Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Wyszedł ten większy patch, który zapowiadali jakoś miesiąc temu z ułatwieniami itd? Ostanio w d3 grałem chyba w czerwcu i zastanawiam się czy nie pograć znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 12:00, Nightdew napisał:

Wyszedł ten większy patch, który zapowiadali jakoś miesiąc temu z ułatwieniami itd? Ostanio
w d3 grałem chyba w czerwcu i zastanawiam się czy nie pograć znowu.


tak wyszedł: http://eu.battle.net/d3/pl/blog/5691275/Aktualizacja_104_jest_ju%C5%BC_dost%C4%99pna_-22_08_2012

masz farta, że mnie zastałeś online, bo byś został zwyzywany od miernot od pewnego "PROsa" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 12:09, EmperorKaligula napisał:

tak wyszedł: http://eu.battle.net/d3/pl/blog/5691275/Aktualizacja_104_jest_ju%C5%BC_dost%C4%99pna_-22_08_2012

masz farta, że mnie zastałeś online, bo byś został zwyzywany od miernot od pewnego "PROsa"
:D


Jakieś plotki czy po tym patchu jakaś spora część graczy powróciła do grania czy dalej niski poziom?;)


Edit: Widzę również, że sporo zbufowali mojego monka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 12:09, EmperorKaligula napisał:

masz farta, że mnie zastałeś online, bo byś został zwyzywany od miernot od pewnego "PROsa"
:D


Make my day buddy, all the time :)

Btw: Może poruszymy jakiś ciekawszy temat, niż ciągłe narzekanie/wychwalanie zmian w patchach ;)
np. co chcielibyście zobaczyć w dodatkach?

Jak dla mnie to bankowo poruszą historię Shena, bo jest dość ciekawą postacią i jego opowieść też raczej każę patrzeć w tym kierunku. Może też jakieś rozwiązania co do historii pomocników. Co do głównego złego w dodatku to Shen mówi o krysztale Dirgesta. Nie orientuje się za bardzo w uniwersum (z książek czytałem tylko ostatnią wydaną niedawno. Imo słabe to było), był już ktoś taki w nim czy to nowa postać/zły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 12:21, MastAlol napisał:

np. co chcielibyście zobaczyć w dodatkach?


przydatnych pomocników (większe drzewka, kompletne ubranie ich, jakieś komendy w sensie "broń/atakuj"), więcej shena i to chyba tyle ;) główny element fabuł chyba każdy z nas widział (spadł w chmury, a były inne plany w stosunku do niego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 13:00, EmperorKaligula napisał:

przydatnych pomocników (większe drzewka, kompletne ubranie ich, jakieś komendy w sensie
"broń/atakuj")

Tego na pewno nie zrobią, bo oni nigdy nie mieli być przydatni. Inaczej mogli by mieć wpływ na zbytnie ułatwienie rozgrywki solo w porównaniu do drużynowej. Są tylko po to aby opcjonalnie mogli towarzyszyć. Gdyby stali się mocniejsi, to nikt nie mógłby by grać solo (bez drużyny, jak i bez pomocnika).

Dnia 06.09.2012 o 13:00, EmperorKaligula napisał:

więcej shena i to chyba tyle ;) główny element fabuł chyba każdy z nas
widział (spadł w chmury, a były inne plany w stosunku do niego).

Wątek Shena mogą pociągnąć, bo tak naprawdę nic się nie wyjaśniło z nim. Adria wydaje się oczywistą postacią na kontynuację w dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 13:30, Arcling napisał:

Tego na pewno nie zrobią, bo oni nigdy nie mieli być przydatni. Inaczej mogli by mieć
wpływ na zbytnie ułatwienie rozgrywki solo w porównaniu do drużynowej. Są tylko po to
aby opcjonalnie mogli towarzyszyć. Gdyby stali się mocniejsi, to nikt nie mógłby by grać
solo (bez drużyny, jak i bez pomocnika).


teraz są przydatni tylko do MFa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2012 o 13:30, Arcling napisał:

Tego na pewno nie zrobią, bo oni nigdy nie mieli być przydatni. Inaczej mogli by mieć
wpływ na zbytnie ułatwienie rozgrywki solo w porównaniu do drużynowej. Są tylko po to
aby opcjonalnie mogli towarzyszyć. Gdyby stali się mocniejsi, to nikt nie mógłby by grać
solo (bez drużyny, jak i bez pomocnika).


