Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

A mi wczoraj Blizz zarypał pierścionek, a mianowicie kiedy sprawdzałem jego wartość na aukcji to w tym momencie wyskoczył mi komunikat, iż zerwano połączenie z serwerem i gdy znowu odpaliłem AH to już mojego itemka nie było.

20121111101204

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2012 o 10:12, Gacol08 napisał:

A mi wczoraj Blizz zarypał pierścionek, a mianowicie kiedy sprawdzałem jego wartość na
aukcji to w tym momencie wyskoczył mi komunikat, iż zerwano połączenie z serwerem i gdy
znowu odpaliłem AH to już mojego itemka nie było.


na Twoim miejscu pislabym do supprotu, a nie wylewal zale na forum ;) zawsze jest szansa ze przywroca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam wątpię aby przywrócili. Na forum trochę takich podobnych sytuacji opisywali i jakoś nikt się nie chwalił żeby komuś coś przywrócili. Ja tam żali nie wylewam po prostu się chwale ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Pasterski Kostur muszę zrobić na poziome trudności na którym chcę otworzyć ukryty poziom? Bo zbierałem składniki na normalu, zrobiłem tam kostur i poszedłem na inferno a teraz stoję jak dureń przy szkielecie krowy i nic się nie dzieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2012 o 11:49, destro177 napisał:

Czy Pasterski Kostur muszę zrobić na poziome trudności na którym chcę otworzyć ukryty
poziom? Bo zbierałem składniki na normalu, zrobiłem tam kostur i poszedłem na inferno
a teraz stoję jak dureń przy szkielecie krowy i nic się nie dzieje:D


Zeby otworzyć przejście na inferno musisz ulepszyć kostur na ten poziom, a możesz to zrobić po przejściu inferno. Wtedy idziesz do twierdzy do kupca który stoi obok healera i kupujesz u niego schemat, z tym schematem i kasą(nie pamiętam ile potrzeba na inferno) idziesz do kowala i ulepszasz u niego kostur na inferno. Tyle tylko że musisz wcześniej ulepszyć kostur, na koszmar, a potem na piekło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2012 o 11:57, Meketh napisał:

/cut/
Zeby otworzyć przejście na inferno musisz ulepszyć kostur na ten poziom, a możesz to
zrobić po przejściu inferno. Wtedy idziesz do twierdzy do kupca który stoi obok healera
i kupujesz u niego schemat, z tym schematem i kasą(nie pamiętam ile potrzeba na inferno)
idziesz do kowala i ulepszasz u niego kostur na inferno. Tyle tylko że musisz wcześniej
ulepszyć kostur, na koszmar, a potem na piekło.


Bzdura totalna. Aby ulepszyć kostur do poziomu inferno wystarczy jeszcze przed walką z Izualem "zejść" do kwatermistrza w twierdzy, który ma sprzedaż ten schemat. Nie trzeba przechodzić całego inferno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2012 o 12:10, KrzysztofT napisał:

Bzdura totalna. Aby ulepszyć kostur do poziomu inferno wystarczy jeszcze przed walką
z Izualem "zejść" do kwatermistrza w twierdzy, który ma sprzedaż ten schemat. Nie trzeba
przechodzić całego inferno.


Możliwe że się pomyliłem i tak jest, nie jestem kopalnią wiedzy wszelakiej o D3 tak jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest moze jakis madry sposob ze by porownywac bronie w dwoch rekach do dwurecznej?

drazni mnie to;/ mam szmanem pradziada i chce kupic mojo plus bron np sztylet i nie moge tego porownac co ile sie zmieni itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2012 o 13:10, davis87 napisał:

drazni mnie to;/ mam szmanem pradziada i chce kupic mojo plus bron np sztylet i nie moge
tego porownac co ile sie zmieni itp


http://diablodamagecalculator.com/advance.php

nie robie zakupów bez tego ;) troche trwa wpisywanie, ale jak już zapiszesz sobie link w zakladkach to potem tylko edytujesz np: jeden przedmiot który chesz kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2012 o 14:12, Pietro87 napisał:

podziękujesz
później :)
Pozdro.


rejestracja ? dziekuje postoje. ten archaiczny wystarcza do moich potrzeb, az tak dokladne cyferki nie sa mi do niczego potrzebne. moze bedzie przydatne jak dorobie sie duzo lepszych przedmiotow i bede obracal sumami wiekszymi niz gora (w porywach) 10 milionow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2012 o 15:43, EmperorKaligula napisał:

rejestracja ? dziekuje postoje. ten archaiczny wystarcza do moich potrzeb, az tak dokladne
cyferki nie sa mi do niczego potrzebne. moze bedzie przydatne jak dorobie sie duzo lepszych
przedmiotow i bede obracal sumami wiekszymi niz gora (w porywach) 10 milionow ;)



O lol.. następny od teorii spiskowych i serwisów co kradną konta ?
Ludzie dali byście sobie siana, zanim zaczynicie nawet myśleć o bzdetach.
Nikt ci tam nie każe podawać danych z battlenetu.
Jedyne co wpisujesz to swój battletag do zaimportowania postaci [czyli to co każdy może sobie znaleźć czy na oficjalnych profilach bn czy na diabloprogress]
A po battletagu gówno można zdziadzieć bo na bn logujesz się mailem i hasłem.

