Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Ja olałem mf gear już dawno temu.
Ogólnie sprawdzałem, nie działał dla mnie tak cudownie jak niektórzy to opisują.
Wolałem zrobić w normalnym ekwipunku do młócki 5-6 runów niż w MFie 3.
Bo taki MF do aktu 3-4 kosztuje już niemałe pieniądze, MF w takim ekwipunku musi być totalnie dodatkowym modem, dlatego położyłem na to przysłowiowa laskę.
Ale jak dla kogoś mf gear działa - spoko jego sprawa, ot dla mnie nie działa i już :)

Ten legend jak i poprzednie spadł mi na a3 [poprzednie tez na a3, jeden na a4 wyskoczył], akurat tu konkretnie w pieczarach mrozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 17:27, PawelR1 napisał:

Witam.Czy na poziomie piekielnym lepiej wykuwac przedmioty u kowala czy kupowac w domu
aukcyjnym a moze tu i tu?

Na poziomie piekielnym , wg. mnie lepiej kupować w ah, ze względu na cenę wykucia, oraz dostęp materiałów. Podstawowe zbroje itp. u kowala są zaniżone jak na dany etap gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem tuż przed Ghomem na inferno i nie wyrabiam z kasą. Gdzie najlepiej farmić? Ceny w domu aukcyjnym są kosmiczne podczas gdy ja tłukąc od nowa a2 czy nawet a1 ufarmię niecałe 600 tysięcy... W parę godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 18:14, T3de napisał:

Jestem tuż przed Ghomem na inferno i nie wyrabiam z kasą. Gdzie najlepiej farmić? Ceny
w domu aukcyjnym są kosmiczne podczas gdy ja tłukąc od nowa a2 czy nawet a1 ufarmię niecałe
600 tysięcy... W parę godzin...


Chyba nie ma "złotego środa" na farmienie. Może powrót do III aktu na piekle ? Mobki szyciutko padają masowo, a kasy leci dość dużo. Ale wtedy trzeba zapomnieć o jakimś konkretniejszym dropie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 18:14, T3de napisał:

Jestem tuż przed Ghomem na inferno i nie wyrabiam z kasą. Gdzie najlepiej farmić? Ceny
w domu aukcyjnym są kosmiczne podczas gdy ja tłukąc od nowa a2 czy nawet a1 ufarmię niecałe
600 tysięcy... W parę godzin...

koszmar akt 3: karater arreat poziom 1,2 i rdzeń arreat i odnowa a w ekwipunku 250gf którzy teraz kosztuje pewnie z jakieś 100-150k wyfarmisz 300- 350k/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 22:19, gracz_155 napisał:

> Jestem tuż przed Ghomem na inferno i nie wyrabiam z kasą. Gdzie najlepiej farmić?
Ceny
> w domu aukcyjnym są kosmiczne podczas gdy ja tłukąc od nowa a2 czy nawet a1 ufarmię
niecałe
> 600 tysięcy... W parę godzin...
koszmar akt 3: karater arreat poziom 1,2 i rdzeń arreat i odnowa a w ekwipunku 250gf
którzy teraz kosztuje pewnie z jakieś 100-150k wyfarmisz 300- 350k/h

GF? Czym to jest? Wybacz za brak profesjonalizmu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostały się jeszcze 3 itemasy :)

P.S.
Szukam na co-op WD ewentualnie DH [coś mi dpsów wywiało z flki... a nudno tak samemu burstować w co-opie z barbem/monkiem]

