Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2012 o 15:16, Pietro87 napisał:

P.S.
Jak ktoś zainteresowany to mam bardzo fajny source dla wizza na sprzedaż :)


Jaki? Najlepiej zrób screena i daj w załączniku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 18:46, ziptofaf napisał:

Nie rozumiem co masz na myśli przez bug. Oczywistym jest że łuk z 965 obrażeń da więcej
obrażeń niż taki z 854.


Przyjrzyj sie ponownie, +76 witalnosci nie daje 315 zycia, a luk 965 nie odejmuje 1637 dmg od luku 854

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg,byłem dzisiaj w Saturnie i zobaczyłem półki pełne Diablo III. Chyba z 50 sztuk. Aż sam byłem zdziwiony...

...ceną. 220 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 23:12, tosz napisał:

czy kupowanie złota do gry na allegro jest legalne ?

Nie, kupowanie czegokolwiek z gry za prawdziwe pieniądze poza RMAH grozi banem (o ile wykryją, co jest raczej znikome przy czymś tak małym jak ''domowy'' handel na allegro).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 23:32, Nivrax napisał:

> czy kupowanie złota do gry na allegro jest legalne ?
Nie, kupowanie czegokolwiek z gry za prawdziwe pieniądze poza RMAH grozi banem (o ile
wykryją, co jest raczej znikome przy czymś tak małym jak ''domowy'' handel na allegro).


Nie ma opcji aby mu udowodnili ze kupił golda a nie dostał np. od znajomego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 23:50, gracz_155 napisał:

> > czy kupowanie złota do gry na allegro jest legalne ?
> Nie, kupowanie czegokolwiek z gry za prawdziwe pieniądze poza RMAH grozi banem (o
ile
> wykryją, co jest raczej znikome przy czymś tak małym jak ''domowy'' handel na allegro).


Nie ma opcji aby mu udowodnili ze kupił golda a nie dostał np. od znajomego

Wystarczy że sprawdzą czy wykonał dużo takich transakcji, bądź jakiś anonim zgłosi go za sprzedawanie golda i po transakcjach dotrą do nabywców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 13:09, ziptofaf napisał:

Warden i Butcher runy 10x dziennie...

Warden i butcher hehe już mi całkowicie obrzydło tam śmiganie, [latałem ostro przed nerfem i ponerfie] choć łatwo jest jednak za dużo razy już tą rzeźnicka mordę oglądałem :D

Dnia 26.06.2012 o 13:09, ziptofaf napisał:

albo full gold find i lecimy na nightmare, można
robić po 500-600k golda na godzinę.

hmmmm 500k-600k już brzmi nieco lepiej ^^.
Sam tak śmigałes ? Cydea, Azmo ?... ile na ciuchach GFa masz jak sie ubierzesz ? / ubierałeś ?
Ja mma skromne 214% teraz z 5x buffem. Dupska to nie urywa ale na takim hellu w tą godzinę 130k idzie wyciągnąć po runie na Cydkę i Azmo

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 22:23, lRayl napisał:

Dobra. Czy za 600k coś kupię dla DH czy nie?

Zależy na jakim poziomie gearu Ci zależy.
Jeżeli interesuje Cię coś więcej niż Akt1 / męczenie się z Akt2, to liczyłbym na wydatek rzędu 2-3 milionów... na slot.

Sam próbuję się ubrać na trzeci akt i upgrady zaczynają się od około 3-5 milinów za przedmiot. Co prawda jest sporo aukcji bez b/o, i teoretycznie byłoby można wyrwać przedmioty za trochę mniej, ale nie mam tyle czasu i cierpliwości, aby spędzać przy AH całe dnie.

A co do farmy - ja czyszczę Akt1. Jeden run zajmuje 50-70minut i wskakuje około 200k z dropów plus 5-6 bagów przedmiotów. Wolę to od farmienia koszmaru - ciekawiej plus szansa na użyteczne dropy ($$ lub coś dla mnie/znajomych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 22:29, bobobo napisał:

Omg,byłem dzisiaj w Saturnie i zobaczyłem półki pełne Diablo III. Chyba z 50 sztuk. Aż
sam byłem zdziwiony...

