Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Powiem Ci, że build snadny i jak tylko mojego wizzarda podexpie trochę to wypróbuję.

Ogólnie po graniu barbarzyńcą i frustracji na A2 inferno pogrywam sobie czasami wizzardem i ciężko mi sie jest przestawic na "ostrożniejsze granmie" i nie rzucanie się w sam środek walki :]

Mam nadzieje, że trochę sie ta postać rozkręci na poźniejszych poziomach (na razie 20) bo jakoś nie czuć takiego pierdzielnięcia jak przy Barbarzyńcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się tym moim grywa bardzo dobrze.
Liczba zgonów w akcie 1szym obecnie wynosi zero w grze solo [w co-opie czasem się zdarzy glebę zaliczyć, ale patrząc po wypadach ze znajomymi zaliczam ją najrzadziej wiec nie jest źle :)].

Generalnie ludzie wysoko cenią sobie orba w Inferno, nie mniej dla mnie Disintegrate wyposażone w snare z Temporal Fluxa sprawdza się lepiej [zwłaszcza z chaos nexusem].
Jasne doceniam orba [czasem w co-opie używam jak widzę, że jest inny wizz który chce jechać na disi] i tez uważam, że to kawał świetnego skilla pod kite, ale jak ktoś dobrze się porusza to może tez robić nuke z disi nie tylko z orba [generalnie opinia, że channeling skille są do kitu w inferno solo-playu jest mocno przesadzona imho].
Podobnie z Temporal Flux - niby tylko -30% move spd ale na normalnych mobach daje to naprawdę sporo, a na elitach pozwala je elegancko spowalniać robiąc kite naokoło hydry [a że plamy kwasu z venom hydry się stackują - to jak się ładnie zarzuca snare i kiteuje po plamach dmg jest zacny].

Czasem przeskakuję na build z blizzardem i wtedy odpada hydra ale wchodzi mocne spowolnienie z blizza i czyste zadawanie dmg z disi lub orba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 12:15, enerkom napisał:

Oba bosy zabite bez spinania się, dosyć łatwo i przyjemnie. Szkoda że tak fajnie nie
jest na 2 akcie :).


Akt pierwszy jest dosc prosty, ja wlasnie skonczylem akt drugi swoim WD, ludzie tyle narzekali na Beliala a wcale duzo trudniejszy nie jest, w moim przypadku tak samo sie walczylo na Inferno jak na Hellu z nim, jedna pomylka i koniec. Razem z Barbem zabilismy go za drugim podejsciem juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, wypróbowałem właśnie na moim dh. Zajęło mi to jakieś 3,5 minuty, tylko jedyny problem, że w sumie dostałem z tego około 16k, co nie oszołamia. Ale może to był po prostu pech. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wysłać niesprzedanego przedmiotu i kasy do swojego stasha, tzn. klikam i nic się nie dzieje. Czekałem już ponad półgodziny, logowałem się na nowo itp. nic nie mogę zrobić. Ktoś wie czy w ogóle można coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2012 o 14:49, Cykada85 napisał:

Akt pierwszy jest dosc prosty, ja wlasnie skonczylem akt drugi swoim WD


Mógłbyś podać build i dps/hp?
Przydałoby mi się, z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z reguły 40-50k wyjmuje, tylko oczywiście w gratach co dają + do mf i gf [podobnie na swoim najemniku mam - tam tez mam zapasowy zestaw gratów z mf i gf].
No i rozumiem lv 60 masz i zbierałeś po drodze NV ? Cały pic z Siegebreakerem polega na tym, że zanim do niego dobiegniesz zawsze spotkasz te 5 elit, jeszcze mi sie nie trafiło [a biegam po prostej, nie szwendam się po polu bitwy przed mostem] żebym nie spotkał 5-6 elit po trasie, tak więc już na bossie [i opcjonalnie dalej jeśli idę po Maiden of Lust i Azmodana] mam 5 stacków i gwarantowany dobry drop magic i rare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 15:40, Kamil2142 napisał:

Mógłbyś podać build i dps/hp?

HP - 35k
Dps - 18k bez buffa.
Mana - 1330
Mana regen - 60 na sekunde.

