Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2012 o 12:38, lis_23 napisał:

Macie jakieś porady, jak pokonać bossa w drugim akcie?, chyba

Spoiler

Beilara

- najgorzej jest
gdy zmienia się w ... hmmm ... cos krabo podobnego ;) nie wiem, co wtedy robić i ginę
...


Unikać wszystkich jego ataków. Tylko tyle i aż tyle, mi za jednym zamachem wpadły 2 achievementy za to na Hellu.

A jego ciosy i taktyka wyglądają tak (ospoileruję bo ponoć istnieją ludzie którzy nie dotarli do drugiego aktu :D):

Spoiler

1.) 3-ciosowa kombinacja uderzeń pięścią. W praktyce ma większe pole rażenia niż wskazuje to zielone "coś" na ziemi (które pokazuje gdzie zaraz trafi atak). Wystarczy uciekać jak najdalej.
2.) Brzydki oddech - czyli Belial robi błeeee i z pomocą nie mytych od 400 lat zębów wyprowadza atak który w sumie to przechodzi przez cały obszar, nieco na zasadzie laseru. Potencjalnie najtrudniejszy do uniknięcia bo zazwyczaj wymaga zastosowania jakiegoś skilla typu teleport żeby przedostać się na obszar który już tą swoją wiązką omiótł ale jednocześnie zadaje najmniejszy dmg i nawet na Hellu można je brać na klatę.
3.) Tona meteorytów czy co to tam jest - Belial wsadza swoje łapy w ziemię i się zaczyna. W praktyce należy po prostu się przemieszczać na pola niezagrożone w danej chwili (czyt. te na których nie ma zielonych plam). Absurdalne obrażenia na wyższych poziomach trudności i tak czy siak trzeba się nauczyć tego unikać. W razie jeśli wiesz że nie zdołasz uniknąć nadchodzącego ataku to pomagają w tym zdolności pokroju teleportu, smoke screena, nieśmiertelności mnicha itp. Obrażenia na hellu w postacie ranged w coopie potrafią przekroczyć 30 tysięcy a czas trwania tego ataku jest zbyt duży żeby go przytankować z pomocą skilli więc w tym czasie skupiamy się tylko na unikaniu bo nawet pojedynczy pocisk nas zabija bądź zostawia z mniej niż 5% hp.

W praktyce to po prostu tłuczemy Beliala gdy nie robi tego swojego bombardowania, pozostałe ataki nie stanowią aż takiego zagrożenia bądź są bardzo łatwe do uniknięcia. Jeżeli gracie w dwie lub więcej osób to ustawiajcie się symetrycznie po całym obszarze, wtedy jego podstawowa 3 ciosowa kombinacja skupi się tylko na jednej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 12:44, Kermit napisał:

Na jakim poziomie trudności i jaką klasą ?


Normalny poziom, barbarzyńca, na razie trzy razy byłem w trzeciej fazie walki, gdy już jest przemieniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 13:43, ziptofaf napisał:

W praktyce to po prostu tłuczemy Beliala gdy nie robi tego swojego bombardowania, pozostałe
ataki nie stanowią aż takiego zagrożenia bądź są bardzo łatwe do uniknięcia.


Walić go po tych szczypcach?, próbowałem ale nie przynosiło to zbyt wielkich efektów, poza moim zgonem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 13:43, ziptofaf napisał:

A jego ciosy i taktyka wyglądają tak (ospoileruję bo ponoć istnieją ludzie którzy nie
dotarli do drugiego aktu :D):

Oczywiście, bo wszyscy kupują grę w dniu premiery, a po tej dacie nikt nie nabywa już swoich egzemplarzy. Naprawdę, niewiarygodne, że istnieją ludzie, którzy do tego drugiego aktu jednak nie dotarli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 14:13, lis_23 napisał:

Walić go po tych szczypcach?, próbowałem ale nie przynosiło to zbyt wielkich efektów,
poza moim zgonem ;)


Nie nie...Dodaj mnie do znajomych (Forneas#2244) i ci pokażę o co mi chodzi i jak to się robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 14:31, ziptofaf napisał:

Nie nie...Dodaj mnie do znajomych (Forneas#2244) i ci pokażę o co mi chodzi i jak to
się robi :P


Oki, ale ja będę grał dopiero gdzieś pod wieczór, teraz jest F1, potem mecz ;)
i jak to sie robi? ( dodaje znajomych? ), może lepiej Ty dodaj mnie, potrzebny jest battlelag? redfox#2538

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 14:35, lis_23 napisał:

i jak to sie robi? ( dodaje znajomych? )

w menu głównym bądź w grze masz w prawym dolnym rogu zakładkę social. Klikasz na nią i masz "add friend", potrzebny jest battletag bądź email.

