Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2012 o 16:38, Mordant napisał:

Natomiast upgrady zaczynają mi się od 5 milionów na slot. A porządne przedmioty od 10-15.
O broni nawet nie wspominając... Załamać się można :(.



Najdroższy item jaki kupiłem kosztował mnie 1.6kk [i kupowałem go przed patchem 1.0.3 kiedy ceny wyglądały diametralnie inaczej niż teraz] - mimo wszystko skończyłem całe inferno solo i w co-opie [i to z przed nerfa i po nerfie].
5kk na upgrade, żeby grac na wyższych aktach to są bajdury... chyba, że ktoś zupełnie nie ogarnia i musi mieć dps taki, żeby wszystko 1 hitowac bo inaczej pada jak ostatnia ciamajda, to wtedy co innego :)

P.S.
A upgrade moich itemów na naprawdę dużo lepsze jak patrzyłem po cenach kosztował by mnie maks do 2kk na slot i to w dużych porywach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 16:43, Pietro87 napisał:

5kk na upgrade, żeby grac na wyższych aktach to są bajdury...


Za 5kk (na slot) można mieć już naprawdę tak wypasiony sprzęt że się w głowie nie mieści. Jeżeli ktoś musiałby tyle wydać na upgrade to znaczy że powinien być w stanie bez problemów przejść całe inferno (no albo źle po prostu szuka na aukcjach i źle kupuje...).

Zresztą o czym ja mówie, jest paru kolesi co zostawiło już pamiątki na yt w postaci "jak przeszedłem całe inferno z gearem za 500k". Naprawdę da się tylko trzeba przestać narzekać i oglądać na AH tylko przedmoty które oprócz wszystkich możliwych statystyk parzą kawę i robią frytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 20:08, zawcia napisał:

Hm...no ale jest różnica między bronią 860 dpsu (taką broń można dalej wyhaczyć "za grosze"),
a 900 dpsu. No i przesadzasz, da się złapać broń 900dps za milion. A te jednoręczne powyżej
tysiąca to naprawdę high endowe bronie i nie dziwię się że ludzie je tak wysoko wyceniają.


no wiem, wiem:) ale nie mow bo roznica 40 dps-ow to nie wiele a cena je rozniace przewyzsza bron kilkukrotnie. wezmy przyklad moj ja za ta bron dokladnie 859 dps ze 120 sily i 150 inteligencji kupilem za 100k a jak chcialem kupiic bron powyzej 900dps to juz jest wydatek kolo 600-800k albo wiecej! to biorac nawet pol miliona to nie oplaca sie placic 5 razy tyle za jedyne 41 dps Aha i POMINE najwiekszy szczegol ze te bronie nie maja zadnych statystyk a moja ma sile i int a tamte sa "gole"

ps
w pozostalych postach sie zgadzam:)

co do rmah to nie wymarlo tak do konca ja sprzedalem przedmiot ostatnio za 6 euro i dzisiaj za 4 po odtraceniu podatku zostalo mi 7,4euro wiec zarobilem kolo30zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2012 o 19:12, davis87 napisał:

co do rmah to nie wymarlo tak do konca ja sprzedalem przedmiot ostatnio za 6 euro i dzisiaj
za 4 po odtraceniu podatku zostalo mi 7,4euro wiec zarobilem kolo30zł:)



No ba - nie umarło tylko ceny trzeba dopasować.
Ja też wczoraj sprzedałem kilka gratów, sumarycznie już po odliczeniach wyszło mi za wszytko 38 euro [takie przeciętne graty w cenach 3-8 euro maks].
Aczkolwiek już nie ma takiego boomu jak na starcie - co nie zmienia faktu, że jest to jedyna gra [no dobra może nie jedyna ale jedna z bardzo niewielu] która pozwoliła mi odrobić to co na nią wydałem i jeszcze na tym zarobić na plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy i drugi akt bez problemu robię. Akt3/4 już zbyt fajne nie są. DPS mam wystarczający, problem z przeżywalnością. Większość mobów ma mnie na strzała. A kajtowanie elit przez całą mapę, czy też ich omijanie (jeżeli trafi się kiepski mod / mało miejsca) to żadna zabawa.

Dlatego, zamiast "męczyć" się z późniejszymi aktami wolę się odstresować farmiąc A1. W sumie głównie przez to, że tak naprawdę ukończenie kolejnych aktów, dopóki nie mam na tyle dobrego gearu, żeby go farmić, nic nie daje.

Przedmioty mające zarówno staty ofensywne jak i defensywne są strasznie drogie (przynajmniej dla DH). I niestety nie mam tyle wolnego czasu, żeby regularnie sprawdzać AH w poszukiwaniu okazji, czy też pilnować bidowanych aukcji. Eh, gdyby tylko się dało przeglądać AH z przeglądarki/telefonu...

@Pietro87
A mógłbyś podać przybliżone staty tych przedmiotów? Tak się zastanawiam, czy nie byłoby łatwiej się ubrać na RMAH (sprzedawać tam i uzyskaną kasę wydać), bo na zwykłych AH to bieda ostatnio ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 19:38, davis87 napisał:

a mi sie wkońcu wydropił tydzień temu przedmiot z zestawu wow po 2 miesiącach grania:)

jest cos wart?

Nie prościej sprawdzić w AH aktualne ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 19:38, davis87 napisał:

a mi sie wkońcu wydropił tydzień temu przedmiot z zestawu wow po 2 miesiącach grania:)

jest cos wart?

