Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2012 o 13:38, Pietro87 napisał:

Swoją drogą mam ciekawsze rzeczy do zakupienia niż nieistniejące piksele w grze xD
[za 100 euro to ja mam butelczynę przedniej 28 letniej whisky =)]


Nie chcę Cię tutaj krytykować (zwłaszcza, że sam uwielbiam whisky) ale widzę tutaj małą sprzeczność.
Zobacz: wydanie pieniędzy na taką rozrywkę czy inną praktycznie ma taki sam rezultat, tj. zapewnia Ci określoną dawkę przyjemności i tyle. Zero zysków czy zapewnienia dóbr materialnych. A skoro tak, to serio wydawanie pieniędzy na przedmioty w grze jest złe tylko dlatego, że za tą samą kasę można równie dobrze sobie kupić wejściówkę do klubu czy właśnie butelkę alkoholu?
Bo ja nie widzę różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2012 o 16:01, Mohair napisał:

Bo ja nie widzę różnicy.


tak wtrącając do dyskusji - ja widze jedną podstawową. Za przyjmność z D3 już zapłaciłem i to nie mało jak na ilość lagów bugów i problemów z serwerem.
Dwa razy płacić za to samo? to tak jak dopłacać za lód do tego whiskacza ;D

@gracz_155
thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja gra na Hellu ię już chyba skończyła. Próbuję przejść pierwszy akt i nawet z 4 osobami w coopie nie można sobie dać rady z bossami (tymi niebieskimi i złotymi, nie największymi). Zadają takie obrażenia, że po kilku sekundach się ginie, do tego za sobą mają te płomienie przez co za nic nie da się ich podejść. Nie mam już pomysłu. :/
Barbarzyńca na 52 poziomie, 23k zdrowia, damage 3200 i na nic się to nie zdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2012 o 16:10, Zand79 napisał:

tak wtrącając do dyskusji - ja widze jedną podstawową. Za przyjmność z D3 już zapłaciłem
i to nie mało jak na ilość lagów bugów i problemów z serwerem.


Zapłaciłeś za samą możlwiość grania, nie za określony ekwipunek, za który zapłaciłbyś na AH. Wszak tutaj nie ma abonamentu, więc ten argument z płaceniem dwa razy za to samo średnio się sprawdza.
A co do kwestii tego, czy patrząc na lagi/bugi Diablo jest warte swojej ceny, to temat na zupełnie inną dyskusję.

Dnia 04.06.2012 o 16:10, Zand79 napisał:

Dwa razy płacić za to samo? to tak jak dopłacać za lód do tego whiskacza ;D


A to za lód sie nie dopłaca? ;) Zresztą, tylko heretycy piją whisky z czymkolwiek, nawet z lodem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałby zasięgnąć waszej opini, otuż muszę wymienić gear dla mniszki na hella na 52 lev. Wiem że odnośnie broni trzeba zainwestować w zręczność, szybkość ataku i punkty życia za trafienie. Co do reszty to już taki pewny nie jestem poza speedem do butów resistami i wit. Trzeba coś jeszcze wziąć pod uwagę, bo z moimi 22k hp 2k dps i ponad 2k pancerza wiem że wiele nie zdziałam na hellu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest taka, że Whisky kupie i będę sobie cedził np 3 tygodnie, a jak kupię sobie piksele do D3 a blizzardowi się coś uwidzi i zamknie serwery gucio mi z tego zostanie :)
Ot przykład wziąłem pierwszy z brzegu - a idea była taka, żeby zakomunikować iż mam ciekawsze formy rozrywki tudzież inne zainteresowania na które wolę wydać kasę [vide bilety do kina itp pierdoły - jasne z tego tez nie mam nic na stałe, ale wole to od "Kostura Nathanka +589 do zajebistości" XD]

Dnia 04.06.2012 o 16:38, Mohair napisał:

A to za lód sie nie dopłaca? ;) Zresztą, tylko heretycy piją whisky z czymkolwiek, nawet
z lodem :P


A tam pitolenie. Ja sam sobie czasem walnę whiskacza z lodem i "cytrynką", sporadycznie z górską źródlaną, czysta jak mnie najdzie ochota. Co kto lubi, spinanie się, ze whisky z lodem czy rum z colą jest bee to takie dziecinne :) [chociaż już whisky z colą bym chyba nie strawił... przecież to smakuje jak woda z mydłem o.0]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 16:36, JackXPPL napisał:

Moja gra na Hellu ię już chyba skończyła. Próbuję przejść pierwszy akt i nawet z 4 osobami
w coopie nie można sobie dać rady z bossami (tymi niebieskimi i złotymi, nie największymi).
Zadają takie obrażenia, że po kilku sekundach się ginie, do tego za sobą mają te płomienie
przez co za nic nie da się ich podejść. Nie mam już pomysłu. :/


Mogę ci pomóc z przebiciem się przez hell i nafarmieniem kasy [aczkolwiek grywam jak mam wolne, tudzież sporadycznie po pracy - głównie weekendy].