Build : Generalnie ja mam duzo itemow pod swoj build, tak zeby miec jak najwiecej many i duza regeneracje.
Skille to :
- Zombie Charger z Runa Zombie Bears - glowny skill czyszczacy ;)
- Poisone Dart z Runa Splinters - w sumie zadko to uzywam, jedynie jak nie mam juz many.
- Hex z runa Hedge Magic zeby leczyl i zmienial w kurczaki elity i nie tylko.
- Soul Harvest z Runa Siphon rowniez do leczenia a takze podnoszenia dmg.
- Spirit Walk z Runa Healing Journey, wiadomo do ucieczki, do zbierania orbow, do leczenia, do bezpiecznego podejscia i zbombardowania miskami mobow ;)
- Big Bad Voodoo z Runa Slam Dance, skill daje 20% do szybkosci ataku, runa podnosi Dmg o 30%, obowiazkowy skill dla mnie na Elity, bardzo dobry w singlu jak i w grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ... ostatnie sesje w Diablo z ludźmi z gramu dały sporo humoru i śmiechu na skype :D
Jaja niemiłosierne... Uważajcie bo czasem na Inferno zwykła deski/pale/kłody zabijają XD i robią miazgę podobną do elit.
Screen no.1
Isildur sam może potwierdzić
Mało tego.... Ironia losu może dotknąć klasę jaką jest Demon Hunter :D. Klasa która tropi/łowi, która [tak mi się wydaje] polować na "zwierzynę" ;-)
Sama staje się ofiarą kłusownika... na dodatek uwięzionego... ;-)
Screen no.2

Pozdrawiam.

20120608164540

20120608164728

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha i dałeś te screeny :D
Zapomniałeś jeszcze zrobić screena z grillem :D

Ale ten uwięziony Kłusownik najbardziej chyba mnie rozbawił, jak mnie rozwalił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 15:53, Pietro87 napisał:

Ja tam z reguły 40-50k wyjmuje, tylko oczywiście w gratach co dają + do mf i gf [podobnie
na swoim najemniku mam - tam tez mam zapasowy zestaw gratów z mf i gf].
No i rozumiem lv 60 masz i zbierałeś po drodze NV ? Cały pic z Siegebreakerem polega
na tym, że zanim do niego dobiegniesz zawsze spotkasz te 5 elit, jeszcze mi sie nie trafiło
[a biegam po prostej, nie szwendam się po polu bitwy przed mostem] żebym nie spotkał
5-6 elit po trasie, tak więc już na bossie [i opcjonalnie dalej jeśli idę po Maiden of
Lust i Azmodana] mam 5 stacków i gwarantowany dobry drop magic i rare.

Tym DH farmię w inferno, wiem co to nv :p Nabiłem te pięć stacków po drodze, pozbierałem parę żółtych i kilkanaście niebieskich co zleciało, z bossika też 3 zółte poleciały, ale niewiele to daje skoro sprzedaje się je za 400 jedno. Może rzeczywiście trzeba zainwestować w gear z mf gf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Isildur gra DH, ma stosunkowo mizerny armor rate i bodajże poniżej 20k hp [jeśli dobrze pamiętam] - nie dziw się, że te bale go overkillują xP
Każda mocno fensywna klasa z niskim hp musi na takie bzdety uważać [ty i ja z resztą tez na wizzie jak walisz w energy armor z force armor rune to masz redukcje dmg do 35% która dalej działa bardzo dobrze i dodatkowo mocno podbity armor rate, jak masz te 30-50k hp to cię już taki trap nie overkilluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 17:30, Pietro87 napisał:

Isildur gra DH, ma stosunkowo mizerny armor rate i bodajże poniżej 20k hp [jeśli dobrze
pamiętam]


Mam 26k hp :P
Armor mam słaby to się zgodzę ale nic mi nie dropi a by coś dobrego kupić to mnie niestety nie stać mam raptem 2 miliony i co za to kupię? Zbieram złoto na nowe wyposażenie, więc tak nie będę ginął, poza tym robię sobie następną postać Mniszkę i tym już troszkę lepiej mi idzie, bardziej się wczuwam w rolę :)
A moje zgony w grze są zabawne przynajmniej, jak gramy jest sporo śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 18:22, JackXPPL napisał:

O co chodzi z tym Authenticatorem? Wiąże się to z jakąś dodatkową płatnością?


Jeżeli posiadasz telefon z androidem to możesz pobrac authenticator za darmo na telefon.
Można tez kupić token który działa tak samo. Authenticator chroni cie w 100% przed strata konta.
Tu masz polski faq: http://eu.battle.net/support/pl/article/battle-net-mobile-authenticator-faq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 16:32, Cykada85 napisał:

> Mógłbyś podać build i dps/hp?


Pozytywny wynik regeneracji many :) Ja gram bardzo podobnym buildem, tylko zamiast Hexa używam GoD/UG, a Zombie Bears stosuję wymiennie z Dire Bats, bo regen many mam za niski nadal. Anyway, jeśli to nie problem, to podałbyś również jaką masz szybkość ataku i swoje skille pasywne? Byłbym stokrotnie wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się