Dobrze ubrany templar może normalnie tankować akt 3 [wysoki blok + loh + 40-50k hp minimum].
Nie wystoi co prawda za długo w kilku dotach [ale np 1-3 zarazy spokojnie sobie poradzi, za to bezcześciciela już raczej nie] ale jest w stanie blokować champ paki te 15-30s a to jest z reguły dosyć czasu dla range dps''a żeby skończyć taką paczkę do zera.

Dobrze ubrana zaklinaczka może robić za pure dpsa w akcie 1 - zwłaszcza teraz kiedy 2handery maja tak wysokie losowane mody.
Tak samo szelma, ten tez może w a1-2 robić za pure dpsa [da się za jego pomocą skończyć całe dwa akty, farmić skutecznie raczej da się tylko 1].

Nieprzydatny zupełnie bojowo merc to taki którego się ubierze czysto pod mf/gf. Ubrany w normalne graty sprawdza się całkiem dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dodatek to tylko kilka nowych poziomów z bossem w postaci pewnego upadłego anioła, wkurzonego tak na nas, jak i na Tyraela i ogólnie wkurzonego na wszystkich i uważającego się za hiper-uber-super dobrego gra... tzn. anioła. Bez skojarzeń.

Szkoda, że ostatecznie zamknęli kwestię dalszych poziomów, tymi nowymi poziomami mistrzowskimi. Chyba, że wprowadzą nowe przedmioty dla tych poziomów mistrzowskich, chociażby zdobywane na arenach czy coś. Właśnie, same areny - czekam na nie z niecierpliwością, po cichu licząc, że będą nie tylko PvP, ale też PvE - z kolejnymi falami mobów. To byłoby coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2012 o 14:14, Mercuror napisał:

Szkoda, że ostatecznie zamknęli kwestię dalszych poziomów, tymi nowymi poziomami mistrzowskimi.
Chyba, że wprowadzą nowe przedmioty dla tych poziomów mistrzowskich, chociażby zdobywane
na arenach czy coś. Właśnie, same areny - czekam na nie z niecierpliwością, po cichu
licząc, że będą nie tylko PvP, ale też PvE - z kolejnymi falami mobów. To byłoby coś.


Nie będzie areny last stand ani pve [JW na blogu napisał, że nie ma i nie będzie w planach takiego trybu gry, chociaż z drugiej strony zapowiadał tez przed premierą cuda wianki które tez się pozmieniały wiec kto wie... ale raczej an areny pve w dniu premiery pvp nie am co liczyć].
Areny PVP - bez presetowania albo debufa/buffa nie maja większego sensu - patrz przykład stronę wcześniej. Musiał byś mieć 1.4m efektywnego hp żeby wystać skok wizarda na zagładę+archonta [podobne kombinacje na tak zawrotny dmg ma DH - przebicie czy mnich i sss itp itd].
W rankingu światowym jest tylko kilku przedstawicieli innych klas oprócz Barbów [bo ci mogą bez problemu dojechać do 3m+], jednocześnie w przypadku range [dh/wiz/wd] jak i tanków 90% ma przy tym wykręconym niebotycznie EHP bardzo marny DPS [ergo sami z tak niskim DPS''em nie byli by w stanie generować burstu na PVP, żeby skorzystać z faktu, ze są na 2 hity nie na 1]

P.S.
1.4m z archonta to jest wynik przy 70k buffed dps, jak ktoś ma wyższe wartości to zapewne do 2-3 balonów dojedzie bez trudu [zakładam, ze przy 120k dpsu taki wiz wyrobił by się do tych 2.5 raczej luzem, a ponad 2.5m EHP nie ma już nikt oprócz barbów]
Podobnie z przebiciem - sharp z dpsem rzędu 160k wyrwie na jednym strzale z przebicia do 1m obrażeń, jak ma spory as [1.8-2.0] to ma gwarantowane 3-4 krytyki, co za tym idzie jego pierwsze błyskawiczne 3-4 rzuty to sumarycznie właśnie około 3-4m obrażeń [DH jako jedyny może skręcić najwyższy kryt dmg w grze bo ma dostępną kusze z dwoma gniazdami]

