Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Cześć dziewczyny i cała grająca reszta - komukolwiek z Was kurzy się jeszcze gdzieś guest pass do Diablo 3? Znajomy właśnie mi się rozpłakał, bo "nikt nie chce mu dać kodu", więc pomyślałem, że będę miły, choć tak naprawdę miłymi będziecie Wy. Za moim pośrednictwem.

ircopp [ at ] wp.pl - maile mile widziane, nawet Wam jakoś podziękuję. W sensie, słowami, jestem za biedny by cokolwiek Wam kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 21:36, Arcling napisał:

Dlatego gram wyłącznie w angielskiej. Wciskanie różnych meme tylko psuje tłumaczenie.

W angielskiej też są różne memy i odniesienia do popkultury np. achievement z kupieniem każdego rodzaju broni od kupca "shut up and take my money"
http://www.youtube.com/watch?v=EaHUpWuqNHY&feature=related

czy wspomniane już wcześniej spodnie MC Hammer''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do wizzardów.
Istnieje passiv, który sprawia, że dmg zadany od arcane dmg spowalnia wrogów o 30%. Czyli np uzywając arcane orb, czy innych tego typu spellów - wiadomo.
A jak się ma to do broni zadających arcane dmg? Czy używajac np spelli od błyskawic i tak będziemy spowalniać wrogów dzięki arcane dmgowi z broni? Czy jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 21:56, gracz_155 napisał:

W angielskiej też są różne memy i odniesienia do popkultury np. achievement z kupieniem
każdego rodzaju broni od kupca "shut up and take my money"
http://www.youtube.com/watch?v=EaHUpWuqNHY&feature=related

Tylko te są starsze, znane w wielu krajach i często są gdzieś cytowane, podczas gdy sławny dzięki filmikom z YT Natanek czy Mięsny Jeż zostaną zapomniane, gdy w końcu się ludziom znudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam Wam moje niebywałe szczęście do dropów, zwłaszcza biżuterii. Dzisiaj ten pierścień, jeden pierścień, który właśnie noszę, ze 132 inta i atk speedem, podobny amulet wczoraj (też noszę ^^), a parę dni temu amulet z 200 dexa, atk speedem i bonus dmg.
Ponadto już kilkanaście zacnych craftów w cenach od 500k do 5kk. :D Nie wiem, jak innym, ale mi kowalstwo się opłaca. ^^

20120610223825

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiadomo cos komus kiedy w sklepach ponownie beda dostepne tokeny do konta battle net? nie usmiecha mi sie placic 80zl na allegro za cos wartego 40zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 22:01, Kamil2142 napisał:

Było też nawiązanie do Breaking Bad ( serial ) ale nie potrafię tego znaleść teraz. :/

Chyba że usunęli.

Breaking not so bad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też masz wrażenie, że po wprowadzeniu RMAH, Blizzard będzie mógł zamknąć zwykły AH? W sumie teraz i tak masz tylko dwie drogi: albo farmisz, albo AH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 23:36, Malevyn napisał:

masz jeszcze ten amulet z dex i as ? ile bys za niego chciala ?


Nie, sprzedał mi się już. ;) Dropnął mi z 5 dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde skąd masz tyle kasiory? Musze znaleźć jakieś miejsce do grindu bo najwięcej na raz miałem z 500k, a na 60 żeby kupić coś naprawdę imba trzeba wydać po kilka-kilkanaście milionów :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 00:42, Garadon napisał:

Kurde skąd masz tyle kasiory? Musze znaleźć jakieś miejsce do grindu bo najwięcej na
raz miałem z 500k, a na 60 żeby kupić coś naprawdę imba trzeba wydać po kilka-kilkanaście
milionów :S


Z pewnością Butcher Farm, zbiera się ekipę i po prostu się idzie i bije, dzisiaj 2x ok. 200k
Proponuję ogarnąć się w temacie bo naprawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też farmię butchera ale 200k na run raczej nie wyrabiam, raczej jakieś 100k max :P No i same crapy lecą w akcie 1 na inferno, bez sensu dostawać gear na poziomie hell :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 00:38, Malevyn napisał:

a powiedz ile masz mf ? nosisz w ogole jakis gear do tego czy masz poprostu takie szczescie
?


Mam takie szczęście. ;P Na swoim normalnym gearze mam tylko 15% mf. Mf gear zakładam tylko na gobliny, a i to nie zawsze.