...ceną. 220 zł...


tzn że co dzisiaj wracam po robocie i ... error 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AS:
-Bronie
-Amulet
-Gloves
-Rings
-Off-Hand
Crit chance:
-Off-Hand
-Amulet
-Bracers
-Gloves
-Helm
-Rings

Czy są jeszcze inne przedmioty które zapewniają AS lub Crit dmg ? Te które wymieniłem mają te statystyki w filtrze wyszukiwanie ale obiło mi się o uczy, że inne itemy, niewymienione tu też posiadają as lub cirt. Prosiłbym o wypowiedź osób obeznanych w tym temacie.

Jeszcze jedno pytanie. Po ile minimalnie kupować itemy by być odpowiednio wyposażony na Akty wyższe niż 2 na inferno? 1kk za jeden jest odpowiedni na początek ? Na razie nie stać mnie na wydatek rzędu +10kk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2012 o 12:24, Kermit napisał:

Który współczynnik do broni lepszy:
"Kradzież życia" czy "Punkty życia przy trafieniu" ?

Zależy od ilości. Musiałbyś konkretne wartości porównać i policzyć ile by Ci to dawało HPS.

Pamiętaj, że Life Steal jest zredukowany o 80% na Inferno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie LOH [life on hit - punkty życia za trafienie]
Od następnego patcha zapewne LF [Life Steal - Kradzież Życia] :)
Już większość noobów która nie ogarnia mechaniki i nie umie sobie buildu ułożyć zrobiła kolejny care-bear-cry-storm na oficjalnym forum jak to LOH jest przepakowany [swoją droga walę pokłon przed wszystkimi co tam tak płakali, zwłaszcza, że prawie każdy "zrozpaczony" to user DH, ciekawe kto wam barany będzie potem tankował w aktach 3-4 :)]
Ziptofaf tu raz napisał, że w sumie gdyby ktoś miał ubber gear to nawet jeśli ma zupełnie zerowe umiejętności i tak by dał radę na inferno... no niestety byleś pan w błędzie xD
Mam w FL kilku znajomych co kupili gear na RMAH [i to nie jakiś kulawy, co prawda przepłacony bo po 150-250 euro sztuka, gdzie raczej żaden item w grze nie jest jak dla mnie wart nawet 100 euro], taki DH z 70k hp, 76k dpsu [bodajże z tymi przekłamującymi pasywkami na sharpa ma jakieś 120k jak pamiętam] i prawie 3.5k hp regenu nie umie ogarnąć... aktu 2.
Tak więc jednak się pomyliłeś =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2012 o 12:35, Mange napisał:

Czy są jeszcze inne przedmioty które zapewniają AS lub Crit dmg ? Te które wymieniłem
mają te statystyki w filtrze wyszukiwanie ale obiło mi się o uczy, że inne itemy, niewymienione
tu też posiadają as lub cirt. Prosiłbym o wypowiedź osób obeznanych w tym temacie.


To tak jak z move spd, np regularne spodnie nigdy nie będą miały tej staty, ale już niektóre legendarki/setówki tak.
Tu tak samo, poszukaj sobie po legendarnych gratach [ale znalezienie dobrej legendarki w dobrej cenie graniczy z cudem, bo albo kupisz crap, albo jak już znajdziesz coś dobrego to będzie miało kosmiczne ceny]

Dnia 28.06.2012 o 12:35, Mange napisał:

Jeszcze jedno pytanie. Po ile minimalnie kupować itemy by być odpowiednio wyposażony
na Akty wyższe niż 2 na inferno? 1kk za jeden jest odpowiedni na początek ? Na razie
nie stać mnie na wydatek rzędu +10kk.



No na taki tok myślowy to chyba tylko legendarnego facepalma ze Star Treka można by wkleić xD
To ty chcesz itemy po cenie kupować ? Na zasadzie że jak drogie to pewnie dobre ?
Dam ci przykład - source dla wizarda taki z 100-350 dmg i statami int/vit na poziomie 80-120 kosztuje przeważnie na RMAH około 15-35 euro [zależy jakie jeszcze ma dodatkowe staty], an Gold AH takie chodzą od 5 do 30kk [znów zaleznie jakie mają dodatkowe staty]..
Mój source ma 90-350dmg, 80-90 int/vit/dex/str, 9% life bonus, 1.5% slow chance.
Kupiłem go za całe... 485k.
To co jest drogie - owszem czasem jest dobre, ale kupowanie itemów po 1kk na zasadzie "a drogie to pewnie zajedwabiste".
Chyba, że kompletnie źle cię zrozumiałem, wtedy powyższe nie tyczy się twojej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się