PVP bez dobrego przekombinowania mechaniki to będzie kolejna porażka i powód do fali płaczu, że jedna klasa panuje niepodzielnie nad innymi [obstawiam, ze DH w takiej formie PVP był by najbardziej hejtowana klasą, bo oprócz wysokiego DMG ma swojego seekera którym nawet nie musi celować i może go spamować z poza linii widoku - na offscreenie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 15:18, DonZ napisał:

no i paragon level 100 właśnie został zdobyty przez gracza alkaizer stream jeszcze jest
http://pl.twitch.tv/alkaizerx



No to nie był jeden gracz, tylko grupka ludzi którzy grali wymiennie na jednym koncie :)
Wypadało im jakoś po 5h dziennie [jak jeden pracował/spał to grała reszta i tak na zmianę].
Do tego koleś miał budżet, sam rubin i pierścień leoryka to już jest lekko +50% expa [a można dokupić gratów na bodajże ponad 100% exp, do tego dochodzi np exp boost za merców, merc może nosić drugiego leoryka np]

Ale ogółem spoko, że wbiła to jednak grupa graczy a nie bezmyślny bot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 21:59, scott napisał:


Dodałem do friendów - powiedz tylko o której godzinie i go - wieczorem jestem zawsze
- zazwyczaj XD

Myślę, ze o 18-stej w sobotę :)


Co do patcha: mam stosunek neutralny - nie zwracałem nigdy uwagi na CC. Jeśli faktycznie jest złe to dobrze, że naprawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2012 o 16:37, Andrzej15 napisał:

Co do patcha: mam stosunek neutralny - nie zwracałem nigdy uwagi na CC. Jeśli faktycznie
jest złe to dobrze, że naprawiają.



Nikt raptem nie zwraca uwagi na Crowd Controll a większość ludzi jakiegoś tam używa [snare to też CC] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedawno zacząłem przygodę z Diablo III i mam takie pytanie, (mam nadzieje ż nikt mnie nie okrzyczy że nie przejrzałem wątku). W jaki sposób wstawić skan przedmiotu na czat, chodzi mi konkretnie o wstawienie linka tak żeby każdy mógł na niego kliknąć i obejrzeć przedmiot.

Przykład: Chodzi mi o ten ostatni nawias.

[Ogólny][gghj]ile jest wart ? [nazwa przemiotu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 13:30, Arcling napisał:

> przydatnych pomocników (większe drzewka, kompletne ubranie ich, jakieś komendy w
sensie
> "broń/atakuj")
Tego na pewno nie zrobią, bo oni nigdy nie mieli być przydatni. Inaczej mogli by mieć
wpływ na zbytnie ułatwienie rozgrywki solo w porównaniu do drużynowej. Są tylko po to
aby opcjonalnie mogli towarzyszyć. Gdyby stali się mocniejsi, to nikt nie mógłby by grać
solo (bez drużyny, jak i bez pomocnika).

Ej moja zaklinaczka ma ponad 5k dps :) i wali krity po 18k i ma dobre aoe - w a3 inf te małe pokraki ładnie bije
Na a1 to sama kosi grupy słabych mobów, więc jednak mogą być przydatni :P i mieć wpływ.
No ale trzeba takiego delikwenta ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania dla scoota, który nie dość, że zabił Diablo to jeszcze udzielił mi parę rad na temat mojej postaci. dzięki niemu wiem już co i jak. Wielkie dzięki :)

>
> > Co do patcha: mam stosunek neutralny - nie zwracałem nigdy uwagi na CC. Jeśli faktycznie
>
> > jest złe to dobrze, że naprawiają.
>
>
> Nikt raptem nie zwraca uwagi na Crowd Controll a większość ludzi jakiegoś tam używa [snare
> to też CC] :)
>

To zatem CC to detal, który przeciętny gracz i tak nie zauważy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się