Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dzisiaj dropnęło mi takie dziwactwo (obrazek nr 1) :

Takie coś sobie kupiłem za 805 golda (a kup teraz było 100k - ktoś nie zmienił ceny minimalnej) (obrazek nr 2) :

I teraz mój szaman prezentuje się tak (obrazek nr 3) :


20120706134004

20120706134031

20120706134105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 13:41, KrzysztofT napisał:

Dzisiaj dropnęło mi takie dziwactwo (obrazek nr 1) :

Takie coś sobie kupiłem za 805 golda (a kup teraz było 100k - ktoś nie zmienił ceny minimalnej)
(obrazek nr 2) :

I teraz mój szaman prezentuje się tak (obrazek nr 3) :


Do nazwy Bigos pasuje w sam raz.

Piąty odcinek zagrajmy w Diablo 3. Zapraszam do oglądania.

http://www.youtube.com/watch?v=up1GjmZZ1T8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też próbowałem nagrywać gamepalye z diablo 3 frapsem, ale niestety takie połączenie powoduje u mojego laptopa zawał procesora i nic z tego nie wyszlo :P

swoja drogą, diablo jest po poprawce dużo łatwiejszy, zwłaszcza na lekko tankowym buildzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 14:17, Paweuu napisał:

też próbowałem nagrywać gamepalye z diablo 3 frapsem, ale niestety takie połączenie powoduje
u mojego laptopa zawał procesora i nic z tego nie wyszlo :P


Ja na stacjonarce tracę około 20 klatek podczas nagrywania, więc jest bardzo dobrze [spadam z 60 na 40-45, to jest dalej płynność animacji więc nagrywać się da]
Jedyne co mnie boli to spadek jakości po wrzuceniu na YT w 720p. Filmy oryginalnie mają rozdziałkę taką jak moja natywna w grze 1440/900, po obróbce YT zmniejsza im rozmiar do hd 720p i jakość trochę na tym cierpi... ale tragedii chyba nie ma.

Dnia 06.07.2012 o 14:17, Paweuu napisał:

swoja drogą, diablo jest po poprawce dużo łatwiejszy, zwłaszcza na lekko tankowym buildzie
:D


A ja nie zauważyłem różnicy, ale może to przez to w jaki sposób robiłem go za każdym razem.
A robiłem go raz w co-opie przed nerfem i potem raz solo. Generalnie jak nie dawałem mu do siebie podejść tak dalej nie daje więc dla mnie wielkich różnic nie ma [może to ślepy fart ale jedyne co rzuca mi się w oczy to fakt, że losuję zawsze relatywnie "lightowy" cień w drugiej fazie... na klona z orbem i hydra nie trafiłem od dobrych kilku solo ani razu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 13:33, Selv napisał:

Co jak co ale granie klasą tankującą w D3 jest niesamowicie nuuuuudne, ja mu się nie
dziwie ;P

E tam zaraz nudne :D.... na kozaka i tyle :P. Jak coś to Die Hard jak Komisarz John McClane =)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 13:41, KrzysztofT napisał:

Dzisiaj dropnęło mi takie dziwactwo (obrazek nr 1) :


Buahahaha:D Żabcia, hamburger i bigos. Coś dla Francuza, Amerykanina i Polaka :D

Mi jeszcze żaden legendarny przedmiot nie wyleciał, a tu takie cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak patrze po znajomych (40+osob)kto jeszcze gra to ludzie którzy grali barbami sobie udpuścili :P
Widze głownie wizów, Dh i mnichów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 09:05, davis87 napisał:

ja wczoraj sprzedalem przedmiot za 6 euro... ale fakt przez 1.5 tyg nic;/

i ze zlotem tez sie zgadzam masakra jakie chore ceny!!!
ja mam bron z 860dps i dalem za nia 100k a zeby kupic teraz bron przynajmniej powyzej
900 to po 10-20mln nie mowiac o bronii powyzej tysiaca gdzie ceny siegaja bagatela nawet
200-300mln!
i tak nikt tego nie kupuje bo widze po aukcjach ze sie koncza i nie sprzedaja tego co
za idioci


Hm...no ale jest różnica między bronią 860 dpsu (taką broń można dalej wyhaczyć "za grosze"), a 900 dpsu. No i przesadzasz, da się złapać broń 900dps za milion. A te jednoręczne powyżej tysiąca to naprawdę high endowe bronie i nie dziwię się że ludzie je tak wysoko wyceniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś opisać wrogów w D3? Gram 2 akt na koszmarze, a dalej nie wiem co oznacza niebieski i złoty :P Wiem tylko, że "biali" wrogowie, to pospolici przeciwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 13:00, kaczek93 napisał:

Czy ciężko jest coś sprzedać na tym domu aukcyjnym?

Żeby cokolwiek zarobić? Graniczy z cudem. Na euro nie licz w ogóle, bo nikt 99,99% przedmiotów nie kupi za więcej niż to symboliczne 1 euro, ale minimalna cena to 1,25 euro - bez potrąconych odsetek, więc w najlepszym razie dostaniesz grosze.

Złoto podobnie, mało kto kupuje przedmioty w rozsądnych cenach i często nawet za te 3-5k ciężko cokolwiek opylić.

