Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2012 o 19:14, naiom napisał:

Ktoś obeznany mógłby mi wytłumaczyć dlaczego do jasnej cholery Diablo 3 kosztuje 200
zł ??


Bo to produkcja Blizzarda. SCII kosztował niewiele mniej ^_^ Tutaj nie ma jakiegoś szczególnego powodu na taką cenę, po prostu taka polityka wydawnicza, zresztą ceny są wszędzie podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 19:14, naiom napisał:

Ktoś obeznany mógłby mi wytłumaczyć dlaczego do jasnej cholery Diablo 3 kosztuje 200
zł ??

A to bardzo proste ! Ponieważ Blizzard tyle zażyczył sobie za swój produkt (60$).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 19:16, ziptofaf napisał:

Bo to produkcja Blizzarda. SCII kosztował niewiele mniej ^_^


Powiedziałbym, że Diablo III było tańsze od SC II. Cena wydania standardowego owszem jest taka sama jak premierowa SC II czyli 199.90 PLN, ale EK SC II kosztowała 399.99 PLN, a DIII 349.99 PLN, czyli 50 PLN taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 17:30, Pietro87 napisał:

Isildur gra DH, ma stosunkowo mizerny armor rate i bodajże poniżej 20k hp [jeśli dobrze
pamiętam] - nie dziw się, że te bale go overkillują xP

Isil ma powyżej 20k lifea [poza tym na screenie numer jeden widać ile ma dokładnie] ale ogólnie to i tak lubuje ginąć i za jego wskrzeszanie powinien być osobny achivment xD Poza tym jemu się zdarza zapominać takie rzeczy... jak tak dalej będzie robił to chłop na naprawy nie wyrobi ;-)
Bo na skype tekst "Ja muszę się naprawić" pada dosyć często. XD
Ale ogólnie się z nim nawet dobrze gra tylko czasem się zapomina, że nie jest to klasa mele :D

@Isildur

Dnia 08.06.2012 o 17:30, Pietro87 napisał:

Zapomniałeś jeszcze zrobić screena z grillem :D

Wiesz klikałem wtedy w print screen ale chyba coś nie zaliczyło ale deda równie epickiego zaliczyłeś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja sie nie czepiam twoich zgonów :)
Tylko tak zgeneralizowałem, że masz jako dh dosyc małe hp i znów jako DH stosunkowo niski armor rate ogólny [bo generalnie DH mają niski armor value w porównaniu do reszty klas.. dps masz za to bardzo łatwy do pompowania bo sporo speeda do ataku zyskujesz, np za dobry quiver]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, DH nie łatwo się gra, czasami zapominam, że gram postacią na dystans i normalnie tankuje co się kończy albo śmiercią albo bardzo małą ilością hp :)
Planuję wymianę sprzętu na lepszy wtedy być może będzie o wiele lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za te dwa balony wykręcił bym ci w pół godziny szukania po AH kox sprzęt :)
Jeszcze by w pytę i trochę zostało [chyba, że jesteś zafiksowany na drogie legendarne przedmioty które obecnie są strasznym złomem ale chcesz je mieć dla samego faktu posiadania xD]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 20:48, Isildur napisał:

Wiem, DH nie łatwo się gra, czasami zapominam, że gram postacią na dystans i normalnie
tankuje co się kończy albo śmiercią albo bardzo małą ilością hp :)
Planuję wymianę sprzętu na lepszy wtedy być może będzie o wiele lepiej :)


Wymiana sprzętu nie wiele pomoże, DH jest bardzo czuły na ataki :)
Więc najlepiej grać na odległość i poszukać jakiegoś sensownego buildu na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tłukę sobie moby, żeby zebrać ostatni kawałek Krull''a, a tutaj d/c. Szybko się loguję i... trzeba się pożegnać z moim 21 Barbem. Argh!

