Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2012 o 14:58, Pupu2 napisał:

jaką myszkę polecacie do diablo 3?


Zależy od poziomu trudności i postaci. Na normalu jeśli grasz monkiem to starcza drewniana z jednym przyciskiem a klawiaturę można odłączyć, nie będzie potrzebna. Na wyższych poziomach trudności przydają się 2 przyciski na myszce i 5 na klawiaturze (1,2,3,4,Q). Jeśli więc lubisz grać jedną ręką to przydałaby się myszka która ma ich 7...

A już bardziej na poważnie - jakakolwiek na której da się grać. To nie fps że potrzebujesz 3000+ dpi czy WoW że najlepsza byłaby Razer Naga bo może zastąpić całą klawiaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 14:58, Pupu2 napisał:

jaką myszkę polecacie do diablo 3?


Ja mam Razer Naga, ale do D3 sa dedykowane z czterema klawiszami bocznymi. Jest też Razer Naga Hex z panelem bocznym z sześcioma klawiszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Razer Naga [tylko w wersji Hex] się przydaje nie tylko do WoWa czy innych MMO.
W FPSach, RTSach czy Grach Akcji tudzież singlowych Action cRPG/cRPG też ma świetne zastosowanie.

Aczkolwiek do Diablo 3 imho nada się wszystko, nie mniej jak już kupować w sklepie myszkę to można tu wydać te kilka zł więcej i kupić jakąś gamingową ze średniej półki [te między 40 a 70zł] z najmniej dodatkowymi 2 klawiszami pod kciukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi zalezy aby nie korzystać z 1,2,3,4 na klawiaturze, tylko mieć to na myszce w wygodnym miejscu.

Jestem leworęczna, naga jest dla praworęcznych. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 15:22, Pupu2 napisał:

Mi zalezy aby nie korzystać z 1,2,3,4 na klawiaturze, tylko mieć to na myszce w wygodnym
miejscu.

Jestem leworęczna, naga jest dla praworęcznych. :(



No to może Steelseries dla D3? Ma klawisze po obu stronach. Ewentualnie jakiś Logitech z dodatkwoymi klawiszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 15:22, Pupu2 napisał:

Mi zalezy aby nie korzystać z 1,2,3,4 na klawiaturze, tylko mieć to na myszce w wygodnym
miejscu.

Jestem leworęczna, naga jest dla praworęcznych. :(


Pierwsze co przychodzi mi do głowy to Razer Deathadder Left Hand. Ale on ma 5 przycisków więc od klawiatury się nie uwolnisz. Co prawda Razer zapowiedział że wypuści Nagę w wersji dla leworęcznych ale może mu to zająć jeszcze pół roku więc ta opcja odpada.

Drugą możliwością są myszki symetryczne - np. Razer Tron (7 przycisków) bądź Razer Orochi (też 7).
O tej drugiej słyszałem czytałem zresztą całkiem dobre opinie:
http://laptopy.gadzetomania.pl/2011/01/11/razer-orochi-mysz-dla-mobilnego-gracza-test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na klawiaturze jest szybciej :) Ja na mojej Razer Lachesis niby mam 2x2 boczne ale wolę klawiaturę. Może to przyzwyczajenie ze SC2 gdzie trzeba nieźle nastukać się w klawiaturę :) Zresztą każdy ma swoje upodobania. Jak ktoś lubi mieć wszystko na myszce to niech porozgląda się za produktami Razera. Porządne wykonanie i ich produkty są bardzo przyjemne w użyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 14:43, ziptofaf napisał:

@ Elhan
Z ciekawości, ile twój barb ma hp? 50k?


56-53k, próbuje to utrzymać kolo 50, chociaż myślę, że spadnie, bo szukam teraz sprzętu resist all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie wiem albo zwiększyło sie moje szczęście albo coś zrobili z dropem bo leci zdecydowanie więcej żółtych przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 11:55, Selv napisał:

Jakbym go zdradził to bym się odciął od zarobku i nigdy nie zebrał sprzętu :P

O Taaak na pewno xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 15:22, Pupu2 napisał:

Mi zalezy aby nie korzystać z 1,2,3,4 na klawiaturze, tylko mieć to na myszce w wygodnym
miejscu.
Jestem leworęczna, naga jest dla praworęcznych. :(

Ja też jestem mańkut. Lewa pisze, lewa kopie ;-). Jednak przed kompem jak najbardziej wolę "styl" praworęcznych :)
I bardzo dobrze mi z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra ten pony land :) Co oni tam palili, że wpadli na taki pomysł. Super się kosi kucyki! Dzięki Karkaroth & Wojman :) Będzie trzeba się tam wybrać na hell/inferno, jak będzie kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 17:56, Mange napisał:

Masakra ten pony land :) Co oni tam palili, że wpadli na taki pomysł. Super się kosi
kucyki! Dzięki Karkaroth & Wojman :) Będzie trzeba się tam wybrać na hell/inferno, jak
będzie kasa.

Dzięki spryciarzu za spoilera.
+ 1 do lansu
+ 100 do głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj, przecież to co tam będzie się robiło było to oczywistą oczywistością, tak samo jak z cow levelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, wprawdzie dostałem już od Was dwa guest passy, ale okazało się dzisiaj, że potrzebuję jeszcze jednego :( czy ma ktoś jeszcze gdzieś na zbyciu? LAN Party właśnie się u mnie rozpoczyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli zabijamy potwory elitarne to dostajemy bufa na 30 min ktory zwieksza szanse znalezenia, wydropiniea lepszych itemow, z kazda zabita grupa elity rosnie lvl bufa max do 5, dlatego leca lepsze itemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 20:13, Gregario napisał:

nie przesadzaj, przecież to co tam będzie się robiło było to oczywistą oczywistością,
tak samo jak z cow levelem

Tylko, że nie wszyscy wiedzieli co w owym levelu się znajduje. I co może dziwne - chcieli dla własnej przyjemności w tej nieświadomości pozostać, aby odkryć to samemu.

Czego sprytny inaczej użytkownik powyżej najwyraźniej nie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy mógłbym was prosić o Guest Pass :/ ? Widzicie jestem tak napalony na D3 ale brak środków na kupno! ;( Tak bardzo tego potrzebuje, odetne sobie łeb jak nie dostane dzisiaj GP ; (

^^ Z góry dziękuje ;D

gg - 8033715
email - shutris@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się