Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

/ciach/

Dnia 24.08.2012 o 11:57, Pietro87 napisał:

Dorzucił bym jeszcze oprócz przywrócenia enragea jakieś kary na expa.
Za zgon np 5% w dół [oczywiście bez mozliwości straty poziomu i naliczania ujemnego]


Coś w tym jest - ja ogólnie gram tak by nie ginąć bo tego nie lubie jest to dla mnie wyznacznik - ginę = wróć i się ubierz albo podszkol/zmień build
Pewnie wielu gra na wydrę jak piszesz - cóż ich problem mnie to nie bawi.
Enrage - fakt mógł zostać był dobry, i szkoda że zabrali.
Leczenie elit - sam nie wiem - może, ale w dłuższym odstępie czasu a nie bach i 100%
Kara do expa - nie nie nie :P
Naprawa - to mogli zostawić zgadzam się w 100% musi być i kij i marchewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 02:10, EmperorKaligula napisał:

bolączek ? diablo ma się sprowadzać do farmienia i handlu bo to diablo.

Oczywiście, bo zabija satysfakcję ze zdobywania sprzętu. W Diablo 2 można było normalnie grać i po drodze wypadały jeszcze jakieś przydatne przedmioty. W D3 na piekle i inferno nosiłem już same rzeczy z AH, bo nigdy nic użytecznego nie wypadało.

Dnia 24.08.2012 o 02:10, EmperorKaligula napisał:

ostro grałem przez ostatnie 2 dni i mam 6 paragon, teraz na 7 potrzebuje chyba 12 milionów
expa, z poziomu na poziom leci coraz wolniej.

Czyli idealne dla osób dużo farmiących. Po czasie jednak, jak tych bonusów zbierze się dużo, to inferno dzięki samej farmie stanie się dużo łatwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mogę połapać się w domu aukcyjnym, chcę sprzedać przedmiot za gotówkę, co mam zrobić gdzie kupujący będzie wpłacał pieniądze i skąd ja sprzedający będę mógł wypłacić swoją kasę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 14:47, tosz napisał:

nie mogę połapać się w domu aukcyjnym, chcę sprzedać przedmiot za gotówkę, co mam zrobić
gdzie kupujący będzie wpłacał pieniądze i skąd ja sprzedający będę mógł wypłacić swoją
kasę ?

Masz faq tu i na stronie blizzarda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 14:47, tosz napisał:

nie mogę połapać się w domu aukcyjnym, chcę sprzedać przedmiot za gotówkę, co mam zrobić
gdzie kupujący będzie wpłacał pieniądze i skąd ja sprzedający będę mógł wypłacić swoją
kasę ?


Jeżeli chcesz coś sprzedać na RMAH, to pieniądze ze sprzedaży trafią na twoje saldo Battlenet, żeby wypłacić pieniądze z salda musisz mieć PayPal. Po zakupie i pobraniu prowizji przez Blizzard, kasa zostanie przelana na twojego PayPal i wtedy będziesz mógł wypłacić stamtąd kasę na swoje konto bankowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 14:47, tosz napisał:

nie mogę połapać się w domu aukcyjnym, chcę sprzedać przedmiot za gotówkę, co mam zrobić
gdzie kupujący będzie wpłacał pieniądze i skąd ja sprzedający będę mógł wypłacić swoją
kasę ?


No i też musisz przypisać do konta battle.net swój nr telefonu zgodny z krajem jaki podałeś podczas zakładania konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spróbowałem trzeci akt solo doktorkiem. Leci gładko, pety wszystko pięknie tankują dpsu 51 tysi ujdzie, tylko jest jeden problem... zabijam się o mobki. Z bestia obleznicza atakowalem, potem musialem oddciagac swoje pety od niej aby mnie nie zabily i tak do potki. Musialem 4 potki wykiteowac w ten sposob.

Dla WD chyba lepszy bedzie % dmg jako heal, nie ? Bo zapasowy dagger z lohem nie daje rady... a sam trzeci akt trudny w sensie przezywalnosci, brak czego jak frost armor cholernie boli, pada sie jak szmata - na szczescie 95% atakow mozna spokojnie uniknac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Life Steal czy tez Life Leach na inferno się kompletnie nie nadaje.
Jest redukowany o 80% nie ma szans wykręcić nim takiego profitu jak lohem czy pasywnym regenem. Nie ładuj się w chwili obecnej w LL bo wydasz tylko kasę w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba że w akcie trzecim i czwartym to się zgodzę, bo w 1 i 2 (tam gdzie bawiłem się dotychczas od wyjścia 1.0.4) nadal taki sam szmelc leci na lewo i prawo.
W takim razie potestuję jeszcze nieco A3 przez weekend. Jak znajdę coś fajnego, to Ci oddam bo i tak przerzucam się na GW2 od wtorku. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 22:46, Pietro87 napisał:

Life Steal czy tez Life Leach na inferno się kompletnie nie nadaje.
Jest redukowany o 80% nie ma szans wykręcić nim takiego profitu jak lohem czy pasywnym
regenem. Nie ładuj się w chwili obecnej w LL bo wydasz tylko kasę w błoto.


z leechiem 2,5% leczylem sie mniej wiecej za tyle co odbijalo sie we mnie od packa. A i ticki powyzej tysiaca widzialem.

na czym jest najwyzszy pasywny regen ? na bizutach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2012 o 00:15, EmperorKaligula napisał:

na czym jest najwyzszy pasywny regen ? na bizutach ?


