za radę. Jeszcze głupie pytanie bo laikiem jestem ogólnie:). O co chodzi z tym że bez AH? Nie śmiejcie się ale nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 14:04, ziptofaf napisał:

Wizard: 30 godzin 59 minut.
Demon Hunter: 28 godzin 58 minut (teraz już ma 8.9k dps-u, pograłem nim nieco).


Sam czy co-op? Bo w pojedynkę w ciągu 40+ (no, teraz już pewnie bliżej 50) godzin to ja do 40 poziomu dobiłem...

Dnia 22.05.2012 o 14:04, ziptofaf napisał:

I wspomniałem już że Diablo III mam od 17 maja a nie 15? A 60 godzin w 5 dni to chyba
jeszcze nie no-lifenie a zaledwie 12 godzin dziennie ;(


Ależ naturalnie ;) To jedynie w połowie no-life''ienie. W końcu drugie pół doby przeznaczasz na inne czynności (jak student, to z pewnością idzie o naukę :] ).

Dnia 22.05.2012 o 14:04, ziptofaf napisał:

Studia.


Praca :(

Dnia 22.05.2012 o 14:04, ziptofaf napisał:

Taki hełm, ważne że daje ze 140 zręczności :D


Screena jakiegoś byś zapodał, bo wygląda całkiem ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2012 o 18:53, Ziggy napisał:

tym że bez AH? Nie śmiejcie się ale nie wiem.

Nie ma sięz czego śmiać, każdy kiedyś był poczatkujący. AH to Auction House, po polsku-dom aukcyjny. Z głównego menu do niego wchodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się