Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2012 o 07:35, nikors napisał:

Preferuje walke ofensywną.

Barbarzyńca, mnich. Choć na Piekle i Inferno będzie nimi ciężko. O ile oczywiście zamierzasz grać nimi na trudniejszych poziomach.
>Z posaci podobają mi

Dnia 08.06.2012 o 07:35, nikors napisał:

się mnich i łowca dusz.

Chyba łowca demonów, nie dusz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 09:16, Darkstar181 napisał:

Barbarzyńca, mnich. Choć na Piekle i Inferno będzie nimi ciężko.

Nieprawda, piekło Monkiem jest jeszcze proste i przechodzi się je z przyjemnością i bez problemu ;) Inferno - fakt, już nieco ciężej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odnosnie tego patcha 1.0.3

1. co to jest premia mestwa pieciu nefalemow?

2. o co chodzi z tym tyraelem? Gracze nie będą już musieli rozbijać waz czy wykorzystywać Tyraela do walki z przeciwnikami do utraty przyjemności w III/IV akcie Inferno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 07:35, nikors napisał:

Co do D3 Poradzcie jaką postać wybrać. Preferuje walke ofensywną. Z posaci podobają mi
się mnich i łowca dusz. Z góryu dzięki za pomoc .

Demon Hunterem trzeba dużo kajtować i bardzo uważać, bo jest się na strzała. Przynajmniej od Inferno. Na piekle jeszcze można przyjąć na klatę parę hitów (z VIT gearem), ale później...

Wydaje mi się, że Monki mają bardziej "tankerski" gameplay, ale jako że nie grałem, to się nie będę wypowiadał.

Radziłbym zrobić obie klasy i zobaczyć co Ci się bardziej podoba. Tak do ubicia Skeleton Kinga (co zajmuje ~1,5h na spokojnie) można się w miarę zorientować co i jak wygląda. Chociaż najlepiej byłoby dociągnąć do końca A1.

@davis87
NV (Nefalem Valor) to półgodzinny, stakujący się buff (do x5), który zwiększa Magic Find o 15% na stak (o ile się nie mylę). Zostaje po śmierci, schodzi jedynie przy zmianie skilli. Dostaje się go po zabiciu każdej paczki elitów na Inferno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2012 o 10:53, Mordant napisał:

NV (Nefalem Valor) to półgodzinny, stakujący się buff (do x5), który zwiększa Magic Find
o 15% na stak (o ile się nie mylę). Zostaje po śmierci, schodzi jedynie przy zmianie
skilli. Dostaje się go po zabiciu każdej paczki elitów na Inferno.


dzieki ale co to znaczy stakujacy sie bufff?:) czyli zwieksza o 15% znajdowanie magicznych przedmiotow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 10:53, Mordant napisał:

NV (Nefalem Valor) to półgodzinny, stakujący się buff (do x5), który zwiększa Magic Find
o 15% na stak (o ile się nie mylę). Zostaje po śmierci, schodzi jedynie przy zmianie
skilli. Dostaje się go po zabiciu każdej paczki elitów na Inferno.


Dostaje sie go po zabiciu każdej paczki elit lub potwora rare, niezależnie od poziomu trudności na którym właśnie się jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 11:21, davis87 napisał:

dzieki ale co to znaczy stakujacy sie bufff?:) czyli zwieksza o 15% znajdowanie magicznych
przedmiotow?


Po raz ostatni: poczytaj słowniczki gracza na necie. Jak Ci się nie chce poczytać to nam się nie chce odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 11:45, Wojman napisał:

Dostaje sie go po zabiciu każdej paczki elit lub potwora rare, niezależnie od poziomu
trudności na którym właśnie się jest.

Tylko elit i czempionów. Za Rare (fioletowe) nie dostajesz ani buffa, a i drop z reguły prawie nigdy nie ma nawet żóltych przy 5 stackach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 11:50, Nivrax napisał:

Tylko elit i czempionów. Za Rare (fioletowe) nie dostajesz ani buffa, a i drop z reguły
prawie nigdy nie ma nawet żóltych przy 5 stackach.


Pod pojęciem "rare" miałem na myśli zółtych przeciwników, sorry za pomyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 11:45, Wojman napisał:

Dostaje sie go po zabiciu każdej paczki elit lub potwora rare, niezależnie od poziomu
trudności na którym właśnie się jest.

Jesteś pewien, że sama 60 wystarczy i nie wymaga on Inferno? Przedwczoraj robiłem A4 Nightmare, i A2Hell znajomemu, i nie zauważyłem, żebym dostawał buffa.

Chociaż z drugiej strony, loot był tak beznadziejny, a poziom trudności banalny, że jakoś specjalnie się nie skupiałem na grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 11:56, Mordant napisał:

Nightmare, i A2Hell znajomemu, i nie zauważyłem, żebym dostawał buffa.

