Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2012 o 21:13, Wojman napisał:

ze dzieki bialym przedmiotom wypadaja schematy na jakieś nowe bronie.


Chodzi mi o schematy na konkretne bronie, a nie na ulepszenie crafterów.. są one w kolorze białym - dlatego jak sypnie białymi przedmiotami to można je przeoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 19:38, Mordant napisał:

ile średnio transferu zjada D3?

Godzina gry multi to ok. 12mb downloadu i 0,5mb uploadu, single - ok. 9mb down, 0,5mb up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś wszedłem na jedno z for internetowych piratów i tam aż wrze od dyskusji na temat cracka :D Na szczęście okazuje się, że jak na razie ich nadzieje na grę są marne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Balansu w grze nie ma żadnego. Jak ktoś dotrze na piekło/inferno, to szybko się o tym przekona. Monk nie nadaje się do gry solo. Barb sam też w zasadzie g... może, chyba że ma niesamowity sprzęt i fart do dobrych kombinacji przeciwników. Po tygodniu grania doszedłem do wniosku, że jednak Blizzard żadnych porządnych testów wyższych poziomów trudności nie zrobił, bo kto nie gra range [a na inferno już chyba tylko sorcerer albo demon hunter] nie ma prawa bytu na piekle, o inferno nie wspominając.

Według mnie ktoś to powinien w recenzji wytknąć, choć znając życie większość prasy i tak ocenia grę tylko po normal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 21:42, Kapas napisał:

Dziś wszedłem na jedno z for internetowych piratów i tam aż wrze od dyskusji na temat
cracka :D Na szczęście okazuje się, że jak na razie ich nadzieje na grę są marne ;)

Ja nie muszę nawet odwiedzać takich forów :) Wystarczy, że koledzy jeszcze nie mogą pograć w Diablo i już wiadomo, że ciągle nie złamali tej gry. I bardzo dobrze, taki hype wokół gry ja cały czas nawijam im o tym jak dobrze się bawię, a oni nie mogą pograć XDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mozna zrobić aby gra nie rwała?

Mam b mocny komputer i czysty system. Wie ktos co mozna zmienic, rpzestawic?

Jakosc graifki low i high nic nie zmienia.

Core Quad 3,7GHz
8GB ramu
GTX460
Win 7 64bit
UPS 25mbit
ping 200-450

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałem problem z rwaniem, spróbuj przestawić opcje oszczędzania energii na zbalansowane, pewnie masz ustawione teraz na oszczędny tryb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Rzeczywiście, balansu brak. Jak na 3 poziomach trudnośći większych problemów barbem nie miałem, tak na Inferno pierwsza paczka Elite mobów pokazała mi miejsce w szeregu :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


jakoś mnichem sobie poradziłem na piekle, jestem w 4tym akcie a nie dokończyłem jeszcze z braku czasu tylko :P

dobre itemki = spoko giercowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat piekło to bez przesady, znajomi barbem i mnichami po prostu niszczyli wszystko.
Problemem jest inferno ;)
Sam doczłapałem do 3 aktu ale cóż, gram magiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 22:10, Garadon napisał:

Też miałem problem z rwaniem, spróbuj przestawić opcje oszczędzania energii na zbalansowane,
pewnie masz ustawione teraz na oszczędny tryb.



Ja gram na PC, a gdzie to przestawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 21:46, GanD napisał:

Balansu w grze nie ma żadnego. Jak ktoś dotrze na piekło/inferno, to szybko się o tym
przekona. Monk nie nadaje się do gry solo. Barb sam też w zasadzie g... może, chyba że
ma niesamowity sprzęt i fart do dobrych kombinacji przeciwników. Po tygodniu grania doszedłem
do wniosku, że jednak Blizzard żadnych porządnych testów wyższych poziomów trudności
nie zrobił, bo kto nie gra range [a na inferno już chyba tylko sorcerer albo demon hunter]
nie ma prawa bytu na piekle, o inferno nie wspominając.