A myślałem, że zaliczę zgona dopiero na 3/4 akcie, a tu taka niespodzianka :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
http://us.battle.net/d3/en/calculator/witch-doctor#afUdQP!VUW!acZZbb
To tak co do pasywek, bo chyba są najrozsądniejsze przy używaniu Zombie Bearsów, które zamieniają niebieską kuleczkę w szarą w mniej niż 0.5s since may 15th. ;D
Można zmienić "Pierce the Veil" jak komuś nie pasi, bo co prawda zwiększa dmg, ale rozgrywka polega wtedy "wbić się w środek i mieć nadzieję, że ubiję ich zanim oni mnie" spamując niedźwiadkami z racji braku cc. Typowy glasscannon, który działa zresztą całkiem nieźle, bo elitki schodzą baaaardzo szybko, chyba że mają jakieś Extra Healthy czy inne Shieldingi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze podejście do Leorica (pierwsze w full wersji) - lag=trup. Generalnie przez 2h gry miałem porządnego laga kilka razy. Wredne to. A gra tania nie była :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też mam lagi, to chyba wina tego, że mamy piątek wieczór, ale bez wątpienia blizz powinien coś z tym zrobił bo nie da się inferno farmić z 300 ms :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 19:06, Mohair napisał:

to podałbyś również jaką masz szybkość ataku i swoje skille pasywne? Byłbym stokrotnie wdzięczny.


Szybkosc ataku 1.79

Skille Pasywne : Vision Quest, Spiritual Attunement, Spirit Vessel.

Na elitach staram sie utrzymac 4 skile w ciaglym CD, nie jest to trudne bo Big Bad Voodoo ma dlugi czas odnawiania, Hex jest praktycznie w ciaglym cd, a Spirit Walk i Soul Harvest to wiadomo, wiec pasywny skill Vision Quest daje +300 do regeneracji many wtedy, co powoduje ze moge prwie w nieskonczonosc puszczac Zombie Bears.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy po sprzedaniu przedmiotu na AH poza nazwą można jeszcze gdzies podejrzeć jego statystykę? (no wiecie dla analizy rynku by następnym razem wyciągnąć więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Azmodan padł. Wreszcie, po 3 godzinach męki ten przekoksany potwór umarł...a ja głupi myślałem że to Belial był najtrudniejszy xD Śmierdzące plamy zagłady, kule ognia bijące za 440k, lasery, dziesiątki pobratymców jeśli nie niszczysz portali na czas...i jeszcze bezczelne półsekundowe ściny gry w absolutnie losowych momentach mimo że przez 99% czasu mam 50+ fps.


Dla tych którzy będą chcieli mieć z nim jakiekolwiek szanse wizzem, w miarę skuteczny build:

Venom Hydra, Teleport + wormhole, KONIECZNIE passive illusionist. A koniecznyiez powodu popisowego ataku Azmodana - śmierdzących plam zagłady. Pierwsze 3 pojawiają się na obrzeżach mapy. Ale pozostałe 4 prosto na twojej twarzy, co 7 sekund bodajże. I to bije za 8-10k co ćwierć sekundy. Jedyny sposób ucieczki to teleportacja gdy tylko oberwiesz choć raz (stąd konieczność używania illusionist, pozwala też wiać przed laserami) bądź...albo po prostu mieć nieludzką porcję szczęścia (akurat mi udało się go zabić gdy jakimś cudem zablokowałem się pomiędzy 2 ostatnimi plamami na samej krawędzi i nie zginąłem). Bardzo przydaje się też dodatkowy movement speed, nawet nie ma też co do Azmo podchodzić bez przynajmniej 45-50k dmg bo inaczej przynajmniej 2x dotrzemy do fazy "plam" a przeżycie tego nawet raz zależy głównie od szczęścia. Z kolei przy ~75k i więcej to podejrzewam że można utłuc bossa zanim w ogóle zacznie używać tego ataku, wtedy to rzeczywiście będzie bardzo łatwy przeciwnik.

No a teraz wreszcie doszedłem do tej miłej fazy gry czyli spokojnego farmienia Ishkatu - drop na poziomie IV aktu, ryzyko niewielkie... no i z 2k golda za każde podejście które trwa z 20 sekund. Archon FTW! :D

20120609050729

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się