Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Mam pytanko. Jestem nowym graczem Diablo ;) Lootnąłem dwa złote itemy i chciałbym je sprzedać w domu aukcjynym. Czy jest jakiś cennik gdzieś podany w internecie np. dzięki któremu to mógłbym się sugerować co do cen ? Ponieważ nie wiem co jest ile warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 13:10, Chlorofil napisał:

Mam pytanko. Jestem nowym graczem Diablo ;) Lootnąłem dwa złote itemy i chciałbym je
sprzedać w domu aukcjynym. Czy jest jakiś cennik gdzieś podany w internecie np. dzięki
któremu to mógłbym się sugerować co do cen ? Ponieważ nie wiem co jest ile warte.

Wszystko zależy od statystyk jakie dany item posiada i od lvla. Praktycznie wszystkie poniżej 60 bez sensu wystawiać za astronomiczne wartości. Daj screeny to będzie łatwiej ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 13:12, Mange napisał:

Wszystko zależy od statystyk jakie dany item posiada i od lvla. Praktycznie wszystkie
poniżej 60 bez sensu wystawiać za astronomiczne wartości. Daj screeny to będzie łatwiej
ocenić.


Nie wiem czy jest sens nawet to tutaj pokazywać bo wylotowałem to pokonując Króla Szkieletów i Królową Pajkąków na normalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2012 o 13:16, Chlorofil napisał:

Nie wiem czy jest sens nawet to tutaj pokazywać bo wylotowałem to pokonując Króla Szkieletów
i Królową Pajkąków na normalu.


normala można przejśc bez jakiegoś ekstra sprzętu, więc wątpie żebyś znalazł chętnych na kupno. A jak masz wątpliwości to ustawiaj filtry w AH wpisz wartości uzyskiwanych bonusów i porównaj ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic do Hellu nie warto wystawiać. Na hellu zaczynają dropić Tomes of Jewelcrafting, które kupują ludzie słabo ogarnięci matematycznie. Tam też możesz mieć fuksa do legendary, które jakimś cudem jest użyteczne (Lacuni Prowess), ale raczej przed Inferno żadne rare nie zejdzie. Jedyne co możesz znależć wartiościowe (od późnego Hell) to ring/amu z kombinacją crit/critdmg/attack speed i może chest/pants ze 100+ bazową statystyką i 3 miejscami na klejnot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 13:25, Nivrax napisał:

Nic do Hellu nie warto wystawiać. Na hellu zaczynają dropić Tomes of Jewelcrafting, które
kupują ludzie słabo ogarnięci matematycznie. Tam też możesz mieć fuksa do legendary,
które jakimś cudem jest użyteczne (Lacuni Prowess), ale raczej przed Inferno żadne rare
nie zejdzie. Jedyne co możesz znależć wartiościowe (od późnego Hell) to ring/amu z kombinacją
crit/critdmg/attack speed i może chest/pants ze 100+ bazową statystyką i 3 miejscami
na klejnot.


A nieprawda - już na nightmarze dropią legendarne butki Boj Anglers! A te jednak to SĄ drogie. Choć z resztą posta się zgodzę, przed Piekłem ciężko o sprzedaż przedmiotów na AH które ktoś kupi... a i na hellu o to ciężko bo najlepsze do kupienia dla postaci z leveli 51-59 są itki z kategorii "reduces level requirement" które wypadają na Inferno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2012 o 17:07, maniekk napisał:

Czy to normalne, że blizzard blokuje konto za każdym razem jak się loguję z innego miejsca?


Miałem wczoraj dokładnie to samo. Oddałem na wakacje konto bratu bo nie bede miał za badzo czasu na granie i przy próbie logowania zablokowało mi konto ... udało mi sie wejść do gry poprzez podanie odpowiedzi na dodatkowe tajne pytanie czy jakoś tak...

Nie wiem teraz czy u mnie będzie diabeł działał czy znowu zablokuje. Kicha jak chelera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 13:26, ziptofaf napisał:

itki z kategorii "reduces level requirement" które wypadają na Inferno.


Wypadają też na Piekielnym poziomie trudności. W sobotę mi taki wypadł. Podobno sporo wart, redukcja obrażeń od walki wręcz o 20% itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 15:15, Szymon666 napisał:

Miałem wczoraj dokładnie to samo. Oddałem na wakacje konto bratu bo nie bede miał za
badzo czasu na granie i przy próbie logowania zablokowało mi konto ... udało mi sie wejść
do gry poprzez podanie odpowiedzi na dodatkowe tajne pytanie czy jakoś tak...

Nie wiem teraz czy u mnie będzie diabeł działał czy znowu zablokuje. Kicha jak chelera.


Tyle, że u mnie za pierwszym razem zablokowało ten sam komputer, na którym dopiero co dodałem diabła. Czyli powiedzmy o 15:59 byłem ok, a o 16:00 ten sam komputer już był podejrzany.

Normalnie ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 17:01, ray757 napisał:

Opłaca się jeszcze sprzedawać na RMAH? Bo nie wiem czy warto robić sobie konto na paypalu


tak oplaca sie, lecz generalnie bum na rmah minął i teraz sprzedaja się tam jedynie bardzo dobre itemy

BTW ileż ten ah może nie działac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 17:40, Paweuu napisał:

BTW ileż ten ah może nie działac?

Ktoś na forum Diablo 3 dzwonił do support''u i odpowiedzieli że mają nadzieje uporać się z problemami do północy

ahh.. kiedy wreszcie ta gra wyjdzie z etapu płatnej bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2012 o 17:45, gracz_155 napisał:

ahh.. kiedy wreszcie ta gra wyjdzie z etapu płatnej bety


Kiedy "przejdzie" do serii wydawniczej "Classic". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem z kontrolą rodzicielską? Nie mogę przejrzeć sobie RMAH bo mam niby to aktywowane, a na stronie blizza nic takiego nie włączałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 22:35, Akoss-94 napisał:

Miał ktoś problem z kontrolą rodzicielską? Nie mogę przejrzeć sobie RMAH bo mam niby
to aktywowane, a na stronie blizza nic takiego nie włączałem.

Napisz do supportu. Poproszą o zeskanowanie dowodu i w parę chwil ją wyłączą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaaa. Skan dowodu? Rly? :P

Nie chciało mi się wyrabiać i wreszcie się skusiłem to dopiero 30 lipca będę mieć : /...

No trudno, jakoś przeżyję. Dzięki za szybko odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ponad 100 godzinach grania niebieska elitka wypluła mi legendarny itemek. Fajne uczucie. Szkoda tylko, że nie nadaje się do użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się