Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Komentarz który mój kumpel znalazł odnośnie tego 200k vida:

"200k
na us aukcji

A fantastic challenge, a great video. But one does not simply beat a2 in Europe. The AH here is a barren wasteland, riddled with clueless noobs and overpriced stuff. Not with 2 milion gold could you do this.

widocznie tam nie ma tak sp---- cenowo debil"

Może coś w tym być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kur**... mam masakryczne problemy z netem od kilku dni, nie wiem czy zostanie to naprawione czy nie, ale...szczerze mowiac, licze by piraci w koncu zlamali ta gre by ludzie mogli spokojnie sobie pograc w singla. Ja nie moge nawet tego, kurna, nawet ani razu nie zagralem z nikim w tej grze :/ a jak mam pingi rzedy 2-3k to w singla zagrac nie moge "bo nie". FU Blizz.

EDIT: owszem, rozumiem, ze jest to tez zabezpieczenie przed piractwem... ale no bez jaj. I tak w koncu to obejda i zlamia i beda sie smiac w kulak. Do tego doswiadczenie zdobeda na przyszle gry od blizza/kogokolwiek. Glownie takie bezsensowne zabezpieczenia uderzaja w nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 00:06, Kryhuu napisał:

Komentarz który mój kumpel znalazł odnośnie tego 200k vida:

"200k
na us aukcji

A fantastic challenge, a great video. But one does not simply beat a2 in Europe. The
AH here is a barren wasteland, riddled with clueless noobs and overpriced stuff. Not
with 2 milion gold could you do this.

widocznie tam nie ma tak sp---- cenowo debil"

Może coś w tym być.


U nas też można spokojnie znaleźć dobre okazje. Ot, dla niektórych trawa jest zawsze bardziej zielona po drugiej stronie - czy to w życiu czy to w grze ;p

Dzisiaj zalogowałem się pierwszy raz od nerfu AS i to nic że straciłem 13k (czyli prawie 1/4) dpsu na moim WD, szybka wymiana 2 itemków i za 100k golda odzyskałem ponad 5k z tego. Da się? Da się ;D Pewnie za parę groszy (albo przeglądając wszystkie aukcje uważnie) mógłbym odrobić więcej ale nawet nie miałem czasu grać, tylko kupiłem ten sprzęt bo wydawało mi się że to niezła okazja ;3 Jak ktoś dobrze kombinuje to sobie zawsze w diablo poradzi, nawet z mocno ograniczonym budżetem.

@Ichvander

W większości miejsc w Polsce jest dostęp do internetu który nie będzie sprawiał żadnych problemów niezależnie od różnych czynników. Przemyśl zmianę dostawcy i problem rozwiązany. Zabezpieczenia doskonale się sprawdziły i D3 pobiło mnóstwo rekordów jeżeli idzie o sprzedaż itd. Oprócz tych kilku momentów gdy nie mogłem się zalogować (i tak, gdy z jakichś powodów mój net zmulił i nie mogłem grać/ czy po prostu akurat zginąłem) naprawdę nie mam im nic do zarzucenia w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 02:36, Ichvander napisał:

Kur**... mam masakryczne problemy z netem od kilku dni, nie wiem czy zostanie to naprawione


Rozumiem że naprawione po twojej stronie, bo z serwerami Blizzarda wszystko jest okej.

Dnia 29.06.2012 o 02:36, Ichvander napisał:

czy nie, ale...szczerze mowiac, licze by piraci w koncu zlamali ta gre by ludzie mogli
spokojnie sobie pograc w singla.


Czy ty aby przypadkiem nie wspierasz piractwa? Oni pracowali nad tą grą, mają pieniądze na jedzenie, dom czy inne artykuły dnia codziennego niezbędne do życia, wspierając piractwo, pozbawiasz ludzi pracy.

a nie moge nawet tego, kurna, nawet ani razu nie zagralem

Dnia 29.06.2012 o 02:36, Ichvander napisał:

z nikim w tej grze :/ a jak mam pingi rzedy 2-3k to w singla zagrac nie moge "bo nie".


Nie Blizz, Nie Blizz . Tylko po prostu zmień swoje łącze internetowe, pewnie jedziesz na jakiejś marnej radiówce i starasz się zganić na Blizzarda (Choć, pierwszy raz w tym wątku pojawił się problem z tak dużym pingiem)

Dnia 29.06.2012 o 02:36, Ichvander napisał:


EDIT: owszem, rozumiem, ze jest to tez zabezpieczenie przed piractwem... ale no bez jaj.
I tak w koncu to obejda i zlamia i beda sie smiac w kulak. Do tego doswiadczenie zdobeda
na przyszle gry od blizza/kogokolwiek. Glownie takie bezsensowne zabezpieczenia uderzaja
w nas.


