Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2012 o 13:31, Magwisienka napisał:

No fajnie, skrytka pusta, itemiki poszły się walić. Dobrze, że mi chociaż hełm i gacie
zostały.

Nie mów, że NGALE stałaś się ofiarą kradzieży ??...:(.
Ja pierdziele jak oni to robią. Przeca żeby chociażby złamać hasło trzeba znać maila.... skąd oni wiedzą jaki wpisać. ? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mowie o konczeniu calego kombo, ale pojedynczego uderzenia z kombo ktore jest wolniejsze od pojedycznego uderzenia ktoregolkwiek z umiejetnosci barbarzyncy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 13:35, Braveheart napisał:

Nie mów, że NGALE stałaś się ofiarą kradzieży ??...:(.
Ja pierdziele jak oni to robią. Przeca żeby chociażby złamać hasło trzeba znać maila....
skąd oni wiedzą jaki wpisać. ? :|

Nie wiem, to mi się wydaje masakrycznie nieprawdopodobne, hasła przecież też nie mam jakiegoś z tyłka tylko normalne, wydawało mi się, ze trudne.

Jest opcja, że to jakiś błąd serwera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra widze ze tutaj jakies jaja sie dzieja z ta kradzieza konta, odszukalem swojego Tokena ktorego zamowilem 2 lata temu, w sumie nigdy nie uzylem wiec czas najwyzszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mogłby ktoś mi wytłumaczyć jak jest liczony dps na 2 bronie.
gram mnichem (tzn. jego ładniejszą postacią ;) i jak jej dałem pierwsza broń to dps skoczył od razu do 600 natomiast jak dałem drugą to skoczył tylko o ilośc obrażeń od drugiej broni (wtf brak bonusa za zręczność?). czyli jak dobrze policzyć to bardziej opłacałoby się wziąc do łapki (bez skojarzeń prosze) np. tarcze z gemami?

i jescze jedno na czym polega wyzwanie - uderz diablo goła pięścią? bo zdjąłem przed walką broń i parę razy dostał w oko i ... nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 13:36, Magwisienka napisał:

Nie wiem, to mi się wydaje masakrycznie nieprawdopodobne, hasła przecież też nie mam
jakiegoś z tyłka tylko normalne, wydawało mi się, ze trudne.

Jest opcja, że to jakiś błąd serwera?


Zanim cokolwiek zrobisz:
1) Przeskanuj dokladnie komputer na okliczność wirusów, robaków i trojanów - mniemam że masz firewall/antywirus zainstalowany? Czy jest aktualny?
2) Dodaj koniecznie autentykator breloczek albo na telefonie.

Jeśli masz jednego z trojanów wykradających hasła do gier, to nawet najbardziej skomplikowane hasło nie pomoże... Po prostu atakujący dostaje to hasło z keygrabbera (komponent przechwytujący wciśnięcia klawiszy). Jesli grasz w inne gry online blizzarda (WoW w szczególności) - sprawdź czy tam ci nic nie zginęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 13:46, Zand79 napisał:

i jescze jedno na czym polega wyzwanie - uderz diablo goła pięścią? bo zdjąłem przed
walką broń i parę razy dostał w oko i ... nic


Chyba musisz go tak zabic...golymi piesciami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest hotfix do smokescreena DH (długość spada z 2 na 1 sec) oraz coś pokombinowali z combem diamond skin/energy armor (z runa force armor) wizarda plus nerf heali monka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2012 o 12:31, Cykada85 napisał:

Moge go opisac ale moze byc ciezko :)


Całkiem ciekawy build, pomysł z Gruesome Feast i odpowiednią runą do GoD zdecydowanie warty uwagi ;)
Ja chyba muszę wreszcie rzucić fabułę do przodu, bo mam sporo pomysłów na buildy, a żadnego z racji niskiego lvl (30) nie mogę jeszcze zrealizować... Mam nadzieję, że III akt połyka się dosyć szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 14:06, Mohair napisał:

Ja chyba muszę wreszcie rzucić fabułę do przodu, bo mam sporo pomysłów na buildy, a żadnego
z racji niskiego lvl (30) nie mogę jeszcze zrealizować... Mam nadzieję, że III akt połyka
się dosyć szybko :)


