Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2012 o 15:52, jam_jest_Zdzichu napisał:

Zakupiłem wczoraj Diablo 3, gram ok.3 godzin, właśnie zabiłem króla szkieletów i wyskakuje
mi jakiś komunikat o ulepszeniu gry, gdy to nacisnę prżenosi mnie do zakupu wersji cyfrowej.
o co chodzi że muszę grać moją postavią od początku? i o co chodzi z tą wersją starter?

Jeśli kupiłeś boxa, to może zamiast klucza pełnej wersji wpisałeś klucz demo dołączony do boxa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 15:58, hans_olo napisał:

> Zakupiłem wczoraj Diablo 3, gram ok.3 godzin, właśnie zabiłem króla szkieletów i
wyskakuje
> mi jakiś komunikat o ulepszeniu gry, gdy to nacisnę prżenosi mnie do zakupu wersji
cyfrowej.
> o co chodzi że muszę grać moją postavią od początku? i o co chodzi z tą wersją starter?

Jeśli kupiłeś boxa, to może zamiast klucza pełnej wersji wpisałeś klucz demo dołączony
do boxa?


Diablo III Authentication Key Standard Edition - EU - to jest napisane w środku pudełka na białej naklejce pod tym napisem jest kod który podałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda gra przez co-op postaciami o dość znacznie różniących się poziomach rozwoju? Statystyki w jakiś sposób się dostosowują, czy jest to niemożliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 17:37, LESZ3u napisał:

Jak wygląda gra przez co-op postaciami o dość znacznie różniących się poziomach rozwoju?
Statystyki w jakiś sposób się dostosowują, czy jest to niemożliwe?


Nie staty się nie skalują. Ot ten z potencjalnie lepszym sprzętem wiezie "na plecach" tego słabszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 15:52, jam_jest_Zdzichu napisał:

Zakupiłem wczoraj Diablo 3, gram ok.3 godzin, właśnie zabiłem króla szkieletów i wyskakuje
mi jakiś komunikat o ulepszeniu gry, gdy to nacisnę prżenosi mnie do zakupu wersji cyfrowej.
o co chodzi że muszę grać moją postavią od początku? i o co chodzi z tą wersją starter?

To jest takie durne zabezpieczenie bliza - czyli musisz poczekać 2-3 doby (nie pamiętam dokładnie) na odblokowanie pewłnej wersji - ot taki wysmysł bliza w walce ze spamerami itd. Tylko czemu klient na tym cierpi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 21:04, scott napisał:

To jest takie durne zabezpieczenie bliza - czyli musisz poczekać 2-3 doby (nie pamiętam
dokładnie) na odblokowanie pewłnej wersji - ot taki wysmysł bliza w walce ze spamerami
itd. Tylko czemu klient na tym cierpi ?


Pierwsze słyszę o tym O.o To od początku było bo nie pamiętam bym jakieś takie problemy(a króla szkieletów zabiłem dzień po kupnie gry).

No w końcu po tylu godzinach grania zaczęły mi legendy wypadać - dokładnie to dwie: jakiś kostur i maska voodo. Szkoda tylko, że nic nie wyleciało dla mojego barbarzyńcy :( Ale nic, gramy dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 21:27, Andrzej15 napisał:

Pierwsze słyszę o tym O.o To od początku było bo nie pamiętam bym jakieś takie problemy(a
króla szkieletów zabiłem dzień po kupnie gry).


bylo cos z platnosciami karta. gold sellerzy kupowali gre na stronie, dostawali dostep do gry spamowali a potem wycofywali platnosc. ale z tego co pamietam dotyczylo to tylko kart.

przypisania klucza do konta nie mozna cofnac i sie go raczej nie weryfikuje, bo po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wrzucic screena z gry postaci WD w zbroi Zunimassy? Musze coś koniecznie sprawdzić, a na necie takowego nie mogę odszukać. Chodzi mi koniecznie o screen z gry, nie postaci w menu.
Dzięki z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 13:08, tosz napisał:

czy można w kilka osób ogarnąć infernalną machinę ?


Można. W ogóle co za dziwne pytanie...
Co-op to co-op, co to za różnica czy robisz ubbery solo czy z kims w pt...

Chyba, ze pytasz czy przeszkodą jest to, ze w co-opie hp idzie o 70% w górę - nie nie jest.
Na żadnym mp ani na 1 ani na 10, kwestia odpowiednio dobranego składu z odpowiednim poziomem gearu i statów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam...

No ludzie.. wróciłem. Trochę mnie nie było ale jednak wróciłem. :) od kilku dni nadganiam straty bo w tyle jestem na cud :D.
Moje przemyślenia odnośnie pacza ?.. proste.
Wszystko na cud. dodatkowe 100 lvli [przynajmniej teraz bicie potworów bedzie dawało nie tylko nadzieję na jakiś przedmiot ale i tego expa gdzie w większości tego typu grach o to chodzi] MF zauważalnie poprawiony jak i itemy [mam na myśli legendary] teraz. Co do ubberów. Fajna sprawa. Nie przypuszczałem ze Blizzard doda takie coś aż tak szybko. :). A podobna rzecz przeca też jest w D][. Regulowanie poziomów trudności poprzez mp0-10. <--- IMO problem wszystkich płaczków rozwiązany. Idealne dla mnie wyjście. Jak ktoś chętny na jakiś co-op to moj BT wisi w podpiętym poście ;-) oraz na GS..

Pozdrawiam.

PS: Takie głupie małe zapytanie :P. [Może zabrzmieć to dziwnie ale się zapytam] Może jak ktoś już kończy z grą to kopsnie cały swój dobytek ? ;-). No bo po co się ma marnować jak można kogoś wesprzeć i zrobić "dobry uczynek" XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 23:42, rtyrtyrty napisał:

Na jakim mp mniej więcej jest poziom trudności taki, jak na Inferno przed patchem 1.0.5?


W kwestii hp mobów - mp1.
W zadawanych obrażeniach 2-3.. aczkolwiek niektórzy się upierają, ze tu też mp1. [widać punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 16:35, davvis91 napisał:

[ogłoszenie]


A masz pojecie, że o ile nie sprzedajesz tego na rmah to łamiesz licencję która zaakceptowałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2012 o 12:31, misioo napisał:

Co za pech...

pochowałeś w domu wszystkie noże żyletki i inne ostre przedmioty? a także liny, młotki itd. itp., a może musisz zakupić nową klawiature ;D
a tak serio współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się