Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Karta wypukła imienna ?
Na koncie do którego przypisana jest karta [koncie bankowym w Alior] są środki ?

Moje MC przypisała się do PP bez najmniejszego zgrzytu [mam wypukłą, imienną z systemem płatności bezdotykowej paypass].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że się da grać barbem, skro w tylko jeden okreslony sposób (ok, dwa - bo jest jeszcze wariacja na temat range - ale to wymaga sprzętu z AH...), czyli jako tank/kiter. Jakbym chciał tak grać, to siedziałbym sobie dalej w WoW. Naprawdę, barb jest totalnie zrąbaną klasą. Nie dość, że musi iść w totalną defensywę (chyba że ma sprzęt za grube miliony, wtedy może sobie pozwolić na ciut więcej), to w większości przypadków korzysta się z tego samego defensywnego buildu i... w ogóle nie korzysta z furii.
Nie pojmuję, jak klasa która na Inferno w 90% przypadków w ogóle nie wykorzstuje swojego podstawego surowca może być przez ludzi uważana za grywalną... To jest tak poważny bląd w design, że trudno go ogarnąć umysłem (i m.in. za to D3 powinno być totalnie zjechane w recenzjach, a nie za RMAh czy serwery, które nie działaly 2 dni, bo to była sprawa tymczasowa, a złego designu klasy niestety nie naprawią w pare dni, a wszystko wskazuje na to że ani nawet miesięcy). Może jutro się coś zmieni, ale wcale nie będzie to wynikało z tego, że barb czy dh nagle ma więcej przydatnych umiejętności, tylko po prostu będą mogli pozwolić sobie na większą "ekstrawagancję".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 17:32, Meketh napisał:

Chodzi ci o drugi akt? Jeżeli tak to jubiler powinnien być obok punktu nawigacyjnego.


Jest tam po nim ślad, ale nie ma go... Widać zniknął jak napisał Dante. Może się pojawi potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 20:17, BoloMaster napisał:

Karta imienna, środki na koncie są ale nie coś tej karty nie chce zaakceptować:(



A w jakim banku? maestro? bo taka nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2012 o 21:12, Kapas napisał:

A w jakim banku? maestro? bo taka nie przejdzie.



Przecież napisał jak byk MasterCard w Aliorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 21:14, Pietro87 napisał:

Przecież napisał jak byk MasterCard w Aliorze.


A nie doczytałem. Swoją drogą to faktycznie to maestro jest słabe :/

Skoro jutro jest patch to może wejdę sobie w końcu do gry... połowa 2 aktu na koszmarze dopiero trzeba nadrobić zaległości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 19:38, Pietro87 napisał:

A tam - inferno, przereklamowane xP

Yeaaah Right xDD

Dnia 19.06.2012 o 19:38, Pietro87 napisał:

Wczoraj zrobiłem solo Azmodana [tak tak - wiemy wszyscy, że zrobienie boss killa to nie
jest wyczyn bo elity sa trudniejsze, ja się z tym zgadzam, zawsze się zgadzałem - nie
mniej te elity tez da się ubijać, trzeba się tylko nabiegać... dużo nabiegać xD]

Run Forrest Run a i stapianie. Plaga czy inne mortary można znieść xD
Ale ogólnie i tak mnie to w****ia ....Kiedyś się bało głowbych bossów aktowych teraz się trzeba "bać" zwykłych wykoksanych mobów -.-

Dnia 19.06.2012 o 19:38, Pietro87 napisał:

Sam Diablo kill był bardzo rajcowny, sporo biegania, sporo kiteu, sporo dobrego micro
:) [chyba nawet Artur przyzna, że jak w fazie cieni daliśmy ciała i zostałem sam na placu
boju z 15% hp to fakt, że dałem rade wszystkich chłopaków postawić na nogi był piękny
xD]
Od groma zabawy, satysfakcja z aczika i jak by nie patrzeć zrobienia tego co w tej grze
jest do zrobienia.

