Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2012 o 08:40, davis87 napisał:

Co przez to rozumiesz ze jest latwo i tanio dostepny? ja mnichem przeszedlem dopiero
dwa akty na inferno przy czym z tym sprzetem co mam ledwo zabilem beliala i szukam ciagle
szukam sprzetu na 3 akt i nie moge znalezc;/ a mam tylko 1,5mln golda i ciezko za to
znalezc przedmity lepsze od moich co mam na sobie a kupowanie troche lepszych za powiedzmy
400-500k golda nie ma sensu;/ bo kupie 3 przedmity a nie wiele mi to da. Własnie wartosc
przedmiotow jest mocno zawyzona
a bron to juz w ogole nie prozumienie ja akurat trafilem i kupilem ta bron za 100k (gosc
widac ze nie wiedzial za ile wystawic)a jak patrze podobne to najtansze ida po 800k;/


Pisałem raczej o klasach range, bo z melakami to jest trochę inaczej jednak ;p


http://www.youtube.com/watch?v=IMd6HlqFZFA&feature=player_embedded

możesz się spróbować wspomóc poradami tego typa bo dobrze gada i a nuż coś ci to pomoże.

http://www.youtube.com/watch?v=fEoUKqg6SdA

albo śledzić tego pana, bo być może zrobi przejście aktu 3 z ograniczonym budżetem na gear.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem i potrzebuję rady kogoś bardziej doświadczonego. Gram barbarzyńcą i aktualnie zacząłem 3 akt na piekle. Już w 2 akcie gra zaczynała być frustrująca, ale teraz jest jeszcze gorzej. Teraz każde spotkanie "niebieskiego" albo "złotego" przeciwnika kończy się niemal natychmiastowym zgonem. Biegam po mapie próbując nie dać się zabić, ginę, wczytuję checkpoint i tak nieraz 3-5 razy nim pokonam przeciwnika. Może to kwestia wyposażenia, może buildu, może powinienem porzucić tarczę i zacząć grać dwiema broniami? Jakieś rady?

Mój build: http://eu.battle.net/d3/pl/calculator/barbarian#WhYVkP!ZbX!ZYZcbZ

I wyposażenie:

20120713134700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2012 o 12:26, zawcia napisał:

Pisałem raczej o klasach range, bo z melakami to jest trochę inaczej jednak ;p


http://www.youtube.com/watch?v=IMd6HlqFZFA&feature=player_embedded

możesz się spróbować wspomóc poradami tego typa bo dobrze gada i a nuż coś ci to pomoże.

http://www.youtube.com/watch?v=fEoUKqg6SdA

albo śledzić tego pana, bo być może zrobi przejście aktu 3 z ograniczonym budżetem na
gear.


aha ok popatrze n to thq za linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 13:47, damlon napisał:

Mam problem i potrzebuję rady kogoś bardziej doświadczonego. Gram barbarzyńcą i aktualnie
zacząłem 3 akt na piekle. Już w 2 akcie gra zaczynała być frustrująca, ale teraz jest
jeszcze gorzej. Teraz każde spotkanie "niebieskiego" albo "złotego" przeciwnika kończy
się niemal natychmiastowym zgonem. Biegam po mapie próbując nie dać się zabić, ginę,
wczytuję checkpoint i tak nieraz 3-5 razy nim pokonam przeciwnika. Może to kwestia wyposażenia,
może buildu, może powinienem porzucić tarczę i zacząć grać dwiema broniami? Jakieś rady?

Mój build: http://eu.battle.net/d3/pl/calculator/barbarian#WhYVkP!ZbX!ZYZcbZ

I wyposażenie:


wystarczy kupic tylko bron na ah i bedziesz zamiatal wszystko....

a pozatym widze ze malo kupowales na ah jesli w ogole ja w pierwszej kolejnosci wymienilbym napiersnik, karwasze, pas i niebieski pierscien
na to co napisalem oprocz broni wystarczy wmiare dobry sprzet do 100k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawości, to jaki dps dam radę wyciągnąć na inferno z gearu wartego 4kk? bo właśnie sprzedałem schemat na egidę borna który dropłem monkiem na normie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla jakiej klasy ? Dla monka ?
Biorąc pod uwagę fakt, ze ludzie monkiem za 200-500k całe inferno czyszczą to za 4kk zrobisz luzem postać która da rade farmić akty 3-4.
Przy dobrym ekwipunku dającym sporo loha, crita i dwóch broniach [bo jak chcesz iść w dps zakładam będziesz szedł w dual wield zapewne] zapewne bez problemu około 25k+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej bajki. Robicie acziki czy raczej macie do nich luźne podejście, że jak wpadną to wpadną, jak nie to nie?
Dla mnie całkiem spoko akcja, jak normalna gra się zaczyna nudzić to sobie coś znajduję i boostuje ;)
Tylko za cholerę "Koła bez fortuny" nie mogę zrobić. Trafić na ten badziew graniczy z wypadnięciem dobrego itemu...
I tak na koniec mam ok 3400 pointsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że Whirlwind Barbarian wymiata. :D Bardzo przyjemnie się gra w ten sposób. Najlepiej najpierw trochę pobiegać po lokacji, znaleźć jak najwięcej champów i przywódców, zebrać ich w jedno miejsce, odpalić Berserkera, a potem się pokręcić przez kilkanaście sekund i można spokojnie zbierać loot. :] Aczkolwiek przydałoby mi się trochę więcej szansy na crit, no i crit dmg też oczywiście, żeby działało to jeszcze szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 20:36, Dereel napisał:

a jak mam dobrać te dwie bronie? np. jedna z lohem a druga z critem, czy jest jakiś lepszy
sposób?


Ja bym obie z LOHem brał.
Najlepiej 700-800dps dwa kastety, wszyscy znajomi grający mnichem strasznie sobie chwalą kastety z lohem [loh tak minimum 500 w każdym] a po co-opie z nimi mogę jedynie potwierdzić, że ten ich setting się sprawdza, bo nie dość, że tankują całkiem dobrze to i dps zadają niezgorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu blizzard zawsze miał problem z rozróżnieniem tanka od rogue''a?? W każdej grze wychodzi im na odwrót. Rogue potrafi świetnie tankować a tank już nie bardzo, albo jest zależny od itemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co poradzicie na te znikające węże w IIa inf. gram czarodziejką i w sumie z nimi mam najwiekszy problem - pojawiają się przed pyskiem i leją mnie strasznie - macie jakąś metodę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teleport, Blizzard, Nova - wybierz sobie co ci lepiej leży.
Ja tam osobiście zawsze czekam aż znikną i wyskoczą mi przed nosem, wcześniej spamuje na swoją lokację blizzard, jak węże wychodzą z ukrycia skacze teleportem w tył jeśli to elity/rare i burstuje z light orba. Jeśli to zwykły trash to przeważnie nawet nie ruszam się z miejsca tylko spamuje na swoja lokację blizz, stawiam obok hydrę, wale frontalnie przed siebie orba, cokolwiek się zmaterializuje jest martwe zanim zdąży wykonać jakakolwiek akcje [a, że nie bija one jakoś specjalnie dużo dmg to nawet jak jaki trafi wiele szkody nie wyrządzi... od biedy zawsze mam diamond skin jak bym zalagował albo się zagapił]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 22:01, Selv napisał:

W tej grze nie ma tanka ani zlodzieja.
Kazda postać z itemami może tankować czy też dpsować.



Daj spokój... ludziom nie wbijesz, że to nie jest gra mmo.
To już bardziej bym do gier MOBA D3 porównał jak do MMORPG [chociaż to tez bardzo powierzchownie, bo w MOBA jednak podział na tanka/dpsa/castera/cc jest przeważnie dosyć wyraźny w rozrzucie postaci] jeśli musiał bym do czegoś porównać [choć znowu po co, to jest h&s przeca xD]


@edit
Wspaniale, miała być edycja poszedł double post.... =.=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 22:26, Pietro87 napisał:

Teleport, Blizzard, Nova - wybierz sobie co ci lepiej leży.
Ja tam osobiście zawsze czekam aż znikną i wyskoczą mi przed nosem, wcześniej spamuje
na swoją lokację blizzard, jak węże wychodzą z ukrycia skacze teleportem w tył jeśli
to elity/rare i burstuje z light orba. Jeśli to zwykły trash to przeważnie nawet nie
ruszam się z miejsca tylko spamuje na swoja lokację blizz, stawiam obok hydrę, wale frontalnie
przed siebie orba, cokolwiek się zmaterializuje jest martwe zanim zdąży wykonać jakakolwiek
akcje [a, że nie bija one jakoś specjalnie dużo dmg to nawet jak jaki trafi wiele szkody
nie wyrządzi... od biedy zawsze mam diamond skin jak bym zalagował albo się zagapił]

Oki rozumiem - tylko jedno pytanie warto poświęcic zaklętą broń z bonusem 15% dmg na poczet teleportu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 22:29, scott napisał:

Oki rozumiem - tylko jedno pytanie warto poświęcic zaklętą broń z bonusem 15% dmg na
poczet teleportu?



Zależy ile DPSu na tym stracisz.
Warto wywalić zaklętą broń na poczet teleportu i wsadzić sobie kruchą potęgę w pasywach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 22:30, Pietro87 napisał:

> Oki rozumiem - tylko jedno pytanie warto poświęcic zaklętą broń z bonusem 15% dmg
na
> poczet teleportu?


Zależy ile DPSu na tym stracisz.
Warto wywalić zaklętą broń na poczet teleportu i wsadzić sobie kruchą potęgę w pasywach.

oki mam obecnie obie :P więc pewnie masz rację.
Mógł bym Cię prosić o link do talentów jakie byś proponował dla maga na 2 akt. - nie mam uber itemów obecnie dps ok 30k z 2 stafem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się