Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2012 o 23:41, Pietro87 napisał:

> nie wiem, czy dobrze zrozumiałem twój post
> ale mówisz, że w dwa tygodnie wydropiłeś TAKI set?

Na większość tego co ludzie na forach piszą trzeba sobie dawać poprawkę na dozę bullshitu.
Zwłaszcza jak ktoś ma jakiś mizerny pargon lvl - co obrazuje jak mało grał po patchu
1.0.4 - co z kolei obrazuje realność efektywnej farmy w stosunku ilość=czas=drop.

Co nie zmienia faktu, ze drop legend jest obecnie całkiem syty jak ktoś umie i wie jak
farmić.
Sam miałem kilka kawałków różnych setów [klatę z króla też miałem, jakieś portki z iny,
jedne raki bez move spd z dexem itp itd] i spadały w relatywnie krótkim odstępie czasu,
bywało tez tak, że na jeden run wyskoczyły 2-3 legendary.

Ci którzy farmią całe akty, pierdzielą się z tym godzinami bo robią czystkę całego np
a3 a potem płaczą, że tyle czasu zmarnowane a żadna legenda nie spadła - to powodzenia
dla nich, niech robią tak dalej...


To lataj od elity do elity, omijaj białe mobki i płacz, że jeszcze nie udało ci się zebrać zestawu setowego.
Żadna cześć tego zestawu nie poleciała z elity - wszystkie z białych mobków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2012 o 08:56, scott napisał:

> Udało się! Melduję, że zdobyłem cały set Nieśmiertelnego Króla!
> Trochę to trwało (2 tygodnie), ale jest. Wszystko wydropione - nie kupione! Zamiast
kafara
> używam broni z zestawu "bul katosa".
>
> A oto on (Pierwszy Obrazek).
>
> A to broń (kupiłem za 100kk - sprzedałem buty barba za 150kk i jeszcze mi zostało
) :
>
Sporo euro wydałeś ;p I jakoś nie chce mi się wierzyć, że sam wydropiłęś.
Sorry ja mam 2x wiekszy poz. mistrzowski i sama farma od patcha i nic jakoś nie poleciało
mi z Ik - nie mówiąc o innych setowych - wybacz ale nie wierze w ten drop tylko tych
poszczególnych itemów.
I te 2 tygodnie XD - naprawdę zabawne. Podobnie jak kiedyś tam o magu pisałeś.



Co ma MF, czy poziom mistrzowski do dropu legend? Słuchaj dalej płaczek na forach, że trzeba mieć 300 mf aby leciały legendary. Napierśnik wydropiłem z mf 21% z paragonów, bez nefalemów i z 3 mobka w grze.
Inwestuj dalej w crap z mf ciężki kk i płacz, że nic nie leci. Omijaj białe mobki i tłucz elity i płacz, że nic ci nie leci. Blizzard zawsze przed patchem i po zwiększa drop. A nowy patch na serwerach us już dziś, więc w Europie pewnie tradycyjnie w środę. W D3 możesz sobie robić runy na elity/bosów i wszystkich świętych. Większość legendarów wypada ze zwykłych białych mobków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2012 o 09:19, KrzysztofT napisał:

Co ma MF, czy poziom mistrzowski do dropu legend? Słuchaj dalej płaczek na forach, że
trzeba mieć 300 mf aby leciały legendary. Napierśnik wydropiłem z mf 21% z paragonów,
bez nefalemów i z 3 mobka w grze.
Inwestuj dalej w crap z mf ciężki kk i płacz, że nic nie leci. Omijaj białe mobki i tłucz
elity i płacz, że nic ci nie leci. Blizzard zawsze przed patchem i po zwiększa drop.
A nowy patch na serwerach us już dziś, więc w Europie pewnie tradycyjnie w środę. W D3
możesz sobie robić runy na elity/bosów i wszystkich świętych. Większość legendarów wypada
ze zwykłych białych mobków.

Dopsze ale powiedz ile kasy wydałeś bo ciekawy jestem :P
NIe mam mf na sprzecie - poziom mistrzowski podałem w celu pokazania czasu jaki poświęciłem na grę - nie nie farmię tylko elity - lęcę all po aktach.
Ile dałeś za set :P - jak golda to godzie go kupujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2012 o 10:14, scott napisał:

Dopsze ale powiedz ile kasy wydałeś bo ciekawy jestem :P
NIe mam mf na sprzecie - poziom mistrzowski podałem w celu pokazania czasu jaki poświęciłem
na grę - nie nie farmię tylko elity - lęcę all po aktach.
Ile dałeś za set :P - jak golda to godzie go kupujesz ?


Nic nie dałem. Wydropiem. Kupiłem tylko klejnot do hełmu. :)
Ale jak ci to ma poprawić humor to sobie wmawiaj co chcesz i ile chcesz. Np. ile wydałem euro/złota/platyny, etc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2012 o 11:49, Pietro87 napisał:

Stary nie karm trolla :)
Typ już na oficjalnym forum perma bana zaliczył, najlepiej ignorować to się znudzi.

No dobra, ale nie lubie jak ktoś kity pociska :P

Btw. jutro patch to pewnie wrócę do DIII :)
Pamiętaj o tych runach na tą machine czy jak tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2012 o 12:22, scott napisał:

Btw. jutro patch to pewnie wrócę do DIII :)
Pamiętaj o tych runach na tą machine czy jak tam



Ja miałem identyczny zastój.
Olałem granie na oficjalnym do czasu patcha.

A na machinę to najwygodniej zapodać mp6, wbić 5nv i lecieć tylko po klucznikach, przy mp6 z 5xnv zawsze mi spadał tak schemat jak i klucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2012 o 12:22, scott napisał:


No dobra, ale nie lubie jak ktoś kity pociska :P


Tia. Jako, że ty nie masz szczęścia, to każdy iny kto go akurat ma musi kłamać. Typowo polskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2012 o 13:06, KrzysztofT napisał:

Tia. Jako, że ty nie masz szczęścia, to każdy iny kto go akurat ma musi kłamać. Typowo
polskie.


przez sto czy tam dwiescie godzin farmy inferno widziałem 1 setowy przedmiot, a Ty w dwa tygodnie wyropiles caly set :) jasssne. nie odpisuj nawet, bo jestem kolejnym ktory Ci nie wierzy i nie uwierzy. chociaz tyle dobrze ze dales innym zarobic na RMAH ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2012 o 18:39, Andrzej15 napisał:

Z niecierpliwością czekam na jutrzejszy patch :)


Jakies oficjalne info, że jutro jest patch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2012 o 12:25, Pietro87 napisał:

A na machinę to najwygodniej zapodać mp6, wbić 5nv i lecieć tylko po klucznikach, przy
mp6 z 5xnv zawsze mi spadał tak schemat jak i klucze.

A gdzie dokładnie ci klucznicy są - nie śledziłem tematu na forum dotyczącego tego questu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2012 o 20:20, scott napisał:

A gdzie dokładnie ci klucznicy są - nie śledziłem tematu na forum dotyczącego tego questu.



Akt 1 - pola niedoli
Akt 2 - Oaza
Akt 3 - Kamienny Fort
Akt 4 - Kryształowa Kolumnada.

W losowym miejscu się pojawiają.
W akcie 4tym nie ma klucza, tam jest schemat [czyli wymęczysz upierdliwego klucznika z 4tego raz i masz spokój]
W sumie oprócz tego klucznika w a4 to wszyscy są banalni [ten w 4ty to mob zrobiony na wzorze małego klona diablo, o tyle upierdliwy, że klatwy tych mobów wszelkie leczenia, loh/regen/ll]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się