Całkowity spontan kill Diablo Inferno xD. Pojawiło się dwóch znajomków w miarę ogarniętych w swych rolach i jakoś daliśmy rade.
Emocji co nie miara, aż się spociłem xD
Mało tego.. On padł za pierwszym podejściem. Life mu jakoś leciał powoli ale leciał. A co do krainy Cienie wspomnianej przez Ciebie.. hahah kurde miał juz tak mało lifea a wszyscy prócz Ciebie padli... To się aż za głowę złapałem. Nie wiem jakim cudem laki bastardzie xD ale żeś kogoś podniósł z gleby i nadzieja powróciła.
Ginąć się ginęło ale kurde.... mimo iż każdy z nas zdechł pare razy to jednak tych pierwszych uszkodzeń na żółto nie miałem =)
Teraz trzeba jakoś Azmodrania przejść by miec all bosów.. no i cały 3 akt normalnie :P

Dnia 19.06.2012 o 19:38, Pietro87 napisał:

Tak więc bez przesady - da się to inferno robić, dodatkowo jeszcze będą je teraz nerfić
więc nie wariujcie.

Ciekaw jestem jak oni to znerią. Swoją drogą może i dobrze, bo wzrośnie nam szansa na hasanie po dalszych etepach gry co owocowac będzie mogło w większe szanse na jakiś lepszy drop.

Dnia 19.06.2012 o 19:38, Pietro87 napisał:

Nie gram tez po 24/7, grywam w weekendy, wielu gramowiczów to doskonale widzi [Chociażby
Artur czy Arande - maja mnie w FL i widują zapewne tylko wieczorami weekendowo,

A no, to fakt :P
Ogólnie to na koniec sobie zrobiłem screena na pamiątkę a co! :D
Diablo dropem nie zaszalał ale to chyba nie było najważniejsze.
Z innej beczki.
Ta gra chyba czasem jak chce to potrafi.
Wczoraj podczas jednej gry aż 2 legendary. Bez rewelacji ale jednak fakt dropu jest.
Nie sa to jakies mega koks itemy jednak na AH już leżą.. legendary zawsze ktoś kupuje chyba tylko dla samego posiadania ich XD

Pozdrawiam.

20120619211430

20120619211753

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 21:18, Braveheart napisał:

Wczoraj podczas jednej gry aż 2 legendary. Bez rewelacji ale jednak fakt dropu jest.


Shield jest dobry, chociaż skin jest blee. A wygląd dla mnie wiele znaczy :D
Nie liczą się statystyki posiadanego Legendara, tylko to że coś w końcu zaczeło dropić.

Dnia 19.06.2012 o 21:18, Braveheart napisał:

legendary zawsze ktoś kupuje
chyba tylko dla samego posiadania ich XD


O to dokładnie tak jak ja. HaHa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 21:44, Reinvented napisał:

Shield jest dobry, chociaż skin jest blee. A wygląd dla mnie wiele znaczy :D
Nie liczą się statystyki posiadanego Legendara, tylko to że coś w końcu zaczeło dropić.


Shield jest dobry do jutra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 21:56, Steelshadow napisał:

Shield jest dobry do jutra:D


Racja, ciekawe czy ceny mocno podskoczą po update do 1.03. Bo co się tyczy aktualnych cen, zauważyłem że poszły mocno w dół, i dobre itemki można wychaczyć za bezcen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 21:44, Reinvented napisał:

Shield jest dobry, chociaż skin jest blee. A wygląd dla mnie wiele znaczy :D
Nie liczą się statystyki posiadanego Legendara, tylko to że coś w końcu zaczeło dropić.

