Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2012 o 22:11, ziptofaf napisał:

http://code.google.com/p/winauth/ - prezent, authentificator na PC. Za darmo ^_^


Sprawdzone to? Można temu zaufać? Bo rozumiem, że jeżeli ktoś nie ma nowego telefonu, to skazany byłby na ten breloczek? Czy jest jeszcze inna opcja, żeby udostępnić walutowy dom aukcyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do walutowego domu aukcyjnego NIE POTRZEBA Authenticatora jeśli używa się PayPala jako metody płatności.
Starcza tylko alerty sms które działają na każdym telefonie co potrafi smsa wysłać i odebrać =P

Ludzie czytajcie ten regulamin RMAH tak dla odmiany zamiast w koło Macieju pytać o jedno i to samo.. jak dzieci we mgle, a tam pisze wszystko jak byk czarno na białym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 10:57, Reinvented napisał:

@Braveheart
Artur może jakiś Guide dot. ukrytego poziomu powinien zostać dopisany do pierwszego postu?
:>
Ew. Mogę napisać i podkleisz (Jeśli nie masz czasu oczywiście, wiem że farmisz piksele
w D3) :D

To napisz jakiegoś sensowniejszego posta dotyczącego secret levelu [co i jak] by był jasny i przejrzysty [jesli Ci się chce]
A odpowiednie służby już się tym zajmą :P.

PS:
Tak.. nie mylisz się farmie piksele w D3 i pikselowe złoto :D


EDIT:
W sumie nie trzba nawet pisać posta
Wystarczy to podlinkować :)
http://www.gram.pl/news_8APiHu60_Diablo_III_Krow_nie_ma_ale_i_tak_jest_zaje_kolorowo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 16:04, Pietro87 napisał:

Ludzie czytajcie ten regulamin RMAH tak dla odmiany zamiast w koło Macieju pytać o jedno
i to samo.. jak dzieci we mgle, a tam pisze wszystko jak byk czarno na białym...

Ludziom czytać się nie chce... xD Ludzie wolą streszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłem konto na battlenet z myślą że bedzie już dostepny bezpłatny starter Diablo.
Niestety nic narazie nie ma.Czy ktoś wie już coś na ten temat?.Chcę grac na laptopie i nie odważę się kupić gry bez sprawdzenia czy da się u mnie grac.Mam też prośbę do osób które mają jeszcze dostępne klucze do startera o ewentualne przesłanie na mój email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz tutaj o farmieniu w jakichś konkretnych lokacjach czy po prostu quest po quescie :P? Bo ja w 5 min to maksymalnie w 2 akcie 10 k zarobilem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 19:36, Pietro87 napisał:

Mówię tu o farmieniu w konkretnych miejscach i w konkretnym ekwipunku z mf + gf.


Hyyym. No to ja się nie dziwie co mi tak słabo dropi :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 18:16, darekdarecky napisał:

Założyłem konto na battlenet z myślą że bedzie już dostepny bezpłatny starter Diablo.
Niestety nic narazie nie ma.Czy ktoś wie już coś na ten temat?.Chcę grac na laptopie
i nie odważę się kupić gry bez sprawdzenia czy da się u mnie grac.Mam też prośbę do osób
które mają jeszcze dostępne klucze do startera o ewentualne przesłanie na mój email.


Mam nadzieję, że na tym laptopie masz spację, bo niestety póki co mocno w to wątpię. :( Po napisaniu zdania postaw jeden znak, a nie dwa różne, a po tym znaku postaw spację i dopiero zacznij następne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2012 o 19:12, KrzysztofT napisał:

Dnia 16.06.2012 o 19:12, KrzysztofT napisał:

Sam mam k. internetową w tym banku, która jest powiązana z pp i nie mam żadnych problemów.


założylem wlasnie konto internetowe w tym banku i dostalem ta karte i musialem wplacic 10zł aby paypal pobral 6,50 zł i musze 2-3 dni czekac na jakis kod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tym jak wystawiam przedmiot to prosi o wyslanie jakiegos kodu bezpieczenistwa? jaki kod?

aha juz mam na telefon przyszlo z duzym opoznieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 10:34, davis87 napisał:

założylem wlasnie konto internetowe w tym banku i dostalem ta karte i musialem wplacic
10zł aby paypal pobral 6,50 zł i musze 2-3 dni czekac na jakis kod



Bo pp przy rejestracji nowej karty pobiera z niej 6.5zł (a raczej blokuje na niej) do czasu weryfikacji, czyli kiedy wklepiesz swój kod autoryzacyjny, który dostałeś (a raczej dostaniesz) w polu "historia transakcji" - wtedy to 6.5zł zostanie ci oddane. Będzie to wyglądać tak jak na obrazku (ta pierwsza zamazana sekcja od lewej to będzie kod).

20120619104918

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się