Trzeci i czwary to moment, moje ulubione zreszta. Ja teraz jestem w drugim akcie na Hell, nie znosze tej

Spoiler

pustyni

, dluga i nudna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 14:18, Cykada85 napisał:

Trzeci i czwarty to moment, moje ulubione zreszta. Ja teraz jestem w drugim akcie na Hell,
nie znosze tej

Spoiler

pustyni

, dluga i nudna :(


To ją pomiń. Potrzebujesz kogoś kto jest przynajmniej na 3 akcie Hella, prosisz go żeby zaprosił cię do gry gdy walczy z Belialem, zabijacie go wspólnie. I gotowe, odblokowałeś 3 akt nie kończąc drugiego. Tylko i tak musisz mieć 60 level żeby odblokować Inferno więc trzeba będzie nieco doexpić jak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 23:43, Mordant napisał:

Szczerze, to myślałem, że będzie sporo więcej.


Sam się zdziwiłem takimi danymi, no ale zakładam, że NetLimiter mnie nie okłamuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 16:44, Mohair napisał:

Zakładając, że jeszcze nie słyszeliście o tym, to Diablo 3 uczyni nas wszystkich seryjnymi
mordercami ;)

http://www.niezgrani.pl/2012/05/23/fanatyk-gry-diablo-iii-chcial-zabijac-ludzi-w-poznaniu-zaczyna-sie/


No i będą nas miliony!
http://www.vg247.com/2012/05/23/diablo-iii-sells-6-3-million-in-first-week-3-5-million-in-first-24-hours/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to kiedyś w ofercie sklepu Gram.pl był tokeny do konta battle.net. Po tych ostatnich wieściach na temat ataków pomyślałem nad inwestycją w bezpieczeństwo konta. Czy można jeszcze kupić na gramie token? I czy ktokolwiek korzysta z tego alertu na telefon komórkowy? W Polsce się za to cokolwiek płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 16:57, Gromo napisał:

Z tego co pamiętam, to kiedyś w ofercie sklepu Gram.pl był tokeny do konta battle.net.
Po tych ostatnich wieściach na temat ataków pomyślałem nad inwestycją w bezpieczeństwo
konta. Czy można jeszcze kupić na gramie token? I czy ktokolwiek korzysta z tego alertu
na telefon komórkowy? W Polsce się za to cokolwiek płaci?

Pytania w sprawie sklepu lepiej zawsze zadawaj w temacie Akne: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=11649 .

Co do Battle.Net Authenticatora to z niego korzystam od jakiegoś czasu i jak najbardziej sobie go chwalę. I - nie, nie trzeba nic płacić, jest to aplikacja całkowicie darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 16:57, Gromo napisał:

Z tego co pamiętam, to kiedyś w ofercie sklepu Gram.pl był tokeny do konta battle.net.
Po tych ostatnich wieściach na temat ataków pomyślałem nad inwestycją w bezpieczeństwo
konta. Czy można jeszcze kupić na gramie token? I czy ktokolwiek korzysta z tego alertu
na telefon komórkowy? W Polsce się za to cokolwiek płaci?

Zapytaj Akne w tym temacie http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=11649#end

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 13:36, Magwisienka napisał:

Jest opcja, że to jakiś błąd serwera?


W nawiązaniu do tego, co napisał Atreides (o skanowaniu itp), jest jeszcze jeden sposób - klawiatura ekranowa. Wpisujesz hasło za pomocą klawiatury ekranowej i myszki np. w okno wyszukiwarki (wszystko jedno, gdzie), następnie całość zaznaczasz, robisz kopiuj, uruchamiasz Diabełka i robisz tylko Ctrl+V w oknie wpisywania hasła. W ten sposób jedyne, co keylogger może zarejestrować, to kliknięcia, Ctrl+C, Ctrl+V. A z tego raczej nic nie wyciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 17:43, Ring5 napisał:

W ten sposób jedyne co keylogger może zarejestrować, to kliknięcia, Ctrl+C, Ctrl+V. A z tego raczej nic nie wyciągnie.

I tu się mylisz. Najnowsze keyloggery potrafią również przechwytywać zawartość schowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się