@Garadon
Trzepię kasiorę właśnie na takich fartownych dropach. Najpierw farmiłam Króla Szkieletów, potem Butchera, teraz farmię Mahdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 22:38, Arande napisał:

Przedstawiam Wam moje niebywałe szczęście do dropów, zwłaszcza biżuterii. Dzisiaj ten
pierścień, jeden pierścień, który właśnie noszę, ze 132 inta i atk speedem, podobny amulet
wczoraj (też noszę ^^), a parę dni temu amulet z 200 dexa, atk speedem i bonus dmg.
Ponadto już kilkanaście zacnych craftów w cenach od 500k do 5kk. :D Nie wiem, jak innym,
ale mi kowalstwo się opłaca. ^^

Ja na razie na kowalstwie straciłem, lekko licząc, z dwa miliony złota ^_^ Więc bardziej traktuję to jako źródło itemków dla pozostałych postaci (mam choćby z 5 legendarnych pasów na 26 level :D) a nie maina, na AH też mi się raczej nawet nie opłaca tego zazwyczaj wystawiać. Zwłaszcza że najwyższy item level itemu z craftingu to 61 (dlatego można przez całą wieczność próbować craftingu broni a i tak nie dostaniecie nic mającego więcej niż 850 dps-a) a na III-IV akcie wypadają czasem przedmioty na z ilvl 63. Więc więcej i szybciej zarabiam robiąc Siegebreaker (z 5 stackami Nephalem buffa) + Ishkatu (bo robi się go w jakieś 15-25 sekund a to 3k golda za każde podejście + jakieś niebieskie/żółte ity więc można na nim wbijać z milion na godzinę bez korzystania z AH, warunkiem jest tylko posiadanie 50k dmg i granie magiem xD) runy. Bądź zawsze można posiedzieć na AH, mój dotychczasowy rekord to kupno przedmiotu za 30k i sprzedanie za 1.5 miliona (screen jako dowód :D), też można na tym zarabiać średnio ok. miliona złota na godzinę (jeśli się wie jak).

Choć faktem jest że ceny niektórych itemów na 60 level to i mnie wgniatają w fotel...po 40 milionów na broń. To sobie tak zbieram już kilka dni xD

20120611013414

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy robi, co lubi, a ja póki co robię, co jestem w stanie, bo na trzecim akcie idzie mi jak krew z nosa. ;d Trochę więcej defa by mi się przydało, albo więcej kopa. A może po prostu poczekam do patcha...

Co do craftowania broni, to fakt, ani trochę się nie opłaca. Ale pancerz owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 01:53, Arande napisał:

Każdy robi, co lubi, a ja póki co robię, co jestem w stanie, bo na trzecim akcie idzie
mi jak krew z nosa. ;d Trochę więcej defa by mi się przydało, albo więcej kopa.

A to mnie z lekka dziwi bo jak patrzę na screen z twoimi statami to są niewiele gorsze od moich (a jeśli chodzi o defensywę to nawet lepsze) a ja sobie radzę na 4 akcie XD

Dnia 11.06.2012 o 01:53, Arande napisał:

A może po prostu poczekam do patcha...

Ten patch wyjdzie nie wcześniej niż RMAH. A nie wierzę że Inferno aż tak się zmieni że będzie można bez siedzenia na AH je farmić (jasne, niby drop z wcześniejszych aktów będzie lepszy ale bądźmy szczerzy - 2% szans na przedmiot najwyższego poziomu*szansa na dobre atrybuty=mniej niż 0.5%... czyli z 200 elit żeby wydropić choć jeden który ma sens). Zwłaszcza że Blizz głównie mówił o zmniejszeniu skali różnicy między I a II aktem, trzeci i czwarty mogą wcale nie stać się takie dużo łatwiejsze.

Dnia 11.06.2012 o 01:53, Arande napisał:

Co do craftowania broni, to fakt, ani trochę się nie opłaca. Ale pancerz owszem.


Ja niby mam przepis na shoulderki, bodajże z 5 bonusami. Z 60.000 złota na produkcję + konieczność rozwalenia z 50 przedmiotów bądź kupienia materiałów na AH... straty to generuje nieziemskie XD

Na razie myślałem żeby upolować reckę na Helm of Command bądź Seven Sins bo to gwarantowany zysk i za mniej niż 600-700k nie idzie nigdy a czasem dochodzi do dziesiątek milionów. Tylko średnio na AH takie plany idą po 10-20 milionów ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się