Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2012 o 11:18, Nivrax napisał:

Y U NOT KNOW MC HAMMER?


a to ta piosenke znam tylko nie wiedzialem ze ten koles sie tak nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 08:51, Nivrax napisał:

Za bardzo się go boisz. Butchera to możesz kitować prawie w melee range, wtedy widzisz
kiedy chce użyć haka. Zresztą, wystarczy, żę masz dość hp żeby przeżyć jego aoe i masz
wszystkie SS jakie tylko chcesz nawet jak zawsze Cię złapie.

Niestety miałem dość wysoki ping, i nie udawało mi się odpalić SS na czas, gdy stałem dość blisko. A branie na klatę ataków nie wchodziło w grę, bo overkillowały mnie o jakieś ~5-7k.

Poradziłem sobie inaczej. Po prostu biegałem na lewą / prawą stronę, żeby tam robił swoją szarżę, stałem w dość dużej odległości i poszło bez problemu. Nawet dwa aczi wpadły (2min>, i nie oberwanie od niczego).

Ogólnie to A1 był dość łatwy. Tym bardziej, że praktycznie nie zmieniłem gearu od 58 lvlu (poza bronią za ~50K).

Niestety z A2 już tak fajnie nie jest. Przydałoby się dodatkowe 5K DPSu, żeby grać w miarę komfortowo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj udało mi się dostać do studni jakości. Jest to studnia z pracownikami blizzarda (każdy zombiak to pracownik blizza), ale niestety nie ma za nią żadnego aczika. Na dole szkrin.

20120607114331

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 11:43, KrzysztofT napisał:

Dzisiaj udało mi się dostać do studni jakości. Jest to studnia z pracownikami blizzarda
(każdy zombiak to pracownik blizza), ale niestety nie ma za nią żadnego aczika. Na dole
szkrin.


Ależ jest, tylko go jeszcze ni znalazłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile mieliście dps, hp i resów w 1 akcie Inferno?
Wydawało mi się, że mam dobre statsy ale samemu ni chu nie umiem tego przejść ( od pająka wzwyż ). D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie umiejętności "Porażający impuls" i runy "żywa błyskawica" Czy obr. z tego połączenia kumulują się - 105%+37% ? Czy są zastepowane - 105% do 37% obr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 12:45, mlodyx666 napisał:

Mam pytanie odnośnie umiejętności "Porażający impuls" i runy "żywa błyskawica" Czy obr.
z tego połączenia kumulują się - 105%+37% ? Czy są zastepowane - 105% do 37% obr.

Spada do 37%, ale zadaje obrażenia większej ilości przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 09:06, Nivrax napisał:

Oni, bo ty nadal będziesz ginąć jak szmata jak dojdziesz dalej, bo mobki walą jeszcze
mocniej (Fallen popierdołowka wali za 50k mojego DH w A3)


Polemizował bym - cały pic miał pokazać, że można dokręcić ten sam DPS nie mając jednocześnie żałosnej defensywy.
Tak jak napisałem - starczy mi zmiana samego wanda i już skacze na prawie 30k dpsu [przy swoim niecałym 1400 inta], dochodzi zmiana sourcea na jakiś z dmg range 100-300 [bo mój obecny ma tylko 50-100] i wyższym intem i zmiana kilku innych gratów [hełm + armor bo to u mnie ma najniższe staty w int, tylko okolice 80-90, tu mogę skręcić coś z 150+ i już do 1600-1800 powinienem dobrnąć całkiem gładko jednocześnie zachowując swoje 50-55k hp]
Rozumiem patent na jechanie w czysty DPS - nie mniej dla mnie to jest jazda na krótka metę po najmniejszej linii oporu.

P.S.
Wolę chyba jednak wydać te 10-15 baniek na naprawdę porządne graty które posłuża długi czas niż kupic po 150k byle chłam żeby tylko DPS koksować.
Sam DPS natomiast jest kompletnie niemiarodajny - mam znajomka który ma 40k dpsu wizzem, bardzo dużo skręcone gigantycznym boostem do crit dmg ale stosunkowo niskim cirt chance, efekt jest taki, że można się tym jarać, ale fizyczne zadawane obrażenia gość ma niższe niż ja póki nie trafi fartownego crita =) [a ten raz wejdzie kilka razy pod rząd a raz nie wejdzie wcale]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 21:23, piecia997 napisał:

Diablo 3 nie jest końcem serii tylko końcem opowieści o kamieniach dusz i piekielnych
braciach. Uniwersum jest na tyle bogate, że mogą tam osadzić wiele kolejnych gier ;]
Coś jak Bioware i Mass Effect - trylogia to historia Sheparda, ale gry w tym świecie
dalej będą się ukazywać.


Diablo (marka) to jest seria. Więc Diablo 3 jest końcem serii Diablo. Nowa seria ze świata sanktuarium na pewno się pojawi jednak jako nowa seria tytułów czy co tam zrobią. Ewentualnie można do tego podchodzić jako koniec 1 serii jednak to już naciągane gdyż kolejne nie muszą być powiązane z serią Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 13:21, Kapas napisał:

A to przepraszam... muszę wrócić do D3, bo dalej w 1 akcie koszmaru siedze :D


Ja w pierwszym akcie Inferno ale Rzeźnika już ubiłem z ekipą dodam, ze świetną ekipą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2012 o 15:52, Pietro87 napisał:

Tworzysz konto na last pass, potem przed odpaleniem diablo 3 zwyczajnie swoje zapisane
tam hasło do BNu kopiujesz i wklejasz już w oknie odpalonej gry - proste jak drut :)

no tak ale dziwne jest to ze wzystkie strony mi wkleilo do mojego konta ale akurat z battlenetu nie. Jak wchodze na strone i daje zaloguj wuskakuje okienko wpisuje mail i haslo i nie pyta nawet czy chce dodac do mojego konta na last pass....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 13:32, Reinvented napisał:

Może mi ktoś powiedzieć czy tylko ja mam problemy ze zpaczowaniem Diablo ?


A co się dzieje w trakcie patchowania?
Mi pobrało patcha szybko i bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się