Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2012 o 18:42, Mange napisał:

Znowu problemy z zalogowaniem. Czy oni tam w ogóle cokolwiek robią?


Mnie właśnie wywaliło i nie da się zalogować :(

Raczej nic z tym nie robią, czekają aż ludzie się zniechęcą i problem sam się rozwiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec grania na dzisiaj, nosz kurde, PRZESADA.
NA cholere dowozili gry do sklepów skoro ledwo ogarneli to co mieli? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuję się trochę jakbym grał w jakąś darmową grę która dopiero się rozkręca (i widąć, że jest wielkim hitem), napływ graczy jest bardzo duży ale firma nie ma jeszcze na tyle $$ by zapewnić komfortowe granie. Szkoda tylko, że to jest Blizzard których zysk z gier liczony jest w setkach milionów, jeśli nie miliardach. 3 tygodnie po premierze, masa problemów, a nic nie wskazuje, że będzie lepiej. Do tego dochodzi premiera gry w krajach które jeszcze jej nie miały i kolejne rzuty egzemplarzy dla tych którzy chcieli ale nie dane im było dostać swojego pudełka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 19:04, Malevyn napisał:

za same diablo 3 do teraz sprzedane jakby policzyc zgarneli juz poltora miliarda zlotych


Jak to obliczyłeś skoro nie masz pojęcia ile Blizz zarabia na jednej sztuce?

No chyba że wiesz, ale ciekawe gdzie się tego dowiedziałeś :)

P.S o właśnie mnie wpuściło do gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 19:04, Malevyn napisał:

za same diablo 3 do teraz sprzedane jakby policzyc zgarneli juz poltora miliarda zlotych

I wystarczyło by mały % tego przeznaczyć na walkę z błędami i zyskali by szacunek i zaufanie klientów, co na pewno w niedalekiej przyszłości by się zwróciło. A tak, lada moment 2 wielkie premiery gier z ich stajni. O ile w WoWa nie gram to jest fanem SC i kupię ją na pewno. Nie wiem tylko czy będzie to SE czy EK. Jeśli premiera dodatku do WoWa nie będzie wielką klapą ala D3 to kupię EK. Mam nadzieję, że jest to ostania ich gra z która mają takie problemy po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 19:04, gumeczka napisał:

U mnie to samo.Chyba czas sobie dziś odpuścić.Tak jak wczoraj i przedwczoraj...


Teraz zmiana - błąd 1 zaraz po autoryzacji... Magisterkę ciągle omijam łukiem szerokim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, niedługo przypięty post będzie liczył z metr długości... Już chyba nikomu się nie chce tego czytać :)

A wracając do tematu, to Diablo 3 trochę mnie zawiodło. Niby fajnie się gra, niby klimat jest, ale do kompa nie jest w stanie przyciągać mnie tak jak Diablo 2 czy 1. A najgorsze jest to, że Blizz dąży do systemu pay-to-win.
Bo latając samemu i zbierając sprzęt, to mogę sobie pograć normal-kosz. Powyżej tego, to już tylko AH aby cokolwiek zdziałać. Drop jest skonstruowany beznadziejnie, bo zazwyczaj itemy wypadające są grubo poniżej lvl postaci, którą się gra.

Dlatego postanowiłem (przynajmniej na razie) zawiesić normalną rozgrywkę i wczoraj zrobiłem sobie postać HC. Zobaczymy jak daleko dojadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 19:16, Abi_Dalzim napisał:

Drop jest skonstruowany beznadziejnie, bo zazwyczaj itemy wypadające są grubo poniżej lvl postaci, którą się gra.


Poziom jak poziom, tylko dlaczego gra wyrzuca mi grającemu Barbarzyńcą non stop kusze i płaszcze dla Łowycy Demonów.
Rozumiem ten system losowych przedmiotów ale od kilku dni obseruję taką tendencję iż broń dystansowa stanowi jakieś 30 - 40% wyrzucanych przedmiotów z potworów.
Rekord to 3 kusze (2 zólte) z jakiegoś tam czempiona w 3 akcie poziomu trudności "Piekło".
Natomiast broni białej jest jak na lekarstwo, a jak już cos wyskoczy to jest za słabe nawet na AH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 19:21, Pietro87 napisał:

Od piekła drop leci ci adekwatny na twój poziom.


I co z tego, skoro na inferno dostaję broń, która wymaga poziomu 60 i ma damage 100!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ja sobie daję spokój z Diablo na jakiś czas. Stanąłem na drugim akcie na inferno, a farmić nie mam zamiaru, więc za kilka dni/tygodni zacznę grę na nowo - nowy hero, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 19:21, Pietro87 napisał:

Od piekła drop leci ci adekwatny na twój poziom.

Ale chyba nie od samego począku.
Obecnie przebijam sie ponownie moim Barbarzyńcą przez końcówke 3 aktu piekła, bo na 4 akt ma za słąbe pzredmioty. 60 poziom postai i wypadają mi przedmioty z poziomów 52-57.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 19:16, Abi_Dalzim napisał:

Bo latając samemu i zbierając sprzęt, to mogę sobie pograć normal-kosz. Powyżej tego,
to już tylko AH aby cokolwiek zdziałać. Drop jest skonstruowany beznadziejnie, bo zazwyczaj
itemy wypadające są grubo poniżej lvl postaci, którą się gra.

Cóż, po 60 levelu wielu wraca na piekło i tam farmi najpierw 5 paczek elit (aby mieć pełnego buffa) i z nim zabijają prostszych bossów aby jak najwięcej żółtych rzeczy na AH mieć. System ten miał na celu uniknięcie sytuacji, gdy ludzie potem nie będą zabijać mobów tylko w kółko farmić bossów, ale mam wrażenie, że Blizzard przy tym wylał trochę dziecko z kąpielą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten system działa jakoś wyjątkowo "po swojemu"...
Graliśmy w co-opie z Bravem i wypadł mi grat poziom wyżej niz byłem, tzn w akcie 1szym piekła [i to na samym początku, bodajże 3cia spotkana elita, żeby nie skłamać w grobowcu w którym szuka się korony Leorica] poleciał mi grat na lv 54 podczas gdy sam miałem wtedy 53.
To był pierwszy i ostatni raz kiedy dostałem coś wyższego poziomem niż ja [czy to był jakiś random bug czy ten system jest tak dupny - to już ocenić musi każdy sam]

A obecnie ma lv 55 i ciągle siedząc w 1szym akcie piekła [idę do Butchera i dojść nie mogę dzięki tym zajebiaszczym serwerom blizza, cały tydzień po pracy nawet 30 min nie pograłem] lecą mi przedmioty 52-54.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się