Nie, że ja namawiam do korzystania z d3upa, kto nie chce niech się męczy [ja tam wole jeden klik i mam wszystkie dane], ale takie strachy na zapas to aż śmieszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2012 o 16:17, Pietro87 napisał:

O lol.. następny od teorii spiskowych i serwisów co kradną konta ?


nie. po prostu leń, któremu nie chce sie zakladac osobnego konta na "spam" ;) a glownym mailem nie rzucam na prawo i lewo.

Dnia 11.11.2012 o 16:17, Pietro87 napisał:

Nie, że ja namawiam do korzystania z d3upa, kto nie chce niech się męczy [ja tam wole
jeden klik i mam wszystkie dane], ale takie strachy na zapas to aż śmieszne :)


ale ja sie niczego nie boje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2012 o 16:36, EmperorKaligula napisał:

nie. po prostu leń, któremu nie chce sie zakladac osobnego konta na "spam" ;) a glownym
mailem nie rzucam na prawo i lewo.


A to co innego, odebrałem to trochę jak ostatnio na oficjalnym forum "o rejestracja - konta kradną! policja! złodzieje!" :)

No tak czy siak rejestracja tam to 5 min, nie przychodzą żadne maile [na cały czas jak jestem zarejestrowany a jestem od ładnych kilku miesięcy dostałem bodajże jedną notyfikacje od autora w momencie kiedy wchodził patch 1.0.5 i update d3upa był naprawdę duży] a profity są ogromne.

Bo to nie jest tylko kalkulator gearu, pokazuje zaawansowane dane, takie jak np gainy [ehp gain, dps gain itp itd], dmg vs elity [jeśli mamy np taki afix w itemach, to nie widzimy jaki mamy dps vs elity bo karta postaci w grze tego nie pokazuje], dmg skilli i zakres tego dmg, zarówno dla zwykłych hitów jak i krytów [do tego wylicza ile dmg zadaje jeden pełny cast danego skilla], wszystko przejrzyście.
Można ustawiać różnorakie bufy [od merców/kapliczek] i patrzeć jak faktycznie wpływają na dps i ehp.


Dodatkowe info - to tak dla tych mniej kumatych i mniej otrzaskanych w temacie.
Blizz nie dał nam ciągle porównywarki gearu w ah ale dał ją na czacie.
Tak więc zanim coś ktoś kupi - wklejcie to sobie na czat tematyczny waszej klasy [bo tam z reguły nie ma prawie nikogo to i nikt nie będzie sie bulgotał o spam] dany item z ah hotlinkując go, wbijcie do gry i kliknijcie - tak porównacie dps/hp/protekt z danego gratu.
W przypadku ringów wklejony pierścionek porównuje się do założonego na lewym palcu [w przypadku ringów legendarnych jeśli porównujecie taki sam jak już macie to zawsze porówna się prawidłowo do swojego odpowiednika, bo zwyczajnie nie można nosić 2x ringa legendarnego tego samego rodzaju]

Nie jest to porównanie tak dobre jak wklejenie danego itemu do d3upa i użycie tamtej porównywarki, ale zawsze to coś dla leniwych czy tych co nie chcą ogarniać zaawansowanych danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, opłaca się to wystawiać do RMAH? Widziałem podobne, ale bez vit i dex za ok 1,25 - 2 euro. Tylko pytanie czy ktoś to w ogóle kupuje... Wróciłem niedawno do gry i kompletnie nie orientuję się w cenach w domach aukcyjnych. Nie sprzedawałem też do tej pory na RMAH

20121112102153

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans tego sprzedać za realną kasę. Zwłaszcza teraz, gdy hype na tą grę praktycznie przeminął i na RMAH nie ma już takiego szybkiego zbytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/MastAlol-2868/hero/1004303

Moja głowna postać. Macie jakieś propozycje jak ją rozwinąć? Broń wiadomo, dobrze by było zmienić na wykrawacz Manajumy ze slotem, ale to daleka przyszłość (chyba, że szybko zarobie pareset kk :) ). Coś jeszcze? Przeżywalność na MP5 i 6 jest całkiem dobra. Gram póki co głownie MP5 bo nie sprawia większych problemów i dość szybko robie runy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup wykrawacz manajuma z 800+dps i soxem.
możesz stracić nawet dpsu trochę, ale jego zalety są niewątpliwe [a z soxem możesz nie stracić nic bo nadrobisz bonusem na kryty]

Koszt do 15kk a dojdzie ci 2.8-3% life steala.

Ogółem spox wd, jak byś szukał teamu na ubbery daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem wczoraj Diablo 3, gram ok.3 godzin, właśnie zabiłem króla szkieletów i wyskakuje mi jakiś komunikat o ulepszeniu gry, gdy to nacisnę prżenosi mnie do zakupu wersji cyfrowej. o co chodzi że muszę grać moją postavią od początku? i o co chodzi z tą wersją starter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się