Takie bezsensowne twoim zdaniem zabezpieczenia pozwalają pracownikom Blizzarda nadal pracować i zarabiać pieniądze na utrzymanie rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 08:16, Reinvented napisał:

Czy ty aby przypadkiem nie wspierasz piractwa? Oni pracowali nad tą grą, mają pieniądze
na jedzenie, dom czy inne artykuły dnia codziennego niezbędne do życia, wspierając piractwo,
pozbawiasz ludzi pracy.

Ja osobiście nie widzę absolutnie niczego złego w piraceniu/crackowaniu gier, za które zapłaciłeś. Chociaż po tym, jak umarło zabezpieczenie z wymaganą płytą w napędzie, staje się to coraz mniej potrzebne. Jedyne co traci na tym Blizz, to ''możliwe'' zarobki z RMAH, a i to zakładając, że ktoś taki będzie chciał go używać, w zamian nie musi utrzymywać gier z jednego konta na ich serwerach. A dana osoba traci w ten sposób możliwość kupna i sprzedaży itemów na AH i zapewne balans gry (jeżeli faktycznie będą potrzebne stawiane osobno serwery).

Ja problemów z pingiem nigdy nie miałem, prócz launch day, ale to nie znaczy, że nieistnieją. Jak jesteś np. w Anglii na Virgin, to masz przekichane z wysokim pingiem i ciągłymi DC w WoWie, i jakoś obie strony nie potrafią się dogadać jak poprawić sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 08:48, Zand79 napisał:


Widzę, że ktoś tu (K***a to ju ż sobie daruję) nie wie co to sarkazm. Pozdrawiam


Proszę nie przeklinać, to forum a nie boisko mój drogi. :)

Na przyszłość:



@Nivrax

Dnia 29.06.2012 o 08:48, Zand79 napisał:

Jak jesteś np. w Anglii na Virgin, to masz przekichane z wysokim pingiem i ciągłymi DC w WoWie, i jakoś obie > strony nie potrafią się dogadać jak poprawić sytuację.


A zatem powinniśmy się cieszyć że mieszkamy w Polsce, i mamy dostatecznie dobre łącza internetowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 08:48, Zand79 napisał:

Widzę, że ktoś tu (K***a to ju ż sobie daruję) nie wie co to sarkazm. Pozdrawiam

taaaaaaaa..nałjatwiej teraz wszystko podpiąć pod sarkazm... jednak z tym errorem to ci mój drogi nie wyszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra ja wiem swoje ty swoje. Moja przewaga jest taka, że to ja pisałem i tylko ja wiem jaka była intencja (i ile czasu podziwiałem na ekranie informacje o 37). Tym samym kończe ten offtop
PS a swoją droga to co wy z tym "mój drogi"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 11:16, Paweuu napisał:

mamy już hotfix z dropem na europie?

No chyba jednak nie... xD
Aczkolwiek wczoraj w zakładce Breaking News było jakieś info, że niby serwery o 5 mają wyłączyć czy coś w tym stylu
Odpalam dziś launchera a tu ani aktualizacji ani jakichkolwiek najnowszych newsów

Pozdrawiam.

20120629113921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 12:21, Arande napisał:

> mamy już hotfix z dropem na europie?

Tak, mamy, od jakiejś 5 rano.

I żadnego patcha nie dali do tego ?. Czy to po prostu zmiany od nich z serwów pochodzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 12:36, Braveheart napisał:

I żadnego patcha nie dali do tego ?. Czy to po prostu zmiany od nich z serwów pochodzą
?

Nie ma patcha. Dlatego to się nazywa "hotfix".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 11:39, Braveheart napisał:

Aczkolwiek wczoraj w zakładce Breaking News było jakieś info, że niby serwery o 5 mają
wyłączyć czy coś w tym stylu
Odpalam dziś launchera a tu ani aktualizacji ani jakichkolwiek najnowszych newsów


Poprawki te to aktualizacje, które wprowadzamy po naszej stronie i które nie wymagają pobierania nowej łatki. Niektóre z wymienionych poprawek są dostępne natychmiast po zaimplementowaniu, a inne mogą wymagać ponownego uruchomienia serwerów. Zaznaczamy, że niektóre problemy nie mogą zostać naprawione bez odpowiedniej aktualizacji po stronie klienta. Będziemy informować o kolejnych poprawkach w miarę ich wprowadzania.

Żródło:

Spoiler

diablo3.net.pl



A więc, nie sądzę aby były jakieś update :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się