Nawet na normalu jest, ogólnie ten buff powinien byc włączony od startu gry, po wbiciu jednej 60, następne powerlevelujesz, bo drop przez 60 jest żałosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 11:56, Mordant napisał:

Jesteś pewien, że sama 60 wystarczy i nie wymaga on Inferno? Przedwczoraj robiłem A4
Nightmare, i A2Hell znajomemu, i nie zauważyłem, żebym dostawał buffa.


Tak, bo po 60 biegałem na niższych poziomach trudności tylko po to, żeby niektóre achievmenty zaliczyć i zwróciłem na to uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak NV dostaje się na każdym poziomie trudności o ile masz lv 60.
Ba cały pic farmienia forsy polega na tym, że na koszu jeśli wiesz gdzie farmić z NV zarabiasz około 30-50k w +/- 3 do 5 minut i operację ta powtarzasz [co daje w godzinę do około 300k zależnie od ilości magic i rare jakie ci spadną i jakie spylisz u kupca]

Ktoś zapytam czemu kosz nie hell - z prostej przyczyny, na hellu trwa to dłużej [chociaż w sumie obecnie na hellu ten sam farming zajmuje mi tylko 2.5 minuty dłużej niż na koszu, nie mniej w rozrachunku godzinnym odbija się to na zarabianej kasie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 12:15, enerkom napisał:

Jak kogoś interesuje to nagrałem 2 filmiki z inferno 1) zabicie Skeleton Kinga 2) zabicie
Butchera. Grałem Monkiem.


Jedno pytanie - skoro video adresujesz do osób znających język angielski (nazwy filmików na YT i opis dałeś po angielsku) to dlaczego swoje umiejętności i statystyki postaci pokazujesz w języku polskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to adresuję ten filmik do każdego, piszę po angielsku bo chyba każdy zna ten język, a dla czego polska wersja gry?, cóż pomysł na nagranie filmiku wpadł mi podczas grania i nie chciałem zmieniać gry na wersję angielską by nie tracić 5 stacków NV.
W opisie podaję link do angielskiego kalkulatora skili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 12:31, Kryhuu napisał:

A jeżeli nie wiem, to gdzie mogę się dowiedzieć gdzie farmić?


Google, Youtube, Oficjalne Forum D3, Forum Gram.pl...
Można też metoda bardziej wymagającą - poszukać i znaleźć dla siebie najlepszy spot =)

Aczkolwiek sa dwa słowa-klucze.
Akt3 - Siegebreaker.
Opcjonalnie Akt3 -> Siegebreaker -> Cydaea -> Azmodan [ale to już jest z 10-15min z tej prostej przyczyny, ze samo dobiegnięcie do Azmo zajmuje czas]

P.S.
I farmienie na koszu zakłada, ze posiadasz postać która zabija wszystko 1 strzałem na owym poziomie trudności i posiada defensywe która zapewnia jej tam pełną nietykalność [w sumie sam lvl 60 powinien starczyć + jakieś przeciętne graty na owy lv].
Podobnie układ skilli trzeba sobie dobrze dopasować, najlepiej wyposazyć się we wszelkie pasywki dające dmg boost i do obrażeń szybkie AOE z małym CD [lub bez CD]

Dla Wizza np taki "kombajn" :
http://eu.battle.net/d3/pl/calculator/wizard#UiljOS!XYZ!aZcabZ
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/wizard#UiljOS!XYZ!aZcabZ

Electrocute + Chain Lightning
- chyba najlepszy signature do farmy, szybkośc ataku + spora liczba celów.
Ewentualnie mozna wywalić electrocute i wziąc np Arcane Orb z runą Celestial Orb, nie mamy wtedy co prawda signature spella ale tak czy siak majac około 160 AP na koszu można tak zaeksperymentować [ja jednak wolę spam blizzarda i posiadanie signature spella jak wymarnuję przez przypadek całe AP]
Disintegrate + Chaos Nexus - tez chyba nie trzeba tłumaczyć
Blizzard + Unrelenting Storm - bardzo dobre CD, szybki cast, spore pole rażenia, idealny aoe do farmy [opcjonalnie mozna wymienic na Force Wave, Arcane/Venom Hydrę, Tudziez Teleport z runą Calamity]
Familiar + Sparkling - dodatkowe 12% do dpsu i 20% dmg z boltów samego familiara.
Energy Armor + Power Tap - dodatkowe +20 AP [tu mozna tez walnac jak ktos woli runę Pinpoint Barier dla podbicia szansy na crit, aczkolwiek jak dla mnie dodatkowe 20 AP wychodzi znacznie lepiej]
Magic Weapon + Force Weapon - +15% dmg więcej tez chyba nie wymaga tłumaczenia.





================================

Kilka osób mnie tez ostatnio pytało jakim normalnie gram buildem [tzn hell/inferno]
Generalnie gram czymś takim i nie narzekam :
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/wizard#UiXROS!XfU!YZabYZ

Czasem wymieniam Hydre na Blizzarda/Frost Nova.
Zastanawiałem się tez ostatnio nad wymianą DSa na Teleport z Wormhole.
W akcie 2 ten build też jak na razie daje radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się