AH i RMAH są martwe, zabite prowizjami Blizzarda i pazernością zarówno kupujących, jak i sprzedających, gdzie ci pierwsi nie chcą wydawać wcale pieniędzy, a mieć wszystko, a ci drudzy nawet największe śmieci wystawiają za ogromne sumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 13:51, Mercuror napisał:

AH i RMAH są martwe, zabite prowizjami Blizzarda i pazernością zarówno kupujących, jak
i sprzedających, gdzie ci pierwsi nie chcą wydawać wcale pieniędzy, a mieć wszystko,
a ci drudzy nawet największe śmieci wystawiają za ogromne sumy.

Zacznijmy od tego, że cała gra staje się martwa, bo w zastraszającym tempie spada ilość grających ludzi.
No bo jak to przyznał sam Blizzard- nie ma co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 13:51, Mercuror napisał:

Złoto podobnie, mało kto kupuje przedmioty w rozsądnych cenach i często nawet za te 3-5k
ciężko cokolwiek opylić.

To najwidoczniej to co sprzedajesz nie jest warte nawet tych 5k
Osobiście na AH nie narzekam codziennie sprzedaje coś w granicach 300-500k

A przedmioty w rozsądnych cenach schodzą w ciągu kilki- kilkunastu sekund więc albo kupujesz to co jest albo próbujesz znaleźć korzystną ofertę
Co do RMAH to po części się zgodzę choć b.dobre legendary i setowe podobno schodzą całkiem nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 14:31, Kopiec napisał:

Zacznijmy od tego, że cała gra staje się martwa, bo w zastraszającym tempie spada ilość
grających ludzi.
No bo jak to przyznał sam Blizzard- nie ma co robić.


Martwa xD To nie MMO i cokolwiek by nie zrobili to nie będą mieli kilkumilionowej (czy nawet kilkusettysięcznej) bazy graczy. No ale to było wiadome od zawsze i jeżeli ktoś jest zdziwiony tym faktem, to naprawdę nie wiem czego się spodziewał.

@gracz_155

Dokładnie, nie można oczekiwać że "śmieci" które wylatują każdemu na porządku dziennym będą cokolwiek warte. Ja również to co chcę sprzedać na AH na ogół sprzedaję, bo jestem świadomy ile co jest warte i wiem że nie ma sensu sobie zawalać slotów na aukcje czymś co się pewnie nigdy nie sprzeda.

Co do RMAH - wielki boom na kupowanie był zaraz po otwarciu, teraz schodzą tylko bardzo dobre itemy i nie ma w tym nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 14:47, gracz_155 napisał:

> Złoto podobnie, mało kto kupuje przedmioty w rozsądnych cenach i często nawet za
te 3-5k
> ciężko cokolwiek opylić.
To najwidoczniej to co sprzedajesz nie jest warte nawet tych 5k
Osobiście na AH nie narzekam codziennie sprzedaje coś w granicach 300-500k

Bądźmy szczerzy, jeśli przez cały normalny i 3/4 koszmaru padły mi może 2-3 przedmioty, które udało mi się sprzedać za więcej niż 10k to coś jest nie tak, szczególnie, że rzadkich wypadła mi już pewnie setka, jak nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 16:00, Mercuror napisał:

Bądźmy szczerzy, jeśli przez cały normalny i 3/4 koszmaru padły mi może 2-3 przedmioty,
które udało mi się sprzedać za więcej niż 10k to coś jest nie tak, szczególnie, że rzadkich
wypadła mi już pewnie setka, jak nie więcej.

Stwierdzenie, że coś jest nie tak to lekka przesada, ale to rzeczywiście dość zaskakujące, że sprzedałeś przedmioty z normala i koszmaru za więcej niż 10k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie wszyscy grają już 60 lvl na inferno, są też gracze na niższych poziomach trudności, którzy o dziwo potrzebują ekwipunku. 10k na koszmarze to kwestia kilku, góra kilkunastu minut gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedmioty na takim poziomie zmienia się co 5 minut, więc ciężko liczyć na więcej. Jeżeli się gra pierwszą postacią, to zapewne kisi się kasę na Piekło/Inferno, a po drodze kupuje wyłącznie najtańsze upgrady (i głównie bronie) - przynajmniej ja tak robiłem.

Jeżeli ktoś gra altem, to zapewne szuka przedmiotów z socketami, i zapewne też w rozsądnej cenie. Nie ma co wydawać kasy na coś, co i tak się wymieni za godzinę. Przynajmniej mam takie doświadczenie ;).

A na Inferno nie jest tak kolorowo jakby się Tobie wydawało. Farmie sobie spokojnie A1 (jestem zbyt leniwy, żeby się męczyć z A2/3 :P), i wychodzi 150-250k/godzina z wyrzucanej kasy i sprzedawania do kupca. A "dobrych" dropów jest naprawdę mało. Dziś rano zrobiłem 3 runy i nie wyrwałem żadnego przedmiotu, który byłoby warto wystawiać.

Natomiast upgrady zaczynają mi się od 5 milionów na slot. A porządne przedmioty od 10-15. O broni nawet nie wspominając... Załamać się można :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się