Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Zwiększona szybkość ataku na broniach nie jest bonusową statystyką. Jest ona już wliczona w szybkość (i DPS) broni, tak samo jak +Minimalne/Maksymalne obrażenia.

Wydaje mi się, że jedynymi wyjątkami od tej reguły są legendarne przedmioty. Taki Attack Speed można znaleźć również na czapkach (Andariel) i karawaszach (Lucani). Pewnie są inne tego typu itemki.

A co do przedmiotów: po prostu szukaj konkretne ilości statów i patrz na ceny. Tylko nie wpisuj ceny w B/O, bo aukcje bez niego się nie pojawią, a często można znaleźć coś ciekawego (o ile będziesz miał czas na pilnowanie przedmiotu w ciągu ostatnich ~5 minut aukcji). No i nie zapomnij ustawić sortowania po B/O rosnąco. Przydaje się też przejrzenie całej listy, lub większej części. Często ludzie wystawiają astronomiczne ceny Buyout'ów, ale już Bidy niskie. Czasami trafiają się naprawdę dobre przedmioty, które normalnie by się przegapiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2012 o 12:51, Pietro87 napisał:

To ty chcesz itemy po cenie kupować ? Na zasadzie że jak drogie to pewnie dobre ? /.../
To co jest drogie - owszem czasem jest dobre, ale kupowanie itemów po 1kk na zasadzie
"a drogie to pewnie zajedwabiste".
Chyba, że kompletnie źle cię zrozumiałem, wtedy powyższe nie tyczy się twojej osoby.

Źle się wyraziłem. Wcale nie myślę, że dobre itemy są tylko za grubą kase i miliony złota. Sam wczoraj wyrwałem dobry item za 300k. Mimo to za 200k nie ubiorę się by czyścić inferno na poziomie zadowalającym mnie. Więc podałem jakies odniesienie od którego warto szukać itemów które zwiększą DPS o spore wartości. Daleko mi od myślenia cena=jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2012 o 13:01, Mange napisał:

Źle się wyraziłem. Wcale nie myślę, że dobre itemy są tylko za grubą kase i miliony złota.
Sam wczoraj wyrwałem dobry item za 300k. Mimo to za 200k nie ubiorę się by czyścić inferno
na poziomie zadowalającym mnie. Więc podałem jakies odniesienie od którego warto szukać
itemów które zwiększą DPS o spore wartości. Daleko mi od myślenia cena=jakość.



No dlatego wolałem się upewnić [zapobiegawczo rzucając przykładem, że cena =/= jakość w wypadku D3 :)].
Bo o ile kojarzę cię tu z tematu jako osobę która pojmuje co i jak, o tyle widywałem juz różnych osobników co to kupują np itemy z rmah po 250 euro nie patrząc nawet na staty, tudzież kupują właśnie w gold ah crap po 1-5kk bo tez wierzą, że to te najlepsze itemasy =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2012 o 13:59, Dereel napisał:

przy instalacji gry już jakieś dobre 40min mam aktualizacje plików.. coś jest nie teges
? czy to norma ?

tak. U mnie instalacja trwała ponad godzinę. Trzeba się uzbroić w cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Na załączonym obrazku Cain po jego własnej śmierci. Dobrze się trzyma ;)
(Chwilę po tym jak Mahda go zabiła zobaczyłem skubanego zmartwychwstańca zaciętego przy własnym domu. Uwięziona dusza?)

20120628181509

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2012 o 18:23, Kopiec napisał:

Każdy ma tego buga po przedostatnim patchu.

Toś mnie zdołował. A myślałem, że coś nietypowego mi się przytrafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahahaha, chyba sobie jaja robią.

Teraz:
Act1 : Act3
1 : 4
25% lootu w akcie 1 w porównianiu do trzeciego
Po zmianie
3 : 10
30% lootu w akcie 1 w porównianiu do trzeciego

Mnie nie przeszkadza farmienie dalej w I, ale głównym problem było to, że robienie dalszych aktów się nie opłacało czasowo, teraz tym bardziej, chyba że masz maszynę ~100k dps, która nie ginie od niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy akty 2-3 sa o wiele trudniejsze do farmienia od aktu pierwszego? inferno ofc.
szczegolnie interesuje mnie akt 3 bo w pierwszym jednak drop czasem potrafi zdolowac.

jeszcze sprawa z gold find. z 5 stackami mam ok. 300%. jak i gdzie najlepiej farmic by byc najbardziej efektywnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2012 o 19:50, Mange napisał:

Czy akty 2-3 sa o wiele trudniejsze do farmienia od aktu pierwszego? inferno ofc.
szczegolnie interesuje mnie akt 3 bo w pierwszym jednak drop czasem potrafi zdolowac.

Różnica jest ogromna.

Głównym problemem drugiego aktu są upierdliwe typy mobów - niewidzialne węże, ważki/osy (czy co to tam jest), rekiny piaskowe, czy też te skrzaty rzucające bombami zza ekranu, to pierwsze rzeczy, które przychodzą na myśl. I to wszystko one shotuje (lub zjada ogromną część HP) zanim się zorientujesz co Cię ugryzło / możesz to bić.

Akt3 jest już ciekawszy jeżeli chodzi o typy mobów - po prostu HP/DMG mobów idzie na tyle dużo do góry, że trzeba być już naprawdę dobrze ubranym, aby farmienie miało sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2012 o 11:44, Zand79 napisał:

tzn że co dzisiaj wracam po robocie i ... error 37

Widzę, że ktoś tu K***a nie jest na bieząco. =.= Swego czasu dali path który zniwelował error 37... Już diablo cie po jajach nie kopnie gdyby był kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to blizz ma nowy obiekt do nerfów po tym vidzie xD

Swoją drogą zarzucają gościowi, że miał farta jak kupował itemy, że kupował takie gdzie ktoś ceny pomylił jak wystawiał etc... ja się pytam kogo to obchodzi ?
Facet pokazał, że można znaleźć i kupić gear za łącznie 200k i zaliczyć akt 2gi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2012 o 23:23, JackXPPL napisał:

LOL... Właśnie zarobiłem w D3 150zł w rmah. Kocham ta grę. :D Sory, wiem... Ale musiałem
się pochwalić. Nie wierzę.

nieźle bardzo nieźle ja zarobiłem 30 i cieszyłem się jak głupi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano widziałem jak Kripparrian kupił pełen ekwipunek dla Barba (i towarzysza) za 500k i potem ubił Rakanotha i Ghoma. Tej nocy planuje całe inferno wyczyścić z tym gearem, przy czym mówił, że będzie jeszcze polował na okazje na AH poza streamem (bo go ludzie zaczęli trollować i wykupywali wszystkie itemy, jakie chciał kupić :D), więc pewnie uda mu się zejść poniżej 500k. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się