Dnia 26.05.2012 o 14:35, lis_23 napisał:

może lepiej Ty dodaj mnie, potrzebny jest battlelag? redfox#2538

Dodałem, jak przyjmiesz to możemy szybko zrobić

Spoiler

Beliala

^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdobylem schemat na kostur pasterski w piekle. nie moge nim wejsc do poziomu w piekle ? dziala tylko na normal mimo to ze zdobyty w piekle i dopiero trzeba go ulepszyc czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AH mimo wszystko jest dość mocno niedopracowany i mam nadzieję, że przynajmniej część niedogodności zostanie usunięta. Zapewne nie wszystkie, bo część ma za zadanie promować real money AH.
Przede wszystkim widać pewien regres w stosunku do tego z WoW a wystarczyło skopiować niemal wszystkie rozwiązania i było by o wiele lepiej:
- Brak wyszukiwania przedmiotów po nazwach. Owszem, można tak znajdywać, ale tylko poprzez podpowiedzi (wpisuje się kawałek nazwy i tylko wybraną z podpowiedzi można wyszukać). Niestety w podpowiedziach nie pojawiały mi się wszystkie przedmioty, nawet gdy dokładnie chciałem przepisać nazwę tego, który mam właśnie przy sobie. Poszukiwanie dobrych rzeczy jest więc utrudnione. Nie da się wyszukać wpisując dowolne słowo i wyświetlić wszystkie przedmioty zawierające dane słowo.
- Nie można wycofać aukcji w dowolnym momencie, gdy widzi się, że przedmiot nie schodzi albo wycofać później niż po tych 5 minutach gdy widzi się, że dało złą cenę.
-Limit 10 aukcji, czyli musi chodzić o promowanie tego za prawdziwe pieniądze.
-Anonimowość aukcji. Lepiej gdyby było widać co kto sprzedaje. Są tego zalety, ale są też wady. Lepiej wiedzieć czy kupuje się od prawdziwego gracza czy jakiegoś "Grmrsjgeheg", który właśnie okradł kilka kont i wystawia rzeczy z nich.
-Jak już wspominałem wyszukiwanie przedmiotów do najwygodniejszych nie należy. W WoW dało się wszystko bardzo szybko znaleźć. Tutaj ze względu na te ograniczenia jest gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może jeszcze jakieś wolne guest passy? Dostawa Diablo dopiero za tydzien, już są wakacje a nie ma co robić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie mogę wystawić przedmiotu na aukcję, każdy inny jakoś mogę, a tego nie ;/. To miecz, który kupiłem także na aukcji i chcę go tam znowu opchnąc ale jakiś błąd mi to uniemożliwia.

Wie ktoś może ocb, miał ktoś podobny błąd ?

20120526165141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Krótkie ogłoszenie parafialne - jeśli ktoś ma ochotę zacząć dziś Nightmare, a nie chce mu się tego robić samemu, to ja ok. 18-19 wreszcie mam zamiar się za to wziąć i z chęcią poczyściłbym Sanctuarium w towarzystwie ;)

Battle.tag: Mohair#2903

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, przeszedłem D3 na normalu więc wyrobiłem sobie jakąś opinię i chciałbym się nią podzielić :) Przejście gry na najłatwiejszym poziomie trudności zajęło mi... 30 godzin - wiem, że długo, ale dała o sobie znać natura "eksplorer''a", zaglądałem w każde miejsce, odkrywałem całe mapy itp a i tak przecież nie udało się odkryć wszystkiego chociażby ze względu na wydarzenia i lokacje losowe. Najbardziej niepokoił mnie nowy system rozwoju postaci, ale już teraz na 34 poziomie (z włączonym trybem elective mode) mogę stwierdzić, że niepotrzebnie. Umiejętności i runy można sobie w bardzo prosty sposób zmieniać i bawić się różnymi buildami adekwatnymi do sytuacji. Szkoda, że nie mamy żadnego wpływu na statystyki, ale w praktyce sprowadza się to do tego, że poza osiągnięciami, nie ma sensu robić więcej niż jednej takiej samej klasy ze względu na to, że nie można popełnić błędu w jej rozwoju (mi to odpowiada). Grafika przypadła mi do gustu. Fabularnie nie ma rewelacji, ale też jest jak najbardziej w porządku - mnie wciągnęła. W ewentualnym dodatku zapewne rozwinięty zostanie wątek

Spoiler

Adrii

. Z tego co czytałem na różnych serwisach ludziom chyba nie za bardzo przypadł do gustu wygląd
Spoiler

Diablo

, ale ja tutaj też nie mam większych zastrzeżeń -
Spoiler

jego nosicielką była kobieta, więc całkiem fajnie zostało to oddane.

Akt IV mimo, że strasznie krótki, zmiażdżył mnie klimatem...

Ogólnie rzecz ujmując, pomimo sporych problemów tuż po premierze, nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na EK tej gry. Zdaję sobie sprawę, że teraz - po normalu - tak na prawdę prawdziwa zabawa dopiero się zaczyna, później dojdzie jeszcze zabawa innymi klasami i PvP... Nie mam więc wątpliwości - D3 to dla mnie gra na wiele miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 16:52, Pawlikj napisał:

Wie ktoś może ocb, miał ktoś podobny błąd ?

+ @Wipu

Spróbujcie przerzucić przedmiot do plecaka i z powrotem lub tam też go zostawcie. Miałem ten sam problem i udało mi się wystawić przedmiot z plecaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 19:08, igor1_2_3 napisał:

Witam, kiedy się odblokowywuje złotnika?


Tzn jewelcraftera? W II akcie, pod koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się