Dnia 04.06.2012 o 16:36, JackXPPL napisał:

Barbarzyńca na 52 poziomie, 23k zdrowia, damage 3200 i na nic się to nie zdaje.


Ciut mało tego zdrówka, dmg podobnie...
Trzeba by tu popracować nad minimum 30-35k i 6-8k dpsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2012 o 17:02, Pietro87 napisał:

Ciut mało tego zdrówka, dmg podobnie...
Trzeba by tu popracować nad minimum 30-35k i 6-8k dpsu.


Właśnie wiem. Jakoś ciężko mi znaleźć ciekawe przedmioty na AH. A jak są fajne to tak drogie że nie stać mnie na nie. Chyba że masz inny pomysł na poprawienie statystyk oprócz wydawania milionów na aukcjach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc na Hell wydałem 80 tysięcy i miałem Demon Hunterem jakieś 8000 dpsu i 30k HP, co w zupełności wystarcza i prócz paru grup czempionów problemów nie było. Na AH można trafić naprawdę duże okazje, wystarczy ustalać maksymalną cenę przy wyszukiwaniu na 20 - 40 tysięcy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nic nie możesz znaleźć to ratuj się AH, bo możesz się nie doczekać i całą kasę stracić na naprawę, ja DH jestem na Inferno i obrażenia jakie zadaje moja postać 18251 i jakoś to idzie, zbieram kasę na coś porządniejszego, bo przy bossach już nie jest zbyt ciekawie. Korzystaj z AH tak jak i ja skorzystałem bo ile można czekać na coś fajnego co może wypaść za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten AH to niewypał. Powinna być możliwość levelowania postaci bez limitu poziomów i np po 2 krotnym przejściu gry na Nightmarze miałoby się spokojnie ponad 10k damagu i z 35k życia ze statystyk. Żeby te statystyki rosly jakoś znacząco np za awans z 50lvl na 51 +600 puntków do wydania na statystyki które my wybieramy a nie automat. A tak to tylko polowania na towary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na ah możesz za śmieszne pieniądze kupić jakąs bron która na czysto wyciaga 350-400 dps (jak poszukasz to kupisz taką ok. 650) co przy zreczności i kamykach w tarczy (1) zbroi (3) i spodniach (2) powinno dac ci około 7k dps. Masz strasznie niski pancerz (tak ok 4,5 k byłoby lepiej), natomiast życia powinno styknąć.
Odpowiednie skille i możesz jechać. Rozumiem że dopiero zaczynasz hella bo jakoś niski level.
Mi na hellu grało sie dośc fajnie 12k dps 4,8k pancerza ok 22k hp. Niewiele spotkałem elit które musiałbym omijac łukiem (w sumie to odpuściłem tylko jednej paczce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 08:13, Ring5 napisał:

Mnie najbardziej rozwala fakt, że mamy do czynienia chyba z pierwszą grą segmentu AAA,
która jest jednocześnie Pay2Win :D Pomijając już wszystko inne, trzeba chylić czoła przed
geniuszem Blizzarda. Gra jest tak "zbalansowana", że bez Auction House ani rusz. W związku
z tym, przez kilka tygodni po premierze, przyzwyczajano graczy do tego, że co chwilę
odwiedzają AH i robią zakupy dla swoich postaci. Ba, wręcz ich od tego uzależniono. A
gdy gracze już połknęli haczyk, wprowadza się AH za prawdziwą kasę...

Jeśli ktoś chce mnie przekonać, że w Diablo nie ma abonamentu...

Póki co jest gigantyczne pompowanie cen na AH, co niestety spowoduje, że gracze farmią gold/przedmioty żeby mieć lepsze przedmioty.
Nie wiem czy to takie dobre wyjście.
Będzie całkiem śmiesznie jak ktoś kupi miecz za 100 euro/dolarów, a dzień później Blizzard wrzuci łatkę, która lekko znerfuje przedmiot i d**a zbita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 18:11, KrzysztofT napisał:

A dzisiaj zabiła mnie fajna elita. Hehehe. Fajna nazwa.

Spoiler

Natychmiast klawisz "Esc", potem szybkie wyjscie z gry. Wtedy Twój ekwipunek nie traci wytrzymałości. Sprawdzone, na ten sposób wpadłem, jak straciłem dwa przedmioty (żółte), które wypadły po zabiciu wiedźmy. Zdążyłem je zidentyfikować, założyć i... połaczenie zostało zerwane. Po ponownym nawiązaniu nic z tego nie miałem. No to sprawdziłem, jak to działa. Zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Level 60...
Dmg - 13k
HP - 35k
Armor - ekhm... tego... 2,4k :/

Jedyne, co mnie dziwi, to fakt, że lvl cap wbiłem

Spoiler

na III Akcie Hell, a przede mną jeszcze całe Inferno

. Odnoszę wrażenie, że to trochę za wcześnie... Nie wiem, czemu to ma służyć, ale zdecydowanie nie zachęca do przechodzenia gry do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mając 60 lvl nie dostaniesz wstępu do Inferno nawet jak zabijesz na Piekle Diablo, będziesz musiał dobić 60 lvl by móc wejść na Inferno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się