20120827225826

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cały trzeci akt zrobiony, poszedł gładko poza Ghomem - wcześniej robiłem go w party z barbem który trzymał go w miejscu. Strasznie wolno te chmury znikają. Ale co najważniejsze w dungeonie na battlefieldsach wypadł legendar:

http://s12.postimage.org/ofob1d7el/bez_tytu_u.jpg

śmiejscie się do woli ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi z tym MF czy gram z nim tzn 140 w gratach plus 5 stackow i nie widze różnicy w dropie grając bez MF? Co jest grane ba nawet powiedzial bym ze bez MF czasem wypadają lepsze rzeczy.
a po samym patchu nie widze różnicy w jakości dropu no może z tym ze leci więcej niebieskich broni z lepszym dps-m i tak nie leca te legendy i tak, ostatnio przeszedlem caly 3 i 4 akt i wypadl mi schemat na kostur i obraczka bull katosa która i tak nadaaje sie do vendora reszta zwykly crap nic do handlu i mialem z nefalememi ponad 200 do mf dla mnie kapota, sora za potok slow pisalem z fona.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 09:11, OuTcAsTno1 napisał:

Nie wiem o co chodzi z tym MF czy gram z nim tzn 140 w gratach plus 5 stackow i nie widze
różnicy w dropie grając bez MF? Co jest grane ba nawet powiedzial bym ze bez MF czasem
wypadają lepsze rzeczy.
a po samym patchu nie widze różnicy w jakości dropu no może z tym ze leci więcej niebieskich
broni z lepszym dps-m i tak nie leca te legendy i tak, ostatnio przeszedlem caly 3 i
4 akt i wypadl mi schemat na kostur i obraczka bull katosa która i tak nadaaje sie do
vendora reszta zwykly crap nic do handlu i mialem z nefalememi ponad 200 do mf dla mnie
kapota, sora za potok slow pisalem z fona.

Pozdro

MF zwiększa szanse na ilość właściwości (afixów) w przedmiocie jeśli masz np. 2% szansy na item z 3 właściwościami i 1% szansy na item z 4 właściwościami to z 200MF masz adekwatnie 6% i 3%.

a co do dziłania MF tu masz cały wykład poparty o dziwo badaniami ;-)

http://www.diablofans.com/topic/57939-ongoing-project-magic-find-and-its-efficiency-a-statistical-insight/

a co do legend mi od patcha wypadły 3
1.poszła za 1kk (silnorękie karwasze)
2.poszła na siarkę (rekawice gladiatora)
3 mam nadziej że pójdzie za 5-8kk (latający smok)

A co do jakości itemów wczoraj przez 3h(inf a3) farmy itemów nadających się do handlu znalazłem zaledwie 3, wiec nie tylko tobie słabo dropi, a tak w ogóle to MUSI słabo dropić bo wszystkie itemy zostaną na zawsze a inflacja ciągle i ciągle będzie rosnąc.

Najlepiej polecam dropienie itemow na AH w ciągu 20min zarobiłem tam więcej niż z dropu w 3 godziny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 10:40, KrzysztofT napisał:

Mi z nowych legendarów wydropiły takie graty (obrazki). Młot na HC poszedł za 1.2kk,
a kusza na SC - idealna dla szelmy (i ją dostał hehehe).



http://eu.battle.net/d3/pl/profile/KrzysztofT-2700/hero/1312512

Zwłaszcza, ze nie masz ani jednej postaci na HC ani progresu na HC...
Bo rozumiem zdajesz sobie sprawę, że przedmiotów dropniętych na SC nie możesz sprzedać na HC.
Te profile postaci to jednak fajna rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 13:09, EmperorKaligula napisał:

kolejny dzien, kolejny legendar, tylko szczescie ciagle na tym samym zasranym poziomie:

wylecial z zywej bestii oblezniczej

Oj tam oj tam przynajmniej będziesz miał kolejną siarkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 13:18, Pietro87 napisał:

Te profile postaci to jednak fajna rzecz :)


a jak go wyszukales ? szukalem pare dni temu profilu goscia z forum aby zobaczyc jaki ma sprzet - ale ten jak na zlosc mial ustawiony profil wowa i za nic nie moglem przelaczyc na jego postaci z D3... albo jestem za glupi na strone battlenetu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się