Wystarczy troche pokombinowac. Jak zrobic swoja klase obojetnie jaka Overgeared na dany poziom trudnosci, a mozna to zrobic a przynajmniej zblizyc sie do tego poziomu za naprawde nie wielka kase, to da sie grac normalnie. Ja na Nightmare wydalem 10 000 zaledwie na niebieskie itemy ktore podniosly mi hp o 4 k a dmg o 1k. Na Hell wydalem znacznie wiecej ale mialem 700 000 to co mam z tym niby robic? Bllizard udostepnil wlasnie po to Aukcje zeby gracze handlowali miedzy soba, sami podkreslali na Blizzconie ze handel jest kluczem do dobrego sprzetu a nie grindowanie. Moj kumpel gra Barbem i jak da buffa to ma 11 000 dmg, bez niego kolo 6k, daje rade na Hell spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię, że mnich się do niczego nie nadaje, może źle się wyraziłem, po prostu o wiele lepiej sprawdza się w grupie niż w grze solo. Natomiast barb... kiła i mogiła. I to nawet po grubych inwestycjach w sprzęt i defense, oczywiście kosztem damage. Bo co z tego, że w pewnym momencie może przestajesz ginąć w ciągu 2-3 sekund, skoro range też nie zginie, a zabije wszystko o wiele szybciej niż Twój barbi. Coś jest zdecydowanie nie tak z meele.
Zrób sobie mały eksperyment, zagraj w teamie z witch doctorem, który używa mumii i z jakimś barbem, najpierw pozwól tankować albo postać przez chwilę np. w chmurze trucizny albo laserku najpierw mumii, a później barbowi. To pierwsze nawet się nie przejmie, barb złoży się jak domek z kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej tego nie widzę. Range nie musi wydawać tony kasy na sprzęt, a radzi sobie znośne a nwet dobrze, bo stare dobre hit and run sprawdza się prawie zawsze. Meele bez sprzętu nie istnieje. To jest balans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Blizzard się popisał :)
Karta graficzna GF 9400M, która według nich jest przez grę wspierana i zalicza się do kategorii "Low", krótko mówiąc się do niczego nie nadaje.

Do III aktu gra była całkiem ok, chociaż rzucało fpsem w wielu miejscach, ale jakoś dało się grać komfortowo (oczywiście najniższe ustawienia).
W III akcie jest już koszmar autentyczny, gra stała się katorgą... Najlepsze jest to, że Blizzard teoretycznie o tym wie i to oni skopali sprawę na linii optymalizacji pod tą kartę - a już w ogóle pod tę kartę na Mac OS.

Do tej pory Blizzarda broniłem własnymi rękoma, ale w tym momencie już mi ciśnienie skoczyło; w końcu nie ma to jak wydanie dwóch stów na grę, w którą nawet nie idzie (mimo zapewnień producenta) pograć, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 22:45, GanD napisał:

Ja dalej tego nie widzę. Range nie musi wydawać tony kasy na sprzęt, a radzi sobie znośne
a nwet dobrze, bo stare dobre hit and run sprawdza się prawie zawsze. Meele bez sprzętu
nie istnieje. To jest balans?


A to ciekawe, ja wlasnie wydalem 250 000 moim Witch Doctorem na Hell, 150 k poszlo za sama bron. Powiem tak ludzie plakali ze gra jest taka uproszczona z powodu skilli w porownaniu do drugiej czesci, bzdura totalna, w dwojce lecialem wszystko 2 skilami, w trzeciej czesci dobor odpowiednich skilli i gearu pod skille a nie pod staty tylko jest kluczowe. Niestety wiekszosc ludzi podchodzi do D3 jak do bezmyslnej lupaniny, nie chce sie nikomu troszke przysiasc na aukcji, wychaczyc pare dobrych itemkow, poczytac skille, powiazac je ze soba i stworzyc builda metoda prob i bledow. Ja znam ludzi ktorzy nie daja sobie rady Witch Doctorem na Nightmare, inni narzekaja na Magow, jeszcze inny na Barbow np. ja. Prawda jest taka ze trzeba troche poswiecic czasu a nie leciec na przod tym samym buildem wszystkie levele trudnosci a pozniej byc zaskoczonym porazka.

Ja gralem tak samo caly normal i 3/4 koszmaru Witch Doctorem, nagle to bylo nie wystarczajace, zaczalem dostawac baty. Po kazdym zginieciu analizuje co jest nie tak. W koncu zmienilem totalnie wszystko, rezultat byl taki ze mialem 4 k dmg wiecej, koszmar byl lzejszy od normal, a teraz w piekle poki co sobie radze bez problemu, ale juz mysle nad tym co by tu zmienic, po cos te runy bllizard dal na koncowych levelach, tak naprawde opisy skilli bardzo duzo podpowiadaja. Powiem wiecej mam we friend list dziewczyne ktora gra Mnichem na Hellu i smieje sie ze jest zbyt prosto, ze Blizz obiecal za ma byc tak trudno, jest laska dalej ode mnie w grze juz, wiec panowie do roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie gra powinna chodzić bez problemów na najwyższych ustawieniach. można włączyć synchronizację pionową (jeśli nie jest włączona). można oczywiście zmniejszyć wszystkie opcje związane z jakością grafiki (prawa strona okna z ustawieniami), wyłączyć wygładzanie krawędzi a włączyć opcję mało efektów. ewentualnie są to jakieś problemy z internetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się