Drop, dropem Ale staty tych legendarów mogły być lepsze :D

Dnia 19.06.2012 o 21:44, Reinvented napisał:

O to dokładnie tak jak ja. HaHa :D

Miałem na myśli to, że Legendary zawsze schodzą... nawet jak są do bani...
Ich magia polega chyba na byciu legendarem dlatego schodzą. x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2012 o 21:18, Braveheart napisał:

A co do krainy Cienie wspomnianej przez Ciebie.. hahah kurde miał juz tak mało lifea
a wszyscy prócz Ciebie padli... To się aż za głowę złapałem. Nie wiem jakim cudem laki
bastardzie xD ale żeś kogoś podniósł z gleby i nadzieja powróciła.


Jakoś tak w padliście daleko od siebie i postawiłem wszystkich 3ech xD
Pierw bodajże Kernasa, on poszedł kiteowac bossa z miejsca [chyba złapał instynktownie co najlepiej zrobić] potem bodajże jimmiego i na końcu doteleportowałem się do ciebie w dół mapy xD
Ale sam miałem w tej fazie wyższe tętno, bo to była sytuacja jak piszesz - już tak blisko i nagle małe potknięcie i dupa zbita, uparłem się, że nie ma szans, robimy to i koniec - musiało się udać :)

Dnia 19.06.2012 o 21:18, Braveheart napisał:

Ginąć się ginęło ale kurde.... mimo iż każdy z nas zdechł pare razy to jednak tych pierwszych
uszkodzeń na żółto nie miałem =)


No ja padłem bodajże 3 razy jak pamiętam.
Swoją drogą pamiętasz finisz xD ?\
Jak się wyślizgałem z instant killa na klatkach. Bo zauważyłem, ze ta menda po złapaniu nas w te swoje pułapki na ziemi nie zabija nas tylko ściąga hp do 1%, jak to zauważyłem to złapany w taka waliłem jak oszalały w skrót do DSa jak tylko mnie stawiał to DS i dzida teleportem pod fontannę [nota bene jak ktoś nie wiedział - to już wie jak się z takiej sytuacji wywinąć]


No i zdecydowanie - piękne podejście, kill za 1szym razem. Jasne może to nie jest wyzwanie jakieś mega, ale zabawy było od pyty i takie wypady sie pamięta, bo było w nich sporo spoko sytuacji [vide ten mój shadow realm rajd na wskrzeszanie, czy jak kernas zastunował bossa który miał nas na widelcu na 5-10% hp, czy jimmy co podniósł mnie i ciebie stojąc na serenity i dając się potem przez to podnoszenie wpakować w trapa =P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 21:46, BoloMaster napisał:

hmm, nie wiem xD po czym je można rozróżnić?



Karta płaska ma wszystkie dane wydrukowane na sobie przeważnie w formie grafiki [nadruku] sporadycznie w formie wklęsłego wydruku [jak "wybite" litery, cyfry itp]
Imienna wypukła ma przeważnie zawsze informacje nadrukowane jako wypukły format tekstu [możesz "poczuć" wypukłe jak naklejone litery, cyfry]

Tak najprościej wizualnie to opisać [choć są tez imienne wypukłe karty które druk mają wybity metodą "wklęsłą"]

Ewentualnie wklej zdjęcie karty tylko zamaluj na niej na owym zdjęciu wszystkie dane prócz swojego imienia, wtedy będę na 100% mógł ci powiedzieć jaka to jest karta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już się zastanawiałem czy starać się o kupno D3 bo ostatnio czytałem tylko o kartach płatniczych, handlowaniu itemami itp.
Widzę, że czasami jeszcze w tym wszystkim się jeszcze gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 22:59, Bongo777 napisał:

Gdzie zakupić schmaty kowalskie, bez tego nie można rozwinąć kowalstwa na maksa?


Znajdziesz je na koszmarze z mobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 22:59, Bongo777 napisał:

Gdzie zakupić schmaty kowalskie, bez tego nie można rozwinąć kowalstwa na maksa?

aby rozwinąć kowala na max potrzebujesz
kart kowalstwa -lecą na koszmarze potrzebujesz łącznie 50 sztuk
ksiąg kowalstwa - na piekle 50 stuk
i ksiąg tajemnic - na infernie 35 sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się