Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2012 o 15:23, maniekk napisał:

Idę sobie do wku, stoję na przejściu i słyszę taką oto rozmowę:

- grałeś już w Diablo 3?
- nie, czekam na cracka...


Słyszałem taki tekst w o wiele ciekawszym miejscu- na wydziale prawa ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postawienie serwera tak z choinki się nie urwie.
Żeby sobie złodzieje postawili serwer muszą mieć pliki serwerowe - a te póki się nie pojawią w sieci jako wyciek [celowy lub wykradziony] to same się nie zrobią.
Jeśli kiedyś powstanie "crack" do D3 to w dniu w którym skleją sobie emulator serwera, aczkolwiek będzie to syf kiła i mogiła tak jak np prywatne serwery WoWa.

Nota bene D3 jest jedyną grą [mimo swoich wad gameplayowych] która dała mi satysfakcje, że nikt mnie nie dyma z tyłek, kupiłem, zapłaciłem i mam a złodzieje mogą sobie najwyżej filmiki na YT pooglądać.
To chyba jedyny plus z wymogu posiadania netu do gry Single Player :)

@Wojman


Thx za tipa, jak widać znów nie zadziałała zasada, że najprostsze rozwiązania są najlepsze i na wyciągnięcie reki [starczyło dociągnąć te 2.5 gb a ja się głowiłem już nad druga instalką :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 17:30, Pietro87 napisał:

Nota bene D3 jest jedyną grą [mimo swoich wad gameplayowych] która dała mi satysfakcje,
że nikt mnie nie dyma z tyłek, kupiłem, zapłaciłem i mam a złodzieje mogą sobie najwyżej
filmiki na YT pooglądać.

Nawet gdyby się im udało, to by musieli emulować sobie rzeczy typu działanie questów, dane mobów, bossów i przedmiotów itd., więc tak czy inaczej piraci mogą dostać niedorobioną grę, jak wspomniane prywatne serwery WoWa. Blizzard chyba zastosował możliwie jedno z najlepszych zabezpieczeń i trzeba przyznać, że to duży plus. Gorzej tylko z handlarzami golda i przedmiotów z kradzionych kont, ciekawe tylko czy tacy też nie wejdą na RMAH aby sprzedawać tam rzeczy z cudzych kont.

Dnia 09.06.2012 o 17:30, Pietro87 napisał:

To chyba jedyny plus z wymogu posiadania netu do gry Single Player :)

Jeszcze można doliczyć postacie przechowywane na serwerze. W singlowej można by je łatwo stracić poprzez usunięcie gry, pad dysku, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 21:14, enerkom napisał:

Nagrałem filmik jak radze sobie z elitami na inferno w akcie 1 monkiem.
Link: http://www.youtube.com/watch?v=1-vSQrLT29Y
Na inferno obecnie musze mieć strasznego pecha żeby zaliczyć zgon, jak znajdę lub kupie
jakąś porządną broń z punktami życia za trafienie to chyba będę nieśmiertelny :)


To teraz robimy tak - otworzę ci portal do Ponylandu na Inferno i pokażesz jak je czyścisz. Jak mi kucyk przykopał za 90k to sobie darowałem xD Pierwszy akt to jeszcze nawet nie prawdziwe Inferno a ledwie przedsionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Masz przed sobą dużą niespodziankę. AktI to i ja potrafiłem w+m1.

@ziptofaf
Wiz powinien spokojnie wszystko kitować tam chyba? Ja nie mam żadnych problemów jako DH poza &^$*% reflect illusionist horde mortar lub podobnego be. Ba, solowanie Whimshire jest dla mnie łatwiejsze od Siege runów, nie ma one shotujących włóczników czy Herald of Pestilence, same wolne moby które lubią uciekać jak jeden z pobratymców padnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem

Biegam sobie po 2 akcie i te osy doprowadzają mnie to szewskiej pasji, a szczególnie elitarna wersja tych piekielnych pomiotów. W 2 akcie ubiłem Mahde i stwierdziłem, że na razie mi starczy i poczekam do łatki 1.0.3 a w między czasie pofarmie w 1 akcie który wciągam nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 21:45, mateusz111 napisał:

mozna bez zadnych oporow sprzedac konto z d3, czy jednak cos stoi ku temu na drodze?

Konta nie ale czas zainwestowany w grę jak najbardziej.
if you know what i mean ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaszysz! Właśnie padłem z kumplem ze śmiechu. Skończyliśmy piekło - 4 akt był przyjemnością, zero problemów, ostatnia walka również dała sporo zabawy, bo nie wymagała specjalnej uwagi. Ooook. Zaczynamy inferno -> Trash mobki giną w moment, my nie giniemy na 2 hity! Pełni entuzjazmu idziemy dalej... Katedra -> Elita -> Dodatkowe zdrowie Osłona Zamarzanie Moździerz -> Po parunastu próbach się poddaliśmy. Nie sądziłem, że będzie aż TAKI przeskok! Woah. Teraz nic tylko farmić te miliony... Jakieś pomysły? męczyć III akt na hellu, macie może lepsze miejsca? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 23:09, gracz_155 napisał:

Konta nie ale czas zainwestowany w grę jak najbardziej.
if you know what i mean ;-)


Proszę zapoznać się z tą treścią http://eu.blizzard.com/pl-pl/company/about/termsofuse.html konta battle.net NIE MOŻESZ SPRZEDAĆ bo jest własnością firmy Blizzard co za tym idzie gry Diablo 3 jak i innej zarejestrowanej na tym koncie nie możesz odsprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie moge kliknac odpowiedz ani czegokolwiek innego poza dodaj post bo przekierowuje mnie do reklamy world of tanks.

@isildur
to na jakich zasadach sprzedawane sa konta wowa na allegro i nie tylko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 23:34, Malevyn napisał:

@isildur
to na jakich zasadach sprzedawane sa konta wowa na allegro i nie tylko ?


Mnie się pytasz? Nie jestem adminem Allegro, wiem tylko, że konta odsprzedać nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.06.2012 o 23:34, Malevyn napisał:

@isildur
to na jakich zasadach sprzedawane sa konta wowa na allegro i nie tylko ?


Niezgodnych z EULA gry, proste. To, że ludzie sprzedają na allegro nie oznacza, że można to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się