Bardzo słaby. Choć pewnie z racji, że jest to część setu trochę kasy dostaniesz, ale nie licz na wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2012 o 19:35, Mordant napisał:

@Pietro87
A mógłbyś podać przybliżone staty tych przedmiotów? Tak się zastanawiam, czy nie byłoby
łatwiej się ubrać na RMAH (sprzedawać tam i uzyskaną kasę wydać), bo na zwykłych AH to
bieda ostatnio ;).



Pokasowałem już potwierdzenia transakcji [bo tam chyba sa tez dane przedmiotów, acz pewny nie jestem] ale gdzieś mam screeny bo planowałem to dać tez w trtade topicu na forum uk.
Jak znajdę to podam, ewentualnie jak chcesz szybszego kontaktu odnośnie tego jak ja traktuje rmah i co tam wrzucam a co nie możesz mnie w grze poszukać [mój BT jest na gsie i tu w przyklejonym]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 21:23, Chlorofil napisał:

Myślicie, że Blizz stworzy jakieś dodatki do Diablo 3 ?



Przecież już w fazie bety zapowiedziano najmniej dwa duże dodatki, z czego pierwszy ma przynieść 2 nowe klasy [prawdopodobnie druida + paladyna, tudzież paladyna + nekromantę, takie są najbardziej prawdopodobne domysły]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 21:26, Pietro87 napisał:

Przecież już w fazie bety zapowiedziano najmniej dwa duże dodatki, z czego pierwszy ma
przynieść 2 nowe klasy [prawdopodobnie druida + paladyna, tudzież paladyna + nekromantę,
takie są najbardziej prawdopodobne domysły]

a kiedyś czytałem że z tradycyjnego nekromanty blizz zrezygnował ponieważ jak to ładnie było gdzieś napisane nekromanta "padł ofiarną swojego sukcesu". zresztą teraz jest szaman który wywodzi się od nekromanty :) na dodatki które oprócz nowych klas dodadzą pewnie dodatkowy akt czy zwiększą max lvl będzie trzeba trochę niestety jeszcze poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 19:12, davis87 napisał:

no wiem, wiem:) ale nie mow bo roznica 40 dps-ow to nie wiele a cena je rozniace przewyzsza
bron kilkukrotnie. wezmy przyklad moj ja za ta bron dokladnie 859 dps ze 120 sily i 150
inteligencji kupilem za 100k a jak chcialem kupiic bron powyzej 900dps to juz jest wydatek
kolo 600-800k albo wiecej! to biorac nawet pol miliona to nie oplaca sie placic 5 razy
tyle za jedyne 41 dps Aha i POMINE najwiekszy szczegol ze te bronie nie maja zadnych
statystyk a moja ma sile i int a tamte sa "gole"


To prawda, wniosek taki że po prostu tych z 850dps jest stosunkowo duzo, ale o te z większą ilością dpsu to już ciężko. Staty na broni to już w ogóle ekstrawagancja :D Ja teraz mam jakąś z +200 do vit, ale jak szukam to na ogół po prostu chcę żeby slot na gema był a reszta to przyjemne dodatki ale bardzo utrudniające znalezienie czegoś fajnego w odpowiedniej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi 2 dni temu z białego moba [majac 0 mf i zero nephalemów po świeżym logowani do gry i wbitce na akt 4] spadł wand 833 dps, 200 str, 186int, 100 dex, 46wit, 12ap i socket :)
218h gry na Wizie i 5ty dobry drop który zostawiłem sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zapisy postaci ich poczynań są na serwerze Blizza? Chciałbym zrobić miejsce na dysku i zachować ewentualne zapisy.

Grałem od premiery, skończyłem na Beliarze na koszmarze (a raczej przed nim, bo go jeszcze nie ubiłem). Fajnie się grało, ale już zmęczył mnie Diablo III i wróciłem na Steama łapać acziki i calakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 13:11, Heartbreaker napisał:

Czy zapisy postaci ich poczynań są na serwerze Blizza? Chciałbym zrobić miejsce na dysku
i zachować ewentualne zapisy.


Tak wszystkie zapisy dotyczące gry są na serwerach. Na dysku sa tylko zapisy twoich ustawień graficznych itp pierdół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 13:13, Pietro87 napisał:


Tak wszystkie zapisy dotyczące gry są na serwerach. Na dysku sa tylko zapisy twoich ustawień
graficznych itp pierdół.


Dzięki, 8 GB to całkiem sporo (mialem 142 GB, ale powód jest w dalszej części postu), a jak zaraz będzie SSS, to wolę mieć więcej miejsca na kgry (bo pewnie będą kolejne zabawy z aczikami i nagordami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tarcza:
1376 pancerza
21% blok
3706-4706 blok
76 siły
76 zwinności
162 inteligencji
299 hp/sec
+282 pancerza +8% blok

Warte to coś na AH czy tylko sobie nadzieje robię?

Pytam dlatego, że nawet jak teraz szukam podobnych na AH aby ustalić cenę to.. ciężko znaleźć podobną. Jak wrzucę 299 hp/sec do wyszukiwarki to pojawiają się tarcze z 900 pancerza, i tak jest praktycznie z każdą wyższą wartością na tej tarczy.

A, i tarcza jest zdobyta na HC. Trochę boli brak witalności i all resist ale tarcze z tymi statystykami od razu wystawiają ludzie za kilka milionów, więc za tą chyba poszło by kilkaset tysięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można, wejdź w opcje i o ile dobrze pamiętam w zakładce "Rozgrywka", będzie opcja "Tryb wyboru". Trzeba ją wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się