Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

właśnie, tak kożystając z okazji było sporo spamu o to wszystko i szczerze mówiąc nie chce mi się tego szukać noi może doszły jakieś nowe informacje, więc czy rzeczywiście jest konieczny ten authenticator wkońcu bymóc kożystać z RMAH? Bo ktoś gdzieś pisał, że wystarczy konto na PayPalu i jakies potwierdzenia smsem wysylac, ale cd PP jestem zupełnie zielony, mógłby mnie ktoś oświecić?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2012 o 15:32, Conficker napisał:

właśnie, tak kożystając z okazji było sporo spamu o to wszystko i szczerze mówiąc nie
chce mi się tego szukać noi może doszły jakieś nowe informacje, więc czy rzeczywiście
jest konieczny ten authenticator wkońcu bymóc kożystać z RMAH? Bo ktoś gdzieś pisał,
że wystarczy konto na PayPalu i jakies potwierdzenia smsem wysylac, ale cd PP jestem
zupełnie zielony, mógłby mnie ktoś oświecić?



tia ja mogę się podjąć tego wyzwania a więc oświecam cie: KORZYSTAJĄC, KORZYSTAĆ spacje już sobie daruję ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2012 o 15:26, misioo napisał:

Komuś też takie coś wyskoczyło? Czy jedynym ratunkiem dla mnie jest w tej chwili pobranie całej gry od nowa!?


Ja problem rozwiazalem w ten sposób że usunałem rzeczony plik i odpaliłem klienta gry od nowa.
Łatka pobrała sie ponownie i innych problemów póki co nie stwierdzono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2012 o 14:47, Nivrax napisał:

Natalli, raczej możliwe, zależnie od części. Kusza to szmelc, chest jest ładny, i cholernie
drogi jak ma bonus disc i/lub wysoką bazową zręczność, head taki sobie, ale dobry do
setu, buty słabizna, i pierścionek za chorą cenę ze względu na ias.


mam wlasnie chest natalii ktory ma na sobie 140 dex , cos tam do kryta, 3 sloty na kamyki, oprocz tego 2 armory tal rashy i wand dla czarodzieja setowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2012 o 16:14, Szalony_Max napisał:

Ja problem rozwiazalem w ten sposób

Dzięki, pomogło. Masz w nagrodę kratę browarów ;)
Tylko się nie upij!

20120614164148

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2012 o 15:58, Zand79 napisał:

tia ja mogę się podjąć tego wyzwania a więc oświecam cie: KORZYSTAJĄC, KORZYSTAĆ
spacje już sobie daruję ;P

Cię, a nie cie. I spację, a nie spacje.

Zostało zapowiedziane kiedy 1.3 ma wejść? Pograłbym już na moim dh, ale szkoda mi czasu na farmienie tam, skoro niedługo ma być lepiej. Pytam tak orientacyjnie, parę dni czy miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2012 o 13:27, Selv napisał:

Na USA takie kusze sprzedają się nawet po 30-40$

Nie przesadzasz trochę ??... Faaak 30-40 $ ? :)
Tyle kasy za piklseowe g***o :O kto to K**a kupuje.
Kupić grę raz a potem dopłacać doń.... dziękuję na razie postoję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka: pewne grupy crackerskie powoli obchodzą zabezpieczenia Diablo 3. Na razie postawili własny serwer, ale nie działają na nim side-questy a handlarze nie chcą kupować od gracza towaru :D

Za parę lat pewnie się okaże, że ludzie odpowiedzialni za cracki będą zmuszeni zrobić całą grę, by ją spiracić ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2012 o 17:24, Henrar napisał:

Taka ciekawostka: pewne grupy crackerskie powoli obchodzą zabezpieczenia Diablo 3. Na
razie postawili własny serwer, ale nie działają na nim side-questy a handlarze nie chcą
kupować od gracza towaru :D

Za parę lat pewnie się okaże, że ludzie odpowiedzialni za cracki będą zmuszeni zrobić
całą grę, by ją spiracić ^^

Oby im się udało bo jeśli im się nie uda za jakiś czas będziemy mieli wysyp gier z takim zabezpieczeniem. A tego chyba nikt by nie chciał

Edit: pewnie Skidrow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2012 o 18:35, Akoss-94 napisał:

I po leoryku na inferno. Swoją drogą wydałem na EQ z 800k i nie miałem żadnych problemów
czy to z elite czy też samym królem. :)


Jaką klasą grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2012 o 18:35, Akoss-94 napisał:

I po leoryku na inferno. Swoją drogą wydałem na EQ z 800k i nie miałem żadnych problemów
czy to z elite czy też samym królem. :)


to zmarnowałeś kasę,w 2akcie będziesz padał od zwykłego moba na 2hity zbieraj kase i nie wydawaj na pierdoły ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2012 o 22:30, Hardstyle4ever napisał:

> I po leoryku na inferno. Swoją drogą wydałem na EQ z 800k i nie miałem żadnych problemów

> czy to z elite czy też samym królem. :)

to zmarnowałeś kasę,w 2akcie będziesz padał od zwykłego moba na 2hity zbieraj kase i
nie wydawaj na pierdoły ;p


Nie trzeba wydawać milionów ani setek tysięcy by przejść inferno - wystarczy wiedzieć co się chce osiągnąć (wszystko to nie odpowiedź :D) i do tego dążyć.

@gracz_155

A niech tak zabezpieczają, byleby im infrastruktura nie nawalała. A jak nawala niech mają takich specy od sprzętu/serwerów/itd. żeby byli to w stanie naprawić w krótkim okresie czasu.


Póki co (pomijając fakt że hype był olbrzymi i d3 to gra co najmniej bardzo dobra) wychodzi na to że zabezpieczenia jak najbardziej się sprawdziły, bo nie pamiętam kiedy ostatni raz tak zapowiadana gra (PC exclusive) cieszyła się taką sprzedażą.

@Braveheart

A po co dopłacać? Koledze coś takiego wypadło, a nim dojdziesz do etapu że będziesz potrzebował broni z 1,2k dpsu to minie chwila czasu. A to że będziesz potrzebował to wcale nie znaczy że musisz kupić na aukcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest z tymi serwerami? Nie dość że wyłączają je codziennie to tym razem na 4 GODZINY??!
Pytanie do tych co grają w WoW - czy to normalne czy to tylko tymczasowo Blizz nie wyrabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 04:52, Karharot napisał:

Co jest z tymi serwerami? Nie dość że wyłączają je codziennie to tym razem na 4 GODZINY??!

Wprowadzają RMAH chyba.

Dnia 15.06.2012 o 04:52, Karharot napisał:

Pytanie do tych co grają w WoW - czy to normalne czy to tylko tymczasowo Blizz nie wyrabia?

Raz w tygodniu bodaj w środku nocki ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 05:04, ziptofaf napisał:

Raz w tygodniu bodaj w środku nocki ^_^

Czyli akurat wtedy kiedy mi się najlepiej g4ra :/ A niech ich szlag trafi.
No nic, dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, otworzyli wreszcie nowe AH ^_^ Tylko te ceny z kosmosu nie napawają optymizmem ^_^ Ciekawe za ile opchnę (taaaak, 250 Euro za broń....JASNE) 20 milionów złota XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się