Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Ech, kolejna stracona postać hc przez zwieszenie się gry. Tym razem ofiarą zwiechy padła moja barbarzynka na 60(2) lvl''u w 3 akcie poziomu hell. Jak tu się nie wk****ć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na swoim koncie battlenet mam starter D3 pograłem nawet nawet jak bym chciał pełną to wystarczy że podam na bn sam numer czy musze jeszcze raz instalować i jak długo można na tym starterze grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2012 o 17:17, Carter napisał:

Na swoim koncie battlenet mam starter D3 pograłem nawet nawet jak bym chciał pełną to
wystarczy że podam na bn sam numer czy musze jeszcze raz instalować i jak długo można
na tym starterze grać?


Wystarczy podać cd keya, tam gdzie masz starter jest do tego opcja. Starter ogranicza się do 13 poziomu doświadczenia, i dalej niż do skeleton kinga nie dojdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, może mi ktoś powiedzieć co da większy dps jak chodzi o broń:
1. 850 dpsu i zwiększony crit dmg o 100%
2. 950 dpsu i zwiększony crit dmg o 60%
?
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi wyjaśnic jedna rzecz. Otóż od 4h gram już w Diablo 3, nigdy nie grałem w żadnego Diablo wczesniej, kampania jest spoko, ale mówi sie ze tej gry nie kupuje sie dla kampani, w takim razie, co takiego mozna wlasciwie tam robic po kampanii? *_* wiem ze mozna razem w nia grać w co-opie z kims innym, ale oprocz tego co jeszcze sie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie problem tej gry polega na tym, że po przejściu kampanii nie ma już nic do roboty no chyba, że przechodzenie kampanii na wyższym poziomie trudności od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2012 o 14:43, Piotr13PL napisał:

Może ktoś mi wyjaśnic jedna rzecz. Otóż od 4h gram już w Diablo 3, nigdy nie grałem w
żadnego Diablo wczesniej, kampania jest spoko, ale mówi sie ze tej gry nie kupuje sie
dla kampani, w takim razie, co takiego mozna wlasciwie tam robic po kampanii? *_* wiem
ze mozna razem w nia grać w co-opie z kims innym, ale oprocz tego co jeszcze sie robi?


Generalnie chodzi o zbieranie sprzętu i jego farmę. Jeśli Twoja postać będzie "imba" + 99lvli mistrzowskich + acziki to możesz uważać DIII za "przejdziente" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2012 o 14:43, Piotr13PL napisał:

Może ktoś mi wyjaśnic jedna rzecz. Otóż od 4h gram już w Diablo 3, nigdy nie grałem w
żadnego Diablo wczesniej, kampania jest spoko, ale mówi sie ze tej gry nie kupuje sie
dla kampani, w takim razie, co takiego mozna wlasciwie tam robic po kampanii? *_* wiem
ze mozna razem w nia grać w co-opie z kims innym, ale oprocz tego co jeszcze sie robi?

Generalnie chodzi o zbieranie lepszych przedmiotów, a w tym celu trzeba przejść kampanię kilkakrotnie na wyższych poziomach trudności. Potężniejsze potwory=lepsze przedmioty.
Niestety poza kampanią nie ma tu wiele do roboty. Planowany jest tryb aren dla walk pomiędzy graczami, ale do tej pory ich nie wprowadzono. I nic dziwnego, klasy są raczej nie zbalansowane, a ostatecznie i tak by pewnie wygrywały osoby z lepszymi przedmiotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się! Melduję, że zdobyłem cały set Nieśmiertelnego Króla!
Trochę to trwało (2 tygodnie), ale jest. Wszystko wydropione - nie kupione! Zamiast kafara używam broni z zestawu "bul katosa".

A oto on (Pierwszy Obrazek).

A to broń (kupiłem za 100kk - sprzedałem buty barba za 150kk i jeszcze mi zostało ) :


20121015195401

20121015195429

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2012 o 19:54, KrzysztofT napisał:

Udało się! Melduję, że zdobyłem cały set Nieśmiertelnego Króla!
Trochę to trwało (2 tygodnie), ale jest. Wszystko wydropione - nie kupione! Zamiast kafara
używam broni z zestawu "bul katosa".

A oto on (Pierwszy Obrazek).

A to broń (kupiłem za 100kk - sprzedałem buty barba za 150kk i jeszcze mi zostało ) :





A tu link do profilu bn (żeby nie było) :

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/KrzysztofT-2700/hero/17158374

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2012 o 19:54, KrzysztofT napisał:

Trochę to trwało (2 tygodnie)

Pojęcie względne, ja mam przegrane 120h i nie widziałem na oczy pomarańczowego ani zielonego itema :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2012 o 23:12, Paweuu napisał:

nie wiem, czy dobrze zrozumiałem twój post
ale mówisz, że w dwa tygodnie wydropiłeś TAKI set?


Na większość tego co ludzie na forach piszą trzeba sobie dawać poprawkę na dozę bullshitu.
Zwłaszcza jak ktoś ma jakiś mizerny pargon lvl - co obrazuje jak mało grał po patchu 1.0.4 - co z kolei obrazuje realność efektywnej farmy w stosunku ilość=czas=drop.

Co nie zmienia faktu, ze drop legend jest obecnie całkiem syty jak ktoś umie i wie jak farmić.
Sam miałem kilka kawałków różnych setów [klatę z króla też miałem, jakieś portki z iny, jedne raki bez move spd z dexem itp itd] i spadały w relatywnie krótkim odstępie czasu, bywało tez tak, że na jeden run wyskoczyły 2-3 legendary.

Ci którzy farmią całe akty, pierdzielą się z tym godzinami bo robią czystkę całego np a3 a potem płaczą, że tyle czasu zmarnowane a żadna legenda nie spadła - to powodzenia dla nich, niech robią tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2012 o 19:54, KrzysztofT napisał:

Udało się! Melduję, że zdobyłem cały set Nieśmiertelnego Króla!
Trochę to trwało (2 tygodnie), ale jest. Wszystko wydropione - nie kupione! Zamiast kafara
używam broni z zestawu "bul katosa".

A oto on (Pierwszy Obrazek).

A to broń (kupiłem za 100kk - sprzedałem buty barba za 150kk i jeszcze mi zostało ) :

Sporo euro wydałeś ;p I jakoś nie chce mi się wierzyć, że sam wydropiłęś.
Sorry ja mam 2x wiekszy poz. mistrzowski i sama farma od patcha i nic jakoś nie poleciało mi z Ik - nie mówiąc o innych setowych - wybacz ale nie wierze w ten drop tylko tych poszczególnych itemów.
I te 2 tygodnie XD - naprawdę zabawne. Podobnie jak kiedyś tam o magu pisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się