Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2012 o 09:37, tosz napisał:

bełkoczący klejnot można znaleźć w jaskiniach mrozu czylodowej pieczarze ?

W pieczarach mrozu.
Choć ostrzegam, szansa na spotkanie Chitary jest dość mała, u mnie za 30 podejściem.
Natomiast sam sekretny poziom jest dość słaby, ponadto udziwnienie z potrzebą ulepszenia kosturu na wyższe poziomy trudności za niemałą kasę odrzuca od ponownego odwiedzenia tego miejsca.
Reasumując lepiej poprosić kogoś by otworzył przejście, pobiegać, wbić acziki i zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie (dobrze ze zostałem skierowany do odpowiedniego tematu) czy ktoś ma aktualne Diablo III Guest Pass? Nie miałem żadnej styczności z tą częścią, więc proszę o kluczyk, jeżeli ktoś może podarować.
W razie kontaktu to zapraszam na mojego gramsajta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 21:38, BurnMaX2 napisał:

Mam pytanie (dobrze ze zostałem skierowany do odpowiedniego tematu) czy ktoś ma aktualne
Diablo III Guest Pass? Nie miałem żadnej styczności z tą częścią, więc proszę o kluczyk,
jeżeli ktoś może podarować.
W razie kontaktu to zapraszam na mojego gramsajta.

Wątpię żeby ktoś jeszcze miał a poza tym na allegro są one po 3 zł więc jego zdobycie nie jest większym problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 21:52, gracz_155 napisał:

Wątpię żeby ktoś jeszcze miał a poza tym na allegro są one po 3 zł więc jego zdobycie
nie jest większym problemem

Ok spoko. Ale trochę żart z Edycją Kolekcjonerską na Allegro. Koszt wyniósł prawie 1000zł. Była i prawdopodobnie jeszcze do tej pory jest to ogłoszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa wam gra, bo po dzisiejszej przerwie technicznej nie mogę sie zalogować, bo mam złą wersje gry, a jak sie uruchamia aktualizator mowi, że wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 00:29, nazgul47 napisał:

U mnie wypadł za pierwszym podejściem :P
Choć osobiście jakoś mnie do tego sekretnego levelu nie ciągnie....

W tamtym tygodniu spędziłem ponad 3 godziny próbując wyrwać klejnot i nic :(.

A co do tego poziomu - poza aczi, to jest on jako dodatkowy poziom do szybkiego wyczyszczenia z 5NV. Chętnie bym go przyfarmił, ale jakoś chęci brak na ponowne bieganie po jaskiniach :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, pożalę się tutaj: dropło mi jednoręczną różdżkę z 950 dmg i wystawiłem na ah przez przypadek zamiast za 400k to za 40k ;( Skapnąłem się po sprzedaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 18:22, misioo napisał:

Kurde, pożalę się tutaj: dropło mi jednoręczną różdżkę z 950 dmg i wystawiłem na ah przez
przypadek zamiast za 400k to za 40k ;( Skapnąłem się po sprzedaniu...


Nieraz kupowałem naprawdę dobre przedmioty za marne grosze i zawsze zastanawiałem się, czy sprzedający pomylili się przy wpisywaniu ceny, czy może nie wiedzieli ile są warte ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety w końcu padłem na HC i to w durny sposób, przypadkiem wbiegłem między 2 dark berserkery które akurat miały przywalić z tego powolnego ataku. Bardziej jednak boli to, że godzinę przed tym wydałem 500k na broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 20:09, rtyrtyrty napisał:

Niestety w końcu padłem na HC i to w durny sposób, przypadkiem wbiegłem między 2 dark
berserkery które akurat miały przywalić z tego powolnego ataku. Bardziej jednak boli
to, że godzinę przed tym wydałem 500k na broń.


ułaaaa ;3 to głupia śmierć :< a jaka broń? nie za bardzo się orientuję w tym HC AH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 20:09, rtyrtyrty napisał:

Niestety w końcu padłem na HC i to w durny sposób, przypadkiem wbiegłem między 2 dark
berserkery które akurat miały przywalić z tego powolnego ataku. Bardziej jednak boli
to, że godzinę przed tym wydałem 500k na broń.


Chyba bym roztrzaskał klawiaturę o ścianę. Dlatego takie tryby są dla ludzi o mocnych nerwach, dla kogoś, kto nie będzie tak żałował straconego czasu i poświęcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema kupiłem ost sobie set magic find jednak jest trochę słaby i na inferno nie daje rady.. Możeciei powiedziec na których aktach najlepiej szukać itemów na piekle ?(mam tez odblokowany ponylvl na piekle) Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1030~ dps(+- 10), 180 vit, 1700 life on kill. Dwuręczna kusza. Sam nie wiem za bardzo, co i jak, wiem tyle, że witalność jest bardzo przydatna. Bronie typu 1000 dps i żadnych statów można znaleźć za ~100k czasem mniej. Pewnie i tak najpierw wbiję znowu 60 DH, najlepiej gra mi się tą klasą i tyle. Mam drugą postać, Barb 55 lvl też na HC. Fajnie się gra, ale te ostatnie lvle za szybko nie wpadają.

Zresztą, jeśli chodzi o HC AH to w ogóle przedmioty bez witalności nawet jak mają super resztę statów to nie są specjalnie poszukiwane. No chyba, że ktoś i tak już ma przeżywalności strasznie dużo i brakuje mu DPS-u.

A nerwy? Cóż.. wiedziałem na co się decyduje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem pierwszy raz grac na hellu i czy tylko dla mnie to jest takie trudne? Z każdą grupką elit muszę się ganiać przez mapę pare minut, odbiegam od nich, ładuję kilka strzałów, znów uciekam i tak w kółko. Czy zawsze tak tu jest czy ja mam słaby build/gear? Gram DH, 54lvl pod koniec I aktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 12:44, ray757 napisał:

Zacząłem pierwszy raz grac na hellu i czy tylko dla mnie to jest takie trudne? Z każdą
grupką elit muszę się ganiać przez mapę pare minut, odbiegam od nich, ładuję kilka strzałów,
znów uciekam i tak w kółko. Czy zawsze tak tu jest czy ja mam słaby build/gear? Gram
DH, 54lvl pod koniec I aktu.

słaby gear

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 12:44, ray757 napisał:

Zacząłem pierwszy raz grac na hellu i czy tylko dla mnie to jest takie trudne? Z każdą
grupką elit muszę się ganiać przez mapę pare minut, odbiegam od nich, ładuję kilka strzałów,
znów uciekam i tak w kółko. Czy zawsze tak tu jest czy ja mam słaby build/gear? Gram
DH, 54lvl pod koniec I aktu.


Hmmm co prawda nie grałem DH i wiem, że tam mechanika jest trochę inna, ale po skończeniu koszmaru pierwsze II akty piekła były całkiem ok. Dopiero przy III akcie był większy wypad na AH i bez kupienia czegoś w miarę dobrego było ciężko. Więc mogę podejrzewać, że masz słaby sprzęt.
Jeszcze napiszę to co wszyscy... zobaczysz co będzie na inferno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak narzekają na Inferno, a ja sobie kupiłem w połowie Piekła nową laseczkę, która dała mi 18k DPS i jakoś tak... łatwo się zrobiło? Przez resztę Piekła przeszedłem płynnie, żaden boss nawet nie sprawił, żebym się spocił. Liczyłem na poprawę sytuacji na Inferno właśnie, a tu taki zawód, bo zamiast mieć przeciwników na hita jak wcześniej, mam teraz ich na dwa hity :( Fakt, że oni mają mnie na 3 hity, ale jakoś tego nie czuję, bo grając czarodziejem nawet nie pozwalam im zbliżyć się do mnie Falą Mocy, Novą Mrozu i Diamentową Skórą. Trafiłem na OP build czy jak? :P

Na żadną część ekwipunku nie wydałem póki co więcej niż 100k złota, a mam w planach jeszcze co najmniej kilka ulepszeń. Tak finalnie moim marzeniem jest 40k DPS i 5-6k pancerza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się