Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2012 o 11:31, davis87 napisał:

ponawiam prosbe o pomoc
czy ma ktos z was problem z filmikami??

w pierwszym akcie mialem normalnie filmiki i jak ukonczylem go to nie byllo filmiku wprowadzajacego
do drugiego aktu;/
pierwszy raz jak gralem to bylo normalnie a teraz jak patrze w opcje filmikow to mam
wszystkie tylko z drugiego aktu sa skasowane



Tez nie miałam filmiku po ukonczeniu 1 aktu. Musiałam na YT obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 23:18, Kamil2142 napisał:

Działo się co ciekawego w tym tygodniu? Jakieś patche, zmiany, w/e?
Byłem nieobecny, a nie mam czasu wertować x stron w tył. Przepraszam. :D

@Bump
+ gra ktoś Witch Doctorem i może polecić dobry bulild na Hell?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2012 o 11:49, Pupu2 napisał:

Tez nie miałam filmiku po ukonczeniu 1 aktu. Musiałam na YT obejrzeć.


podobno jak sie stworzy nowa postac to sie odblokuje filmik a ja gralem szmanem na koszmarze....

moze ktos to potwierdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 13:58, davis87 napisał:

podobno jak sie stworzy nowa postac to sie odblokuje filmik a ja gralem szmanem na koszmarze....


Fimiki pojawiaja się tylko przy pierwszym przejściu gry na normalu daną klasą. Jeśli chcesz je obejrzeć jeszcze raz podczas logowania masz zakładkę z fimikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 14:06, Wojman napisał:

Fimiki pojawiaja się tylko przy pierwszym przejściu gry na normalu daną klasą. Jeśli
chcesz je obejrzeć jeszcze raz podczas logowania masz zakładkę z fimikami.


Dziwne bo ja na koszmarze te filmiki monka dalej dostaję :P fakt może to przez to że zmieniłem wersje językową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 14:12, Hacket napisał:

Dziwne bo ja na koszmarze te filmiki monka dalej dostaję :P fakt może to przez to że
zmieniłem wersje językową...


Mówisz piwo, myślisz Żywiec (pamiętam do dzisiaj ;)) Chodziło o to, że filmy przerywnikowe wspólne dla wszystkich postaci są wyświetlane tylko przy pierwszym przechodzeniu. Filmy dla monka i innych postaci, które komentują ostatnie wydarzenia są zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie Diabeł wali błędami i nie da się grać. Gierka się odpala normalnie, loguje się na swoje konto i dupa. Wyskakuje to co widzicie na obrazku. Miał ktoś coś takiego?

20120528142631

20120528142638

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 10:34, GanD napisał:

W dalszym ciągu ponoć najlepiej mają czarownice, ale że na co dzień z żadną nie gram,
to więcej na ten temat nie powiem.


"Najlepiej mają czarownice"...graliśmy w 3 osoby - monk tank, ja jako wizard i znajomy jako dh. Zaczynamy II akt i...APOKALIPSA. Zabijają nas jakieś ważki! Nie elity a zwykłe moby. Elity to z kolei w ogóle nietykalne. Przechodzenie questów polegało na "biegnijmy jak najdalej zanim nas zabiją!"... Jak później sprawdzałem jak mi idzie solo to nie powiem żeby było o wiele lepiej. Cóż, muszę przyznać że już przejście z Hella do Inferno to olbrzymia różnica jeśli chodzi o elity. A z pierwszego na drugi to tak jak zamiana wszystkich elit z I aktu na normalne mobki w II :D

Dlatego w tej chwili się dofarmiam - 4-5 Wardenów i Butcherów pod rząd (oczywiście po nastackowaniu buffa), nadmiar chłamu na AH a niektóre itemy to nawet założę jak będę mieć farta do dropu plus dochodzi jakieś 50-70k golda za każdy taki run (na ity z IV aktu kosztujące po 800k i więcej oczywiście nie starczy ale już na niebieskie/żółte z I-II aktu jak najbardziej). Planuję wrócić na II akt mając z 300 physical resi (oczywiście wliczam w to bonus z Magic Armor z runą Prismatic Armor) i po 200 pozostałych, 25k dps-a i 35k hp... Na razie cel osiągnięty w 90%, jeszcze tylko 800 dps-a ^_^

Więc jak na najłatwiejszą klasę to też łatwo nie jest ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 14:27, KrzysztofT napisał:

U mnie Diabeł wali błędami i nie da się grać. Gierka się odpala normalnie, loguje się
na swoje konto i dupa. Wyskakuje to co widzicie na obrazku. Miał ktoś coś takiego?


Mam to samo i nic nie mogę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 14:32, KrzysztofT napisał:

I kolejny błąd. WTF?


Cos TP tzn Orange z DNSami popsul bo mi zadna stronka blizza sie nie laduje jak i czesc stron. Chodz o dziwo WoW smiga :P
Trzeba poczekac az sie przeladuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 14:59, Ali_G napisał:

Cos TP tzn Orange z DNSami popsul bo mi zadna stronka blizza sie nie laduje jak i czesc
stron. Chodz o dziwo WoW smiga :P
Trzeba poczekac az sie przeladuja


Nie tylko battle.net mi nie działał. Windows update też. Na szczęście już działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wręcz odechciewa tego farmienia. I cóż z tego, że Buthcer = farm status, skoro i tak dropi samo badziewie. Jeszcze o ile tarcza dla barba to nie problem (ledwo milion...), inna sprawa, że chciałbym mieć swobodę wyboru uzbrojenia a nie grać w jeden określony sposób, bo nikomu w Blizzard nie chciało się przetestować Inferno. Natomiast dobra broń do tej tarczy to już kwota kilku-kilkunastu milionów. Nie wspominając o tym, że potrzebuję itemki z co najmniej resist all + 50 na wszystkim.
Policz sobie ile trzeba takich butcher runów, żeby to wszystko kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, próbuje zrobić screena z gry, ale ciągle robi mi zrzut... pulpitu.
No nie ważne. W każdym razie chciałem wam pokazać co mi wydropiło i zapytać się po co to, mianowicie: "Dziennik z czarnej skały, strona 15"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 14:42, ziptofaf napisał:

"Najlepiej mają czarownice"...graliśmy w 3 osoby - monk tank, ja jako wizard i znajomy
jako dh. Zaczynamy II akt i...APOKALIPSA. Zabijają nas jakieś ważki!


Z ważkami pół biedy, wystarczy unikać tych takich muszek, które wypuszczają. Ale te skoczki... Albo melee hity, albo spell w rodzaju moździerza, jedno i drugie bije po ok. 25k.

@GanD

Dnia 28.05.2012 o 14:42, ziptofaf napisał:

Policz sobie ile trzeba takich butcher runów, żeby to wszystko kupić...


Zależy od farta. ^^ Co prawda ja farmię rozdział z Królem Szkieletów, ale miałam jeden run, który dostarczył mi w sumie 4kk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Końcowy bosik 2giego aktu zadaje mojemu magowi (44k dps, 32k hp) uwaga 90k dmg zielonym kołkiem.
How cool is that?
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 15:13, Selv napisał:

Końcowy bosik 2giego aktu zadaje mojemu magowi (44k dps, 32k hp) uwaga 90k dmg zielonym
kołkiem.
How cool is that?
:D


Hmmm, do not stand in fire/poison/frost/whatever?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się