Na armorze 450-500 wyrwiesz.
Gorzej z kupnem gearu typu int/wit/kryt/resy + wysoki regen.
Taki trudno znaleźć w dobrej cenie [ja w sumie póki sam nie wyfarmiłem i nie wycraftowałem kilku gratów to ni cholery nic sensownego nie mogłem kupić bo albo ceny kosmos albo jak regen git to reszta modów żałosna]

Na bizuteri jest niewielki w porównaniu do reszty gearu [buty do 300 paru, naramy podobnie, karwasze 150-180+, glovy też 200-250, pasy przeważnie koło 120-180 jak maja inne mocne mody]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 23:47, Dann napisał:

No chyba że w akcie trzecim i czwartym to się zgodzę, bo w 1 i 2 (tam gdzie bawiłem się
dotychczas od wyjścia 1.0.4) nadal taki sam szmelc leci na lewo i prawo.
W takim razie potestuję jeszcze nieco A3 przez weekend. Jak znajdę coś fajnego, to Ci
oddam bo i tak przerzucam się na GW2 od wtorku. ;-)



Drugi też zły nie jest. Trzeba tylko wiedzieć jak farmić :)
Jak chcesz wbić na jakiś co-op a3-4 dodaj mnie po tagu
Ogółem szukam ludzi do co-opa bo farma solo = nudna farma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 00:36, Pietro87 napisał:

Drugi też zły nie jest. Trzeba tylko wiedzieć jak farmić :)
Jak chcesz wbić na jakiś co-op a3-4 dodaj mnie po tagu


Teraz to w zasadzie nie bardzo jest sens... bo co byśmy sobie pograli, 2-3 dni i to też nie całe, bo jutro w ciągu dnia będę zapewne offline.
No, chyba że GW2 mnie zniechęci lub (co bardziej prawdopodobne), okaże się że mam za słaby PC i będę musiał zrezygnować. :-( Wtedy z całą pewnością się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2012 o 00:36, Pietro87 napisał:


Drugi też zły nie jest. Trzeba tylko wiedzieć jak farmić :)
Jak chcesz wbić na jakiś co-op a3-4 dodaj mnie po tagu
Ogółem szukam ludzi do co-opa bo farma solo = nudna farma.


Dann & Pietro87

Ja jak coś to piszę się na farmę - Barb tank - dps ze mnie nie jest ale surv mam dobry większość elyt bez biegania siekam więc chętnie pogram razem :)
Mój tag -- Tomek#2911
Więc jak będziecie chcieli pograć to dajcie inva w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała prywata [bo w sumie tu tez wielu graczy zagląda]
Mam na sprzedaż kompletny zestaw dla Czarownika.
Sprzęt na zdjęciach poniżej.
Jest tez poglądowe zdjęcie statystyk w ubranym ekwipunku.
Aczkolwiek trzeba sobie na to zdjęcie wziąć dwie poprawki - screen jest na postaci nie posiadającej włączonych żadnych pasywnych ani aktywnych buffów, na czysto, bez jakiegokolwiek najemnika, to są suche statystyki rzecz ujmując "na gołego".
Sprzęt jest tez bez jakichkolwiek klejnotów [wystarczy wypełnić wszystkie dziury np zwykłymi topazami za 34+ int i już dochodzi do tego gearu +306 int, podobnie hełm i hp jeden ametyst na 12% hp i lecimy do ~47khp].
W razie potrzeby mogę gratis dorzucić do tego gearu standardowy zestaw klejnotów +34 stats.

Oferty przyjmę i w IGG i w RMAH zależy co kto woli. Formy kontaktu są na GramSajcie [jest tam tez gramowa ramka do prywatnych wiadomości]

20120825172730

20120825172733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie. czy spadek wydajnosci gry moze byc zwiazany ze mi jeszcze sciaga gre?(zostalo 2gb)
zakupilem nowy sprzet a mam wrazenie ze chodzi slabiej niz na poprzednim...
(teraz odpalam na i7-3610qm 2,30ghz ,16gb ram i gtx 675m 2gb)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 20:50, EmperorKaligula napisał:

już kończysz z gra ?



Bynajmniej :)
To jest efekt farmy, a że to doby zestaw dla kite wiza to chętnie go sprzedam w pakiecie, ktoś kto by był chętny kupić dostaje wiza zdolnego skończyć i farmić inferno [wystarczy wbić klejnoty i dobrać skille i ten build wyskoczy na dobre 6.5k armora, i dobre 35-40k dpsu, sama krucha potęga dała by sporo a do tego emerald na dodatkowe dmg z krytów jak i dodatkowy int z klejnotów]

Mogę testowo jak ktoś chce wbić w ten armor zwykłe 34ki i zrobić kolejny screen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 22:20, EmperorKaligula napisał:

a na takim secie idzie coś przeżyć ? bo resy widze prawie na zero. WDkiem mam po 600+
i padam jak szmata, balbym sie cos takiego zalozyc ;)


Ja grając DH resów mam jakieś ~100 i jakoś żyję i umieram nawet dość rzadko najczęściej z braku refleksu :-)

Ten set nie jest raczej nastawiony na wizz''a tanka tylko DPS''a

Choć wizz tank grający na bug''u z zamrażaniem i spowolnieniem czasu czy czymś tam (wizza mam dopiero na 23lvl) =elitka non-stop zamrożona, jak grasz z takim tankiem walka sprowadza się do trzymania LPP ;